reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ewcia ja przed ciaza myslalam, ze nie bede tak szybko chciala poznac plci, a juz na prenatalnych sie bardzo podpytywałam lekarza, na niftach tez zaznaczyłam, ze ma byc badana plec. U nas pewnie po 30 tc bedziemy zamawiac mebelki i chciałabym zeby były wybrane pod płec.

Co do tego płacenia przez zus czy przez pracodawce to u mnie akurat wypłaca zus, zawsze sa z tym problemy, ale w koncu te pieniadze zawsze przyjda. Tylko trzeba sie uzbroic w cierpliwosc.

Teczowa bardzo wspolczuje choroby :( ale rozumiem, ze jednak dziecko najwazniejsze, tez bym pewnie zrezygnowała z leczenia na rzecz ciazy.
 
reklama
Cześć :) jeej wy tak już szalejecie z ubraniami ciążowych? :) ja bardzo bym chciała sobie coś kupić, ale jak dotąd wszystkie spodnie jakie mierze są za duże :) z kolei ciążowych bluzek które by mi się podobały nie widzę nigdzie-taka jestem wymagająca :)

Zapisałam się dziś do "aktywnej mamy" 2 na darmową szkołę rodzenia :) na pewno nie zaszkodzi a może coś pomoże :) zajęcia zaczynam 13.02,

Na, 3,02 zapisałam się na usg 3/4 d :) to mam nadzieję że dzidzia pokaże co myślisz między nóżkami :)

Nadal odpoczywam sobie na wsi :) ziimno się zrobiło, i dziś to chyba nosa nawet nie wychyle za drzwi :) więc się obracam z boku na bok :)

Mam nadzieję że u was wszystko w porządku :) trzymajcie się brzuchatki kochane :)
A w h&m mama rozmiar 34? Też za duże? Bo ja jestem raczej z tych drobnych i te nawet ok są na mnie. A że wcześniej chodziłam w mega dopasowanych rzeczach to teraz już nie miałam w czym chodzić. Z bluzkami mam to samo, nic mi się nie podoba :p blisko godzinę dziś byłam na olx to kompletnie nic nie zobaczyłam dla siebie, potem na stronach sklepów to też średnio:p
 
Truskawka kiedy masz wyniki Nifty?

Ewcia mozna ale musze najpierw do pracodawcy po pieczatke a potem dowiez do zus.W czwartek jade do zus i dowiem sie jeszcze raz jak to wyglada dokladnie.
Swoja droga musze jszzcze sprawdzic czy pracodawca tez nie ma jakiegos okreslonego czasu na dostarczenie l4 do zus skoro ja musze w ciagu tygodnia im dostarczyc to oni tez powinni miec jakies ramy a nie ze bede trzymac ile chca...

010igov35ye70zfx.png
 
Hejka dziewczyny. Daje znać że wszystko z nami dobrze. Bóle brzucha mam, krwawienia brak. Ale strachu się najadlam.

Maluch ma 71 mm, NT 1.8, wszystko wygląda prawidłowo. Machał sobie łapkami.
Lekarz mówi ze wygląda na dziewczynke :-) będzie Zosia :-)

hchy3e3k0ot2nxfe.png
Matko jak się cieszę!!! Na innym forum, gdzie byłam jakiś czas, o poronieniach i potem o ciążach po tym, dziewczyna z identyczna historia w tym samym dniu co ty trafiła do szpitala i pisała że dziś poroniła i ja już się bałam że to ty na tym innym forum :( także matko, jak się cieszę że napisałaś, że wszystko ok!!!!
 
A w h&m mama rozmiar 34? Też za duże? Bo ja jestem raczej z tych drobnych i te nawet ok są na mnie. A że wcześniej chodziłam w mega dopasowanych rzeczach to teraz już nie miałam w czym chodzić. Z bluzkami mam to samo, nic mi się nie podoba :p blisko godzinę dziś byłam na olx to kompletnie nic nie zobaczyłam dla siebie, potem na stronach sklepów to też średnio:p

W hm nie mierzylam , że przyznaje, ale to bardziej z powodu ceny.. Dla mnie 129zl za spodnie które posłużą mi tylko chwilę to trochę dużo... Nie z resztą ja chyba nigdy nie wydałem tyle na spodnie....
u nas w Lublinie nie ma w zasadzie żadnych promocji na ciuchy w hm/ciążowe, więc niczego w przystepniejszej cenie nie da się złowić...
 
Zonograja poszukaj uzywke na allegro za 50 zl spokojnie powinnas kupic h&m ewentualnie lumpeks jak masz jakis fajny.

Samotnaja bardzo sie ciesze.

010igov35ye70zfx.png
 
Dokładnie. Ja rozumiem obiekcje z ceną ale pójdź, przymierz jaki rozmiar ci pasuje i na olx tego jest mnóstwo używanych, no i to właśnie używanych krótko więc w dobrym stanie.
 
reklama
Maziajka myśle ze do piątku powinny być wyniki, ale pewnie bede sama tam dzwonić

Samotnaja cieszę sie ze wszystko dobrze!! A jesteście jeszcze w szpitalu?
 
Do góry