reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doliores - dokładnie tak! Zero stresu, wszystko będzie dobrze :-). Pamiętasz jak ja panikowalam, a nie było tak naprawdę o co - dzidziol tak przyspieszył ze juz ma tylko 7 dni obsuwy i wszystko jest ok :-).

Lei - oby Wam podróż szybko zleciala :-)
 
reklama
noooo o ciagłej grzybicy to mogę długo..u mnei ten stan trwa juz...hmmmm ponad dwa lata..no i co mam zrobic..cukry pilnujęa obiecali mi że jak ustabilizujęcukrzycę to bezei dobrze, no ale nie da siętak, bo zawsze zje siecoś co podniesie do 200 i co :sorry2:
Wczoraj miałam zabiegany dzień a do tego katar i gardło sie przplątało wrrr i tak siedzęzasmarkana.
Dzieciaki wczoraj miały urodziny więc trzeba było z tortem walczyć a ja ledwo żyjąca przez mdłosci itd itd heh ale podołałam, jupi :happy:
 
Udalo sie. Viki płakała cześć drogi a ok 20 zasnęła. Przelozylam ją do łóżeczka i zasnęła w mig.

Maz nosi toboly a ja zdycham na mdlosci..i popijam colę...

Zaraz sie kładę bo jestem wykończona.

Moja przyjaciółka tez sie meczy z ciągłymi zapaleniami, szczególnie po stosunku, mimo, ze sie badali nie raz z mężem i sa zdrowi to jej nawracają infekcje, strasznie mi jej szkoda..ja miałam może 3 razy w życiu takie problemy z czego raz w ciazy i dostałam pimafucin ale nie użyłam. Mam dwa opakowania do października może ktoś potrzebuje?
 
Kerna strasznie Ci wspolczuje. Ja pare lat temu mialam nawracajace infekcje ale pozniej sie ustabilizowalo na dlugo. Teraz najwczesniejszym objawem ciazy bylo wlasnie zapalenie :(

Nspisalam m kup banamy i cole... i przywiozl tylko banany :/ a mi cola na mdlosci pomaga a te sa znowu okrutne. Dzis to chyba spotkanie z porcelanowym mnie nie ominie :( :(

Brzuch mam ogromny!!!!!! Jak w 5 miesiacu :/
 
Oj ja tez mialam problem z zapaleniami, nic nie pomagalo, chcialo mi sie plakac co przeszlo troche to znowu po jakims czasie nawrot i tak 2 lata, teraz (odpukac) mam spokoj juz dluzszy czas, lekaz dal mi antybiotyki na 12 dni i od wtedy cisza.
Czytalam ze w ciazy latwiej o takie zapalenia, na razie mnie nie dopadlo ale sie boje troche.
Tylko wspilczuje wszystkim ktorzy tez to przechodza bo to masakra.

Bylam w koncu na badaniach krwi, wyniki dopiero w piatek ale potem bede mogla na wizyte isc moze zrobia mi usg i zobacze serduszko?!
Czy to jeszcze za wczesnie?
 
DSCN6826 (Kopiowanie).jpg

Torcik ;) Dzieci na szczęście poszły mi na rękei zrobiłam jeden na pół..stąd ma=ielismy teżurodziny emerytów ;)
ale pyszny, owocowy, bezglutenowy i w miarębezcukrowy..cukier tylko z galaretek. Spód z orzechów a wyżej sernik na zimno ;) a dla mnie i tak za słodki:rofl2:
 

Załączniki

  • DSCN6826 (Kopiowanie).jpg
    DSCN6826 (Kopiowanie).jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Kuklaki a ktory tydz jestes? Ja widzialam 6t4d.

Kerna nie mam miety :( a cukierki imbirowe mi nie pomagaja :(

O rany jak mnie muli :( chyba jeszcze tak zle nie bylo. Normalnie lzy mi ciekna :(
I mam taka gorycz w buzi ze masakra.
Ciaza...piekny czas.... tylko czemu ten pierwszy trymestr jest taki do bani?????
 
Do góry