reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny, wszystkim Wam zycze wspanialego nowego roku!
Ja przez ostatnie trzy dni bylam totalnie zajeta organizacja i przygotowaniami do swiat. Dzis przespalam prawie pol dnia, nawet calego Kevina nie dalam rady obejrzec :p
Teraz mam wolne do 2 stycznia wiec w koncu polezakuje. Oby tylko z pracy do mnie nie wydzwaniali....:/
 
Hej dziewczyny
Jak wam mijają święta? Ja wczoraj miałam wieczorem lekkie plamienia krwią, najpierw jasnoczerwona , teraz takie jasnutkie, ale tylko na papierze. Nie wiem kurde, nic mnie nie boli.. może to jakieś naczynko:-/

hchy3e3k0ot2nxfe.png
 
Samontaja jak jednorazowe i nic sie nie powtórzy to myśle ze nic złego sie nie dzieje. Teraz mamy wszystko bardzo mocno ukrwione.
My od wczoraj u teściów. Ogólnie od wigilii bardzo fajny czas, wyjątkowo spokojny, jescze dwa dni w sanoku i powrót do wawy.
 
Hej dziewczyny, ja tez wypoczywam :)wczułam sie w role gościa i nic nie robie ;)
Szkoda tylko ze ciagle pada, bo ze spacerkow nici...
 
Samotnaja nie ma co panikowac, ale nie przemeczaj sie i odpoczywaj. Moze zadzwon do swojego lekarza, ja w zwiazku z takim plamieniem dostalam duphaston
 
Hej ja tez odpoczywam niestety mimo ze juz prawie 15 tc wg Usg( zaczne we wt ) to do konca dolegliwosci nie minely ...oczy by jadly a zoladek mowi nieee!
Swieta mijaja spokojnie ale niestety z nudnosciami.,,

Samotnaja a nie aplikujesz moze luteiny albo czegos dopochwowo?

010igov3fkey3mez.png
 
Witajcie [emoji3]

Samotnaja - a nie przeciazylas sie czymś? oby to był jednorazowy przypadek.

Ja nie mogę powiedzieć, że wypoczywam. Dużo jeździmy, późno wracamy, i oczywiście ja jako kierowca bo mąż wszędzie jest czestowany przybytkami barkowymi [emoji6]. Z jedzeniem nie ma problemu - uważam żeby nie jeść smażonego i potraw z dodatkiem cebuli bądź czosnku - bo to odchorowuje.


W końcu cześć Rodzinki została poinformowana o ciąży. Córka przeszczesliwa - tylko jest problem - ona woli siostrę, ale imię podała dla brata - Cyprian [emoji23]. Póki co stwierdziliśmy, że z imionami dajemy sobie czas [emoji4]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry