reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Aniek niestety ja nie używam lakieru, nawet dezodorant+ ogień odpada bo używam kulki od kiedy w ciąży jestem, bo mnie zapach irytowal

Patuszka dziękuję, ja obchodzilam swietovw dzień matki bo imieniny są Pauliny i Eweliny. Więc wszystkie Paulinki I Ewelinki najlepszego :)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek sale porodowe hmm... nie są przedzielone od góry :) jakby z jednego dużego pomieszczenia wydzielono przedsionek z poloznymi i do tego trzy małe salki. Łazienka wspólna na trzy. Łóżka za to nowe. Jednak większość rodzi na łóżku. Choć polozne otwarte na różne pozycje. Sala operacyjna obok i oddział neonatologii 20 metrów. Wygląda to średnio ale dla mnie specjaliści są ważniejsi, a nie kafelki na ścianie :)
Kasiulka ty już na wybuchu :) poprzednie miałaś wywoływane w jakim tygodniu?
Madziazt śniadanko do łóżka od córki super sprawa, ja jeszcze trochę poczekam na takie atrakcje. Za to mi dziś mąż pichci.
Miłego dnia mamy moje drogie.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mamuśki :*
Wszystkiego najlepszego, samych słonecznych dni!
Rozwarcie szybko, ostatnio miałam w 35 tyg. teraz 31+2. Mam nadzieję że nie będzie postępować, bo wtedy szpital. Tylko ze ostatnio rodzilam po terminie, więc dziś już jestem bardziej spokojna, luteine brałam wtedy już od 23 tyg.
Umęczylam się wczoraj, głowa mnie bolala i o 21 już w łóżku odpoczywalam.
Dziś już tylko leżenie... ogarniam z grubsza i jakiś obiad zrobię na szybko.
Musiałabym podjechać z l4 do pracy ale nie chce mi się.
Jutro kolejny festyn rodzinny :)
Pierwszy poród miałam wywolywany oxy, trafiłam 9 dni po terminie ze skierowaniem do szpitala z 4 cm rozwarciem i w tym dniu rodzilam. Drugi poród 4 dni po terminie, wody w domu mi odeszły, w szpitalu skurcze lagodne sie pojawiły ale też podali mi oxy na rozkręcenie akcji- 3 parte i córka była na świecie. Teraz jestem przerażona bardziej niż z tamtymi, zwłaszcza że ciągle coś i takie duże te dzieci rodze :)
 
Ostatnio mam wrazenie, że woda się pogorszyła jeszcze bardziej. Zrobiłam dzisiaj zdjęcie podgladowe w kubku i będę tak sprawdzać. Niech oni już z nią coś zrobią.
1495794667-aaaaaa.jpeg


Ps. To nie sok jabłkowy, tylko woda wlana do kubka Ikea i raczej nawet nie ma 200 ml (ale tylko trochę żółta woda)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim!
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki-i tym które już mają dzieci i tym które już niedługo będa je miec;):)
Paninka Abed gratuluję udanych wizyt i super wagi maluszków!
Aniek szczęśliwej podróży i udanej pielgrzymki!
Dziewczyny mam nadzieję że spotkanie wyjdzie wam super- tego zycze;)
Megan dużo zdrówka życzę!
Paninka postaraj się dużo odpoczywać i leżeć-maluszek ma jeszcze czas więc niech dotrwa chociaż do bezpiecznych tyg.
Madziazt super prezenty z rana:)
Moja corcia też z rana życzenia mi zlozyla:D

Ja wczoraj na wizycie lekki ochrzan-że nie poszlam do innego gin sprawdzić szyjki (teraz bardzo musimy jej pilnowac), ale jak zbadala mnie na fotelu a potem zrobila usg szyjki to była w szoku że przy bliźniaczej taka dłuuuga i zamknięta.
Powiedziała też że w 36 mnie położy do szpitala, ale wtedy jeszcze nie wiedziala jak długa jest szyjka-ma ponad 5 :D:D
Tak więc nie wiem czy będą tylko 2 wizyty (wtedy będę w 35 tyg) czy pokusi się jeszcze o jedną. I za 3 tyg znowu skierowanie na badania morfologii itp i HIV-tu mnie zdziwiła bo myślałam że tylko raz robią, a Wy mialyscie 2razy robione badania?
Jadę po małą do szkoły a potem prasowanie alby i innych pierdół i muszę ogarnąć produkty na ciasta bo jutro musze je upiec i owoce kupic:szok::szok:
Miłego dnia życzę
Emol masakra z tą woda:szok::szok::szok:
Ja myślałam w pierwszej chwili że rosół zrobiłas:tak: Niech jak najszybciej wam to zrobią bo tak przecież nie da się zyc-to już ze studni jest czystrza:o
 
Anita ona jest ze studni. Jak tak pisze z kimś i mówię ze żółta woda, że mam zamiast białego to zolte albo i pomarańczowe pranie itd. To mówią abym nie przesadzala. No jednak chyba nie przesadzam. Nie wyobrażam sobie prac ubran Arturka w takiej wodzie, albo jego. Po prostu ręce mi opadają.
A najbardziej po gadcę właściciela 'ja tak żyłem tyle lat i nic mi nie jest' no ale małego dziecka raczej w takim bagnie nie myl. Podobno wczoraj ci ludzie od filtrów jak spojrzeli w grzalke co nagrzewa wodę to było tam tyle osadu i GLINY, że aż się za głowę złapali jak tak można żyć. :/ jak widać gorzej niż sredniowiecze.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol przeraziłaś mnie ta wodą, oczywiście wierzyłam ci że jest źle ale nie sądziłam że aż tak... Boże mnie by w tym mieszkaniu na drugi dzień nie było o_O koszmar żyć z czymś takim...
 
reklama
Do góry