reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Emol dla mnie argument ja tak żyłem i nic mi nie jest jest przepraszam z dupy. Nie każdy jest brudasem....
Zresztą jak chce się zarabiać na wynajmie to trzeba jednak dbać przynajmniej o podstawowe rzeczy. Mieszkanie może być skromne ale czystość to coś bezdyskusyjnego

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Monti dla mnie to też nie argument. Zrobiłam zdjęcie. 1 czerwca ma być założony filtr a jeśli nie, to do póki nie założy to my nie zapłacimy za dany miesiąc. Mam nadzieję że trochę go to pospieszy. A co do fotki porównań wodę przed i po i jak nie będzie mnie satysfakcjonowac to będę kazała kolejny filtr umieszczać.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka wiem że przez cukrzycę, tylko chodzi mi o dzień. Na jaki byłaś umówiona.
Emol jak mój herbata ta twoja woda, masakra.
HIV robią dwa razy. Miano wirusa może wyjść po pół roku lub nawet więcej po zarazeniu.
Pojechaliśmy zarejestrować auto na wieś na męża. Moje oc 3000, jego 1000.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia a dzieli nas 3/4 km w Lini prostej bo nie wiem gdzie ty dokładnie w tym Rembertowie. A wygląda jakbym na zadupiu mieszkała :)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
najlepszego mamusie! dostałam dziś różę w biedrze, ha! taki prezent!

Aniek jak pielgrzymka? :) mam nadzieję że pogoda dopisała!

Patuszka zaraziłaś się świerzbem podczas paznokci? masakra! :///

Kasiulka 38! #zazdro :D

spray na pająki? próbował ktoś kątnika takiego już jesiennego sprayem psiknąć? chyba by go wyśmiał :D mam taki spray ale soorry za duże one są :D ale! przed chwilą już ostatkiem sił na kolanach myłam podłogę koło wc i wybiegł taki kątniczek ale dziecko jakieś bo miał z centymetr, i tak już jestem wyje*ana tym sprzątaniem że nie miałam siły uciekać i go zabiłam :o mój pierwszy w życiu!

Alex nie ma fot, jesteśmy incognito :p:p

Megan następnym razem będziemy się ścigać z wózkami po paprocanach :p

Liluli chyba nie ogarnęłam o jaki prezent chodzi :D ale bon zawsze fajny, chociaż my na wesela dajemy po prostu kase i czasem jak kogoś bardziej lubimy to jakiś voucher na 'przeżycia' do wybrania :D

Emol weź idź z tą wodą do sanepidu i pozwij tego co Wam wynajmuje :D

Paninka żebyś zdążyła dojechać do szpitala jak Ci coraz szybciej idzie :D

Anita ja chyba miałam już dwa razy hiv :) drugi raz niedawno
 
Pumelova ja tym sprayem takie właśnie duże mięsiste zabijam. Mieszkam bardzo blisko Wisły więc wiosna jak zaczną latać zielone muszki to pająki mnożą się jak wściekłe. Jeszcze nie było twardziela, który przeżyłby starcie z moim specyfikiem [emoji6]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie mamusie i składam najlepsze życzenia dla Was wszystkich :)
mój mąż wkurzył mnie dziś rano. Chciałam delikatnie upomnieć się o jakiś drobiazg, ale stwierdził, że przecież nie jestem jego mamą o_O więc sama kupiłam sobie czekoladę :D
Byłam dzis jeszcze na warsztatach z chustonoszenia i masażu Shantala. Było całkiem fajnie. Byli rodzice z małymi dziećmi, a mamy w ciąży miały lalki. Ale takie fajne, dociążone, że miały wagę jak prawdziwe dzieci. Lubię chodzić na różne takie warsztaty. Często chodziłam też na te związane z pracą :)

Aniek, jak tam samopoczucie po pielgrzymce?

Trochę mnie wystraszyłyście tą oxytocytą, że takie bolesne skurcze. A ja na pewno będę mieć. Ale nastawiam się na znieczulenie, to może dam radę. W sumie to nie mam wyjścia :)

Emol, strasznie wygląda ta woda :/

Aniek, piękna długość szyjki :) ja jak na razie miałam tylko raz na HIV, ale we wtorek mam wizytę, to może znów będę mieć. WR miałam dwa razy. Odebrałam dziś morfologię i mocz i wszystko idealnie :)

Pumelova, teraz to będziesz juz kilerem pająkowym. Ja też często zabijam jakiegoś. Nowy dom, więc nie wiem skąd one sie biorą. Może z dworu wchodzą? Ale ja nie mam na szczęście żadnej fobii
 
reklama
Do góry