reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki z Krakowa

GoGa_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Wrzesień 2013
Postów
222
Miasto
Kraków
Są tu może jakieś kwietnióweczki z Krakowa? :) Zapraszam do dzielenia się wszystkim, czym tylko chcecie. A kiedyś może na wspólną kawkę? :)
 
reklama
o to faktycznie daleko :) ale możemy się umawiać z wózeczkami gdzieś w środku drogi :D np. na spacer po rynku ;) a Motorola owszem jest, niedaleko kampusu UJ :) od nas jakieś 4 przystanki.
ja planuję w Ujastku, bo z kolei moja gin tam pracuje :) tam też planujemy na szkołę rodzenia chodzić, no i też ma dobre opinie.
 
jakby nie patrzeć, to prawie do każdego szpitala mam daleko ;) myślałam też nad Rydygiera i Żeromskiego, ale to też w Hucie... :) a lat mam 28 :)
 
reklama
Kupiłam w Bonarce w Auchan kilka bodziaków, w TkMaxx ładny komplecik i oglądałam wózki w Smyku, już wiem nawet który chcę:) a teraz muszę z zakupami przystopować, tak jak pisałam na głównym leżę plackiem i czekam, aż mi przejdą na dobre bóle brzucha...

Wózek to w ogóle wstępnie chciałabym używany kupić, bo można zaoszczędzić kilka stówek, które bym przeznaczyła na bazę isofix do samochodu- jak dla świetna wygoda. Wiesz może, czy u nas gdzieś jest jakiś duży komis z wózkami?
 
Do góry