reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Moj Kuba nie chce dawać mi buzi.... wręcz mówi „nie” :(
Mój też nie chce ;-) a jak już ma dobry dzień, to sam się nadstawia do całowania :-D
Czyli mówicie że Szymki to urwisy... to ja może jeszcze się zastanowię, bo Kuba też do aniołka to ma baaardzo daleko :-D więc z dwoma takimi to mnie chyba czeka psychiatryk;-)
Dzięki dziewczyny za kciuki, dziś miałam zaszczyt dostąpić drugi raz w życiu masażu szyjki, o dziwo mniej bolało. I zaczyna chyba działać! Mojej ginekolog zależy, żeby jak da radę, uniknąć wywoływania i mam dziś się nie oszczędzać;-). A jeszcze mój mąż przychodzi z podwórka i mówi "nie uwierzysz! Dziś tak samo jak z Kubą jest pełnia! To szykujemy się w nocy na porodówke"
 
reklama
Mmag18 ja teraz rozglądam się za spacerówki dla liwci bo moja kolumbryna i wózek artura na styk się mieszczą w bagażniku. A wyjeżdżam w kwietniu na kilka dni i niestety się nie zamieścimy. Myślałam nad melodię detalis lecz nic nie ma w komplecie do tego wózka. I teraz coraz bardziej podoba mi sie kindkraft grande :)
 
Nika, powodzenia!

Mój uwielbia dawać buzi, tulić się, ale też mnie gryźć czy bić. [emoji6] Bywa na prawdę okropny..
 
To u Nas się zachowanie poprawiło (aż boję się to pisać.. Co by nie zapeszyc).
Duuuużo mniej gryzie, ale gdy jej się coś zabierze, czy jest nie po jej myśli to bije (mocno). Tuli się naprawdę często (zawsze tulaskiem była), no i buziaki też często daje, a najczęściej seriami, i wówczas jak w transie biega do mnie, męża i starszej cory i tak z 3-4 serie robi.

Nika - zostaw imię [emoji16]. Szymki to naprawdę fajne chłopaki.
Mówisz pełnia, badanie szyjki, nooo to wszystko jest na rzeczy [emoji5]. Powodzenia Kochana [emoji8]!
 
Nika trzymam mocno kciuki za Was :*
Czytam na bieżąco ale coś mi wiecznie przeszkadza odpisać. Przedluzyli mi umowę na rok, taka praktyka niestety. Grześ miał pierwszy antybiotyk bo miał zapalenie oskrzeli, idą piątki więc nie jest lekko, do tego mój mąż we Francji.
Pozdrawiam wszystkich i postaram się być na bieżąco.
 
reklama
Misia zdrówka, kurczę u Was już 5 na tapecie A Arturowi dopiero jedna 3 się wybiła. A liwci idą 1 dolne. Jednemu wybijanie się nie skończyło A już druga tura się zaczyna [emoji23]
 
Do góry