reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Lei a sprobuj wypic szklanke wody z pol lyzeczki sody
- spradzilam i mozna sode w ciazy, ja tak pije na zgagę i działa rewelacyjnie, bo migdały już dawno przestały

może zneutralizuje też te Twoje dolegliwości?
 
reklama
Hej Dziewczyny! nie nadążam za Wami, ale podczytuję regularnie. Witam nowe mamy. ja dzisiaj widziałam serduszko :-) więc już mi lżej trochę. pojawił się temat imion - moja córcia ma na imię Ada (nie Adrianna, Adamina, Adela lub Adelajda - bo takie wersje słyszałam :), a dla drugiego chcemy Wojciech lub Nina, ale to jeszcze mnóóóstwo czasu, więc się wszystko może zmienić.
Doliores i Tabasia - zdrówka!
ja dzisiaj biegałam cały dzień, nazbierało się spraw.
uciekam. papa
 
Hej. W czwartek i sobotę robiłam popołudniowe testy i za każdym razem druga kreseczka wyszła blada (ale była). Dzisiaj byłam u lekarza i niestety nie mógł jeszcze potwierdzić ciąży, kazał mi tylko iść jutro na krew. Ale straciłam nadzieję, że coś z tego będzie tym razem :(
 
jej, zdrowia, dziewczynki :tak: mi bardzo pomógł *spam* i herbatka z miodem i cytryną, ale za granicą nie wiem co można bezpiecznego dostać...

Lei, mi w pierwszej ciąży pomagały cukierki miętowe, albo zwykłe tic tac :tak:

Szaj, staraj się nie denerwować, z tymi dzieciorami to różnie bywa... :tak:

co do imion, to my nie mamy pojęcia, no za nic ;-) w pierwszej ciąży mieliśmy plan, ale nie wyszło. w drugiej Basia jakoś późno nam wpadła do głowy, a teraz - cisza ;-) pewnie też poczekamy aż coś się pojawi między nogami ;-)
 
Hejka , dlugo sie nie meldowalam, ba czasu nie było, czytałam ale siły na pisanie nie mialam haha.
Doli i Taba - Zdrówka życzę z całego serca....
Ja jestem przemęczona, ten remont juz mnie wkurza ... , pewnie jeszcze dwa tygodnie bedzie trwał ... . Brzuch mam juz duży,nie to co w pierwszej ciąży, wtedy bylam w 6 i ludzie jeszcze nie wiedzieli..., a teraz to nie uda mi sie go ukryć :-(. Zachcianek żadnych nie mam ... ,mdłości trzymają sie w granicy wiec nie jest zle.
Martwię sie tylko czy wszystko bedzie ok, bo dopiero 3.9 mam pierwszy termin..., mam nadzieje ze serduszko zobaczę. Ta ciąże chyba bede sie cała stresowac :-(
Miłego wieczorku :-)

Hello dla wszystkich nowych Mamusiek :-)
 
Witam we wtorek, mnie dopadla kolejna ciazowa dolegliwosc albo to ze stresu przed powrotem do prace - bezsennosc, tluka sie na lozku od 3,30 cienko to widze, jak tak dalej bedzie :(
 
Cześć dziewczyny podczytuje Was cały czas ale wracam z pracy tak zmęczona ze juz nie mam siły pisać a tu jeszcze w chałupie trza ogarnąć.Mam nadzieje, ze niedługo sie to zmieni jeszcze z miesiąc i pójde na L4 jak sie da.. to wtedy bede pisac z Wami regularnie.Jak narazie sie troche stresuje jeszcze tydzien do wizyty u lekarza... moze wtedy sie uspokoje jak usłysze ,ze wszystko ok
.Zycze Wam wszystkim duzo zdrówka i siły .Miłego dnia !!!
 
Ja dziś również zaliczyłam pierwsza bezsenna noc, w dodatku z okropnym bólem głowy...w 1 trymestrze chyba nie wolno jeszcze zazywac paracetamolu? Trudno, trzeba będzie się przemeczyc jakoś...;-)
 
reklama
hej u mnie leje znowu..juz mam dosyć, za każdym razem jak muszę wyjść to leje.. ;/

Asiulka co to za lekarz, masakra jakaś zamiast uspokoić to tylko stres

karolina a który to tydzien?

Karina hej ja tez tą ciże przezywam dużo bardziej nerwowo :/

amisia, nadzieja tez tak mam czasem :/ niestety a potem chodzę jak zombie

AgiJagi hej..właśnie oby do wizyty ..
 
Do góry