reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hejka mamuśki,

Życzę Wam zdrowych dzieci, słoneczka nawet w pochmurne dni .

Ja dostałam dziś od starszaka Laurke [emoji6] i dał mi 5 euro [emoji28] zostało mu po Wiedniu [emoji7]

1495820498-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Pumelova ja jak zabijam pajaki albo inne robactwo to mnie chyba cala wies slyszy tak sie tluke [emoji51][emoji4]
Ja tez zawsze kase daje ale na to wesele nie ide i to juz jako upominek chcialam po weselu dac.


Emol zanies wode do sanepidu,przebadaja czy sie wogole nadaje do picia.

Aha cudowna laurka [emoji4]

 
Witam wszystkie mamusie i składam najlepsze życzenia dla Was wszystkich :)
mój mąż wkurzył mnie dziś rano. Chciałam delikatnie upomnieć się o jakiś drobiazg, ale stwierdził, że przecież nie jestem jego mamą o_O więc sama kupiłam sobie czekoladę :D
Byłam dzis jeszcze na warsztatach z chustonoszenia i masażu Shantala. Było całkiem fajnie. Byli rodzice z małymi dziećmi, a mamy w ciąży miały lalki. Ale takie fajne, dociążone, że miały wagę jak prawdziwe dzieci. Lubię chodzić na różne takie warsztaty. Często chodziłam też na te związane z pracą :)

Aniek, jak tam samopoczucie po pielgrzymce?

Trochę mnie wystraszyłyście tą oxytocytą, że takie bolesne skurcze. A ja na pewno będę mieć. Ale nastawiam się na znieczulenie, to może dam radę. W sumie to nie mam wyjścia :)

Emol, strasznie wygląda ta woda :/

Aniek, piękna długość szyjki :) ja jak na razie miałam tylko raz na HIV, ale we wtorek mam wizytę, to może znów będę mieć. WR miałam dwa razy. Odebrałam dziś morfologię i mocz i wszystko idealnie :)

Pumelova, teraz to będziesz juz kilerem pająkowym. Ja też często zabijam jakiegoś. Nowy dom, więc nie wiem skąd one sie biorą. Może z dworu wchodzą? Ale ja nie mam na szczęście żadnej fobii

Przepraszam nie chciałam wystraszyć z tym oksy. Każda czuje inaczej. No i wtedy nie było opcji znieczulenia, choć ja ich błagałam. Ale powiedzieli mi ze w tym szpitalu nie ma znieczuleń, nawet jak chciałam zapłacić. Ale to było ponad 11 lat temu, dużo sie zmieniło od tej pory.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha, najśliczniejszy prezent jaki sobie można wyobrazić :)
Madziat, nie ma za co przepraszać :) Wolę się nastawić na gorszę i mile rozczarować :)
 
Witam :D
Cioteczki kochane, witają Was na świecie moje księżniczki!!!
Dostałam najpiękniejszy prezent na Dzień Matki!!!
O 10:45 urodziła się Klara 1570g :) a o 10:46 Roma 1950g :).
Klarcia oddycha samodzielnie natomiast Romcia jest podłączona do tlenu, ma problemy z ciśnieniem krwi i oddychaniem. Obie stabilne :D

 
O mamusiu Kochana bulkasia GRATULACJE [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]Cudowna wiadomosc na koniec dnia zdrowka dla Was dziewczynki [emoji8][emoji8][emoji8]

f2w3rjjgvtrkt7iq.png
 
Bulkaasia wspaniała wiadomość!!!:) Dziewczynki są przecudne i przeslodkie!:) Jaki wspaniały prezent z okazji dnia mamy:) duuuuzo zdrówka dla Was!
 
reklama
Bulkaasia, cudowne te twoje kruszynki :* Trzymam kciuki, żeby dalej były takie dzielne i żebyście mogli jak najszybciej jechać do domku :)
 
Do góry