reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

reklama
Naftalanek serdeczne gratulacje !!!!!!!!!!! Bardzo sie ciesze !!!!! Leila - doskonale cie rozumiem mnie tez czasami Kondzio daje w kosc np. wczoraj tak plakal, ze az sie zaczal dusic - nawet nie wiesz jak bylam przerazona - i co tu robic?? Dzisiaj tez od rana marudzil i zeby sie uspokoic wypilam meliske a teraz Konradek spi jak aniolek - tak sie zastanawiam czy to dzialanie melisy, poniewaz spi juz z 40min a zawsze robil sobie drzemki po 15-20 minut. W niedziele robie chrzciny wiec teraz przygotowania pelna para - niestety wszystkim obarczeni sa rodzice, bo ja przymlodym nie moge nic zrobic jakis zlosliwy sie zrobil po tych wakacjach - niewiem co robic???
 
Cześć dziewczyny
Łoj, dała mi w kość moja mała terrorystka:-( Całe dnie teraz nie spi, dużo płacze, a ja nie wiem dlaczego. Nauczyła sie na rękach i nosze je całe dnie... całe szczęście w nocy zasypia od razu po karmieniu na cycku ale i tak jestem niewyspana:no:
dziś była położna i troche mnie uspokoiła bo maleńka wywija mi sie w rogala i podnosi główke za szybko jak na nią. bałam sie że to wzmożone napięcie mięśniowe. i tak będe musiała to skontrolować..
Mam dziś jakiegoś doła:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(

Elinek jak po odstawieniu leków|?
 
No ja po odstawieniu leków w pierwszy dzień cały czas miałam skurcze, ale niebolesne i nie regularne, właściwie to miałam cały czas jeden niekończący się skurcz, a teraz wszystko ucichło... Tzn. strasznie źle się czuję, ale chyba nie ma to nic wspólnego z akcją przeporodową, po prostu mi źle na całym ciele, chyba organizm jest już zmęczony ciążą... Kość łonowa boli tak, że ledwo chodzę, brzuszek twardnieje, ale nic z tego nei wynika, ostatnio u gin po badaniu szyjka 1/3 długości, rozwarcie zewn, na opuszek palca, wewn. zamknięte.... Termin mam dopiero na 20... Myślałam, że jak odstawię, to coś się zacznie dziać, ale nic z tego, czekamy....
 
Hej. Ja biorę fenoterol od 30 tc. obecnie jestem w 34 tc. Po ostatnim badaniu moja gin stwierdziła, że mimo, iż moja szyjka jest krótka to nie ma rozwarcia i spokojnie mogę dotrwać do 36, 37 tc a nawet dłużej. Nie dostałam nakazu leżenia. Robię wszystko to co do tej pory. Następną wizytę mam 21.09. i mam nadzieję, że też usłyszę, że wszystko jest ok :) Tymczasem też dzisiaj się parszywie, to chyba ta pogoda...jestem jakaś taka ociężała, bolą mnie plecy i troszkę brzusio. A swoją drogą ciekawe kiedy moja gin mi odstawi ten lek... i co będzie potem :) pozdrowienia dla wszystkich fenoterolanek :)
 
Ja tez się witam!
Od wczoraj juz bez fenka :-).No i od razu mialam akcje,skurcze co 10min, takie niebolące tylko nieprzyjemne:no:,po dwóch godzinach wszytko ucichło,a dziś znów wszystko ok.Tak jak Elinek ogólnie żle się czuje,bolą mnie wszytkie kostyrki,mały się tak rusza jakby chciał wyjść przez brzuch:szok:.Mam nadzieję,ze jeszcze jakiś tydzień i będzie już po wszystkim,chociaż pewnie będzie tak,że małemu się teraz nie będzie spieszyć.
Pozdrawiam wszystkie fenoterolowe mamusie;-)
 
Hej dziewczynki!
Jestem w 40 tygodniu ciąży. Wczoraj przez cały dzień miałam takie dziwne kujące skurcze. Moja położna powiedziała, że to jest rozwieranie się szyjki macicy. W nocy skurcze przeszły. Dziś mnie tylko delikatnie pobolewa brzuch. Już od tygodnia chodzę bez czopa i ponad 2 tygodnie z obniżonym brzuchem. Chciała bym wiedzieć ile może potrwać jeszcze ta ciąża?
 
reklama
Do góry