reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa galeria

dlaczego dopiero? właśnie dobrze! schudła stopniowo-powoli, czyli bardzo zdrowo

tyjesz 9 miesięcy, stopniowo itp...i po porodzie byś chciała być chuda po 3 mcach-na to trzeba czasu mniej więcej tyle samo czyli kolejne 9 mcy-a nawet rok-to też zależy ile przytyłaś jak kurczę 9-10 kg to i po 3 miesiącach od porodu zrzucisz..

"zobacz jak wygląda twoja mama po dzieciach ty najprawdopodobniej będziesz wyglądała tak samo"

Dlugo siostra z tym walczyla sama tak mowi no i niestety bez diet sie nie obeszło

Ja niestety nie zaliczam sie do kobiet w tym przedziale bo do 32ty przytylam juz 15kg:szok:

Co do wygladu mojej mamy to niestety Mariko ale ja jestem podana na tate moja mama za mlodu nie wygladala szczuplo i nie zalicza sie do tej grupy ja jestem szczupla po tacie i buzie tez mam po nim:-D Jesli piszesz o genetyce to chciala bym tak jak moj tato wygladac - extra:tak:

Ja myles ze dam rade z ta waga cwiczenie zdrowe jedzenie i karmienie napewno mi to ułatwia:tak:
Ale ze mnie optymistka co??:-D:-D:-D
 
reklama
A to Nasza coreczka 32,2tc caly tatus:-D:-D:-D
4uua6mq.jpg
 
Anka - chociaż bardzo się starałam to nic na tym nie dostrzegłam :-D Czarna magia to zdjęcie dla mnie!
 
a ja widzę twarzyczkę na tym zdjęciu-chyba że mam tak bujną wyobraźnię:);-)

Anka26,07 dobrze że jesteś taką optymistką..uwielbiam optymistów sama taka jestem choć ostatni przylepiło się do mnie "czarnowidztwo" że
"poród będzie ciężki-ale i tak musze urodzić"
" będzie ciężko schudnąć-ale trzeba będzie się postarać" hehe itp tak sobie tłumaczę jakoś.
 
Ania i Zebrra -Anka 26,07 dała wam do zrozumienia że jesteście bez wyobraźni hihihihihi:-p:-p żartuje oczywiście
Anka 26,07 ale czy podobna ta mała do tatusia hmmmm moja wyobraźnia aż taka wielka nie jest:-p;-);-);-);-) ale widzę prawą rączkę :tak:i tą buziuchnę:)
 
reklama
Anka widzę buźkę:-D, śliczna!! a pewnie zobaczyłam tak szybko dlatego, że wczoraj długo sie wpatrywałam w płytke z usg żeby coś wypatrzeć
Anulka jaka Ty szczuplutka i tylko ten krąglutki brzuszek:-)
 
Do góry