reklama

Kwietniówki z Krakowa

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2014' rozpoczęty przez GoGa_, 19 Październik 2013.

1. GoGa_

GoGa_ Fanka BB :)

Są tu może jakieś kwietnióweczki z Krakowa? :) Zapraszam do dzielenia się wszystkim, czym tylko chcecie. A kiedyś może na wspólną kawkę? :)

2. patuśka

patuśka Fanka BB :)

Ja jestem z Krakowa:) w której części mieszkasz?

3. reklama
  4. GoGa_

Łagiewniki, Ruczaj :) te okolice :) a Ty?

5. patuśka

Ojojoj, daleko ode mnie, ja mieszkam przy Rondzie Ofiar Katynia- zaraz przy Ikei:) Właśnie narzeczony próbuje się dostać na staż do Motoroli,która ma biuro w Twoich okolicach i ubolewa nad dojeżdżaniem przez całe miasto:D

Zatem chyba na spacer z wózeczkami się razem nie wybierzemy:D A gdzie chciałabyś rodzić?
    Ja jestem nastawiona na Narutowicza, bo mają dobre warunki, odnowione sale, i moja gin tam pracuje, chciałabym, żeby odbierała mój poród.

6. GoGa_

o to faktycznie daleko :) ale możemy się umawiać z wózeczkami gdzieś w środku drogi :D np. na spacer po rynku ;) a Motorola owszem jest, niedaleko kampusu UJ :) od nas jakieś 4 przystanki.
    ja planuję w Ujastku, bo z kolei moja gin tam pracuje :) tam też planujemy na szkołę rodzenia chodzić, no i też ma dobre opinie.

7. patuśka

Prawda, o Ujastku słyszałam same dobre opinie, tyle że... daleko będziesz miała! Ja mam darmową szkołę rodzenia 10 min pieszo ode mnie, i jeszcze bezpłatnie są zajęcia fitness i joga dla ciężarnych. Niestety muszę jeszcze poczekać kilka tygodni i będę chodzić dopiero od grudnia.
    Spacer po rynku jak najbardziej:) Tylko powiedz mi, bo chyba nie ma Cię na naszej liście kwietniówek, w jakim jesteś wieku- bo jest tu dużo dziewczyn sporo ode mnie starszych. Żeby nie wyszło, że z Twojej perspektywy idziesz na spacer z trójką dzieci- Twoim, moim i mną :-D

8. GoGa_

jakby nie patrzeć, to prawie do każdego szpitala mam daleko ;) myślałam też nad Rydygiera i Żeromskiego, ale to też w Hucie... :) a lat mam 28 :)

9. patuśka

Eee, to spoko! :-) Swoją drogą myślałam, że więcej dziewczyn się zgłosi, przecież kwietniówek jest z 60 na liście, a Kraków to nie takie małe miasto... Może się wstydzą?:)

10. reklama
  11. GoGa_

też tak myślałam :) może jeszcze się zgłoszą :) robisz już jakieś zakupy dla dziecka? ;)

12. patuśka

Kupiłam w Bonarce w Auchan kilka bodziaków, w TkMaxx ładny komplecik i oglądałam wózki w Smyku, już wiem nawet który chcę:) a teraz muszę z zakupami przystopować, tak jak pisałam na głównym leżę plackiem i czekam, aż mi przejdą na dobre bóle brzucha...

Wózek to w ogóle wstępnie chciałabym używany kupić, bo można zaoszczędzić kilka stówek, które bym przeznaczyła na bazę isofix do samochodu- jak dla świetna wygoda. Wiesz może, czy u nas gdzieś jest jakiś duży komis z wózkami?

Poleć forum