reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki na zakupach!!!

Posłuchałam rady (dziękuję!) i pochwalę się pierwszym zakupem, tj pościelą taką kremową w misie (bez baldachimu, za to z rożkiem :-D )



a łóżeczko naszego maleństwa będzie jak pisałam m/w takie - w każdym razie w tym guście:
(tj. ciemny brąz, wypukły trochę grzbiet boku (bo nasze tak ma), i pręty z boku, a nie płaska decha, bo będzie bokiem do naszego łózka i chcę mieć podgląd ;-) )
 
reklama
bardzo ladne lozeczka, dziewczyny!

jeny, chyba naprawde czas o tym myslec.. ja na razie nie mam pomyslu, chcialabym takie bez jednego boku, taki tapczanik na poczatek. no nie wiem, nie wiem..
 
Dziewczyny, a do którego miesiąca dziecko śpi w pokoju rodziców? bo nie wiem, czy jest sens np przed urodzinami robić pokoik itd, czy na razie wystarczy łóżeczko i kącik dzidzi w naszej sypialni...
 
Posłuchałam rady (dziękuję!) i pochwalę się pierwszym zakupem, tj pościelą taką kremową w misie (bez baldachimu, za to z rożkiem :-D )



a łóżeczko naszego maleństwa będzie jak pisałam m/w takie - w każdym razie w tym guście:
(tj. ciemny brąz, wypukły trochę grzbiet boku (bo nasze tak ma), i pręty z boku, a nie płaska decha, bo będzie bokiem do naszego łózka i chcę mieć podgląd ;-) )


Bardzo fajna poscielka:tak:delikatna i neutralna:tak:z tym lozeczkiem bedzie ladnie sie prezentowac

jeny, krakowianko, ty masz juz praktycznie cala wyprawke :-) szybciutko! ja jakos mam film, ze zdaze ze wszystkim.. obu chlopakow rodzilam w terminie, wiec jeszcze czas ;-) hehe. oby mnie nic nie zaskoczylo, bo doslownie niczego nie wybralam poki co :-)

a zadna z Was nie mysli o turystycznym lozeczku? tzn zeby takie bylo na stale? ja osobiscie wole je wiele bardziej od drewnianych.. :-) najpierw mialam dla obu drewniane, ale nie lubilam go, szczegolnie odkad zaczeli wstawac, a co za tym idzie - upadac i uderzac glowka w twarde drewno. to juz wole, zeby uderzali w miekki material ;-) wiec jak przenosilam ich po kolei do 'dzieciecego', to spali w turystycznych. oba moje lozeczka wytrzymaly 3 lata. za 130zl z chicco kupowalam. :-)

o takie:

http://allegro.pl/chicco-kojec-spring-lozeczko-turystyczne-promocja-i1318019995.html tylko ja je bralam jedno za 129, drugie za 139 (po 2 latach jak potrzebowalam drugie dla Maksia).

Wiesz co ja osobiscie mam lozeczko drewniane takie z szuflada a zeby maluszek glowa nie obijal sie o szczebelki to mam wysoki i gruby ochraniacz, ale np. moja siostar ktora tez jest w ciazy tylko o 6 tygodni wyzej ma ponownie lozeczko turystyczne u niej to sie sprawdzilo i kupila ponownie:tak:

Ja Wam powiem, że dlatego się tak z tym zbieram, że nie czuję się zbyt dobrze, a mój Mąż jest zapracowany i jeszcze studiuje... I wczoraj de facto sama musiałam sobie poradzić z rozpakowaniem łóżeczka, sprawdzeniem czy kompletne, ponownym zapakowaniem, zapakowaniem szczelnym materacyka i po tym wszystkim dosłownie zipałam... A jak mi jeszcze brzuch urośnie, to mogę po prostu już nie mieć sił, a mój Mąż - czasu... Dlatego te "cięższe, większe" rzeczy załatwiam teraz, a na wiosnę zostawię sobie tylko drobiazgi. ;) Nie wiem, czy to dobra filozofia, ale czuję, że tak powinnam.

Nasze bukowe łóżeczko z materacykiem gryka-pianka-kokos: http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/13/01/23/1313012324

Aenye - u nas turystyczne odpada, bo by je koty zdrapały. :]

Krakowianko mysle ze masz bardzo zdrowe podejscie do tematu:tak:co do lozeczka to bardzo fajne:tak:
 
Dzięki Dziewczyny. :)

Aenye - my upchnęliśmy jednak łóżeczko, chociaż też na początku myśleliśmy o takim tapczaniku. Tyle, że łatwiej nam wywalić jedną szafkę z sypialni, niż szafy garderobiane przestawiać tak, żeby można było dostawić tapczanik do łóżka.
 
witam dziewczyny. na samym poczatku gratuluje brzuszkow i zycze szybkiego i bezbolesnego pordu :) nie ma sie czego bac. sama rodzilam w kwietniu i powiem wam ze spodziewalam sie czegos gorszego :)

a teraz konkrety. mam kilka rzeczy na sprzedaz. moze ktoras z was jest zainteresowana. jestem z okolic wielunia woj lodzkie ale do lodzi moge porzucic albo moze do wrocka. napiszcie jak cos i dam wam znac czy bede u was w okolicy bo nigdy nic nie wiadomo.


tak wiec mam na sprzedaz:


*Gondola Dreami Quinny Buzz / Speedi czerwona

W komplecie folia i moskitiera.


stan bardzo dobry

cena 300zl

Załącznik 301566
Załącznik 301567
Załącznik 301568Załącznik 301568



* Mata edukacyjna Fisher Price, przeznaczona dla niemowląt od urodzenia.

Mata wykonana jest z bardzo dobrego materiału, posiada plastikowaną podkładkę na którą nakłada się mięki materiał co powoduje że dziecko nie leży bezpośrednio np. na podłodze.

Słoneczko obraca się i wygrywa różne melodie.
W środku słoneczka świeci się lampka i pływają rybki.

Posiada dwa ustawienia dla niemowląt i trochę starszych dzieci.

Regulacja głośności.
Zasilanie-3 baterie R-14.


cena 50zl

Załącznik 301575Załącznik 301575



* nosidelko TOMY + pudelko

uzywane ale w dobrym stanie

cena 60zl

Załącznik 301585
Załącznik 301586
Załącznik 301587





* Huśtawka Rainforest isher Price

uzywana ale stan bardzo dobry.

Wiek: od dnia narodzin do 9 kg.

Zasilanie: baterie



Funkcje huśtawki:



1. 12 uspokajajacych melidii i dźwięków,

2. 6 prędkości bujania,

3. 2 kierunki bujania (przód-tył i na boki),

4. miękki zagłówek,

5. karuzela z 3 zabawkami,

6. regulacja oparcia - pozycja półleżąca i siedząca,

7. tacka z zabawkami, którą można zdjąć.



cena 300 zl


Załącznik 301588

Załącznik 301589

Załącznik 301590





*PAS POPORODOWY PANI TERESA ROZMIAR M. W DOBRYM STANIE.

Cena 25zl






* ksiazka "Matka i dziecko" Monika Karolczuk-Kędzierska, Katarzyna Maj, Daria Miklaszewska.

ksiazka w dobrym stanie

cena 30zlZałącznik 301594







kontakt 788 610 214

moge przeslac wiecej fotek na maila
 
reklama
cześć dziewczyny, ja jestem w 19 tyg. a mam już wszystko...
wózek mam nowy kupiony w 2 miesiącu ciąży, łóżeczko w 4 ubranka od początku ciąży kompletowane...
brakuje mi tylko wanienki ;p
teraz mam już spokój i cieszę się, że nie muszę się niczym martwić tylko mogę w spokoju czekać na moją malutką laleczkę
pozdrawiam
 
Do góry