reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L4 a praca

ktoś kto stwierdził, że ciąża to.nie choroba na bank był.mezczyną i to szowinistą 🤣
Wg mnie kobiety z dniem pozytywnego testu powinny być na l4, ciąża to trudny czas psychicznie i fizycznie. Kobieta powinna skupić się na odpoczynku, swoim zdrowiu fizycznym/ psychiczny. - zawsze są jakieś dolegliwości - i totalnie skupić się na przygotowaniu do kolejnych etapów ciązy...
Natomiast jeśli ktoś chce w tak wymagającym dla organizmu czasie zapiep...ac w firmie, dla której jest nic nie znaczącym trybikiem... to jest mi takich kobiet tylko żal.. 😀
mogę zrozumieć chęć pracy w ciązy tylko jeśli prowadzisz własną firmę...
A potem chcesz wrócić po macierzyńskim i nie masz gdzie 🙈
 
reklama
ktoś kto stwierdził, że ciąża to.nie choroba na bank był.mezczyną i to szowinistą 🤣
Wg mnie kobiety z dniem pozytywnego testu powinny być na l4, ciąża to trudny czas psychicznie i fizycznie. Kobieta powinna skupić się na odpoczynku, swoim zdrowiu fizycznym/ psychiczny. - zawsze są jakieś dolegliwości - i totalnie skupić się na przygotowaniu do kolejnych etapów ciązy...
Natomiast jeśli ktoś chce w tak wymagającym dla organizmu czasie zapiep...ac w firmie, dla której jest nic nie znaczącym trybikiem... to jest mi takich kobiet tylko żal.. 😀
mogę zrozumieć chęć pracy w ciązy tylko jeśli prowadzisz własną firmę...



Nie wiem gdzie pracowałaś, ale współczuję Ci jeśli byłaś traktowana jak "trybik". Niestety przez takie podejście boje się myśleć co kobiety będą robić w przyszłości? Czy jak zaczną starania o dziecko nie pójdą na l4,bo przecież jak nie można jak można. Smutne
Rozumiem, gdy ktoś ma powody, by isc na l4, ale gdy ich nie ma a traktuję to jako "urlop ciążowy " a czas na kosmetyczkę ma....
 
ja akurat bardzo lubię swoje prace - bo pracuje dla siebie- i pewnie będę pracować dlugo w te ciąży... ale gdy przychodzi do mnie pracownica z L4 w 7 tyg ciąży to totalnie pochwalam.i rozumiem...

No cóż ... ja bym totalnie jako szefowa czuła się źle, ale lubię dbać o moich współpracowników 🤷‍♀️
I mam nadzieję, że oni są zadowoleni ze współpracy ze mną.

Ps. Tak to duża, znana korporacja
 
Nie wiem gdzie pracowałaś, ale współczuję Ci jeśli byłaś traktowana jak "trybik". Niestety przez takie podejście boje się myśleć co kobiety będą robić w przyszłości? Czy jak zaczną starania o dziecko nie pójdą na l4,bo przecież jak nie można jak można. Smutne
Rozumiem, gdy ktoś ma powody, by isc na l4, ale gdy ich nie ma a traktuję to jako "urlop ciążowy " a czas na kosmetyczkę ma....
od wielu lat mam swoją działalność, a w sumie to dwie bo z oartberem, ale pracowałam.przed kilku lat w międzynarodoqej dużej korporacji i tam NIC nie znaczysz chociaż oczywiście twierdzą inaczej...
 
reklama
Do góry