reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej:)
Aniek kupiłam jakiś tydzień kropelki eukaliptusowe to jej kropie ubranko,szkoda że nie pomyślałam wcześniej o inhalatorze,tutaj nie ma za bardzo gdzie kupić a na Ebay do 7 dni wysyłka:/
Ja też żadnych badań małej nie robiłam,grupę krwi musi mieć taką jak my czyli A+ a tak wogóle to zdrowiutka jest.Nie mamy na szczęście żadnych już problemów z brzuszkiem,gdzieś od 1,5 miesiąca.Jakieś 3 tyg temu nawet przestałam jej kropelki podawać.Gdyby tylko jeszcze spała ciągiem od 20 do 2 [emoji16]to miałabym idealne dziecko hehe
Aniek tak sobie myślałam dziś o Tobie na spacerze tzn o tym czy twój synek jest wciąż zazdrosny...A inne dziewczyny jak u was?jest jeszcze zazdrość starszego rodzeństwa czy już nie?
Emilka jest teraz w zabawkolandi
1509715262-a3d1a272f0c670b3-aaaaaa.jpeg

To mam chwilkę spokoju,kawę sobie zrobię.Już dziś nie mam słodyczy żadnych ehh ciężko będzie ale muszę jeszcze zrzucić jakieś kg chociaż mieszcze się do ciuchów sprzed ciąży ale brzuchowa galaretka pozostała.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zgłupiało mi forum po ostatniej aktualizacji, ale już wpadłam na to, że jak sie wyloguje i zaloguje to zadziała [emoji12]

Ola moja mała jak miała takie suche placki na buźce to smarowałam bepanthenem okj po 2 dniach schodzilo. Ogólnie moja też po szczepieniu byla niespokojna i budziła się czesto w nocy, a jak spała to tak niespokojne. Szczepienie było tydzień temu i dzis już nocka dużo lepsza. Zwalam to na zbieg okolicznosci i skok połączony z brakiem spacerów w ostatnim tygodniu, bo ciągle padało.
Dziś wróciłyśmy do swojego rytmu na szczęście już [emoji5]

My też nie znamy grupy krwii, czekam na taki moment żeby zrobić to przy okazji.

Dziewczyny na katar polecam aromaterapię w domu. Olejek z drzewa herbacianego lub eukaliptusowy, oczywiście jako dodatek to czyszczenia noska [emoji5] mam wrażenie, że u nas ładnie to pomogło.

Moja też zjada swoje łapki i wpycha je tak głęboko, że aż się krztusi.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pmelova chyba musze wyprobowac te apke bo ja robie liste i najczesciej ja zapominam :-)

Aniek ciesz sie dziecmi i udanych chrzcin. Pogoda ma byc ladna

Misia tak wlasnie myslalsm ze cos sie nie odzywasz :-)

Mnie gardlo nadal boli i slabo z glosem ale lecze sie sama jak na razie
My tez maly spscer zaliczony i jakies zakupy na weekend zrobione.
 
Kasia my też mamy oboje A+ to może mieć jeszcze 0 :)
Abed no utknelam na wsi i tam mogę tylko coś przeczytać czasem bo już odpisać się nie bardzo da, a jeszcze gości tyle było że nie miałam wolnej chwili.
Wróciliśmy ze spaceru, tak jak łażę to szukam jakiejś działki ale na moim osiedlu wszystko powyżej 1000 za metr :/ a chciałam gdzieś blisko. No ale chyba mnie nie stać i jeszcze dom postawić to już wogole.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol podziwiam, ja muszę jesc, nie ma tak że nie jem bo mi dziecko nie daje. Jak.mi nie daje to stawiam wózek koło stołu i marudzi koło mnie i trudno;-) chyba że Twój od 7:30 placze bez przerwy?

Ola W to dziwne. My też mieliśmy suche czerwone placki, pomógł nam bepahnthen sensiderm i smaruje ja jeszcze balsamem do ciala z mydlarni u franciszka ale to raczej nie leczniczo tylko nawilzam.
Może samo przejdzie:-)

Abed polecam! Biedna jesteś, zdrowiej

Misia odpoczywaj:*


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam ab, mój mąż a, więc może być a, b lub ab :) Artur miał drzemkę 2h ale nie spokojna. I potem chwilę przebudzil się na pierś (z 3 min jadł) trochę pomarudzil i znowu 2h niespokojnego snu. Ale właśnie wstał i wydaje się być lepiej. Nie krzyczy, gada i się uśmiecha, nawet zjadł 120 ml mm więc chociaż trochę, mało je dzisiaj cały dzień.
 
Hej:)
Aniek kupiłam jakiś tydzień kropelki eukaliptusowe to jej kropie ubranko,szkoda że nie pomyślałam wcześniej o inhalatorze,tutaj nie ma za bardzo gdzie kupić a na Ebay do 7 dni wysyłka:/
Ja też żadnych badań małej nie robiłam,grupę krwi musi mieć taką jak my czyli A+ a tak wogóle to zdrowiutka jest.Nie mamy na szczęście żadnych już problemów z brzuszkiem,gdzieś od 1,5 miesiąca.Jakieś 3 tyg temu nawet przestałam jej kropelki podawać.Gdyby tylko jeszcze spała ciągiem od 20 do 2 [emoji16]to miałabym idealne dziecko hehe
Aniek tak sobie myślałam dziś o Tobie na spacerze tzn o tym czy twój synek jest wciąż zazdrosny...A inne dziewczyny jak u was?jest jeszcze zazdrość starszego rodzeństwa czy już nie?
Emilka jest teraz w zabawkolandi
1509715262-a3d1a272f0c670b3-aaaaaa.jpeg

To mam chwilkę spokoju,kawę sobie zrobię.Już dziś nie mam słodyczy żadnych ehh ciężko będzie ale muszę jeszcze zrzucić jakieś kg chociaż mieszcze się do ciuchów sprzed ciąży ale brzuchowa galaretka pozostała.

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
Super mata!Jaka to jeśli można spytać?
 
Emol przykro z tym chomiczkiem

Aniek fajnie że syn przyleciał, chrzciny pewnie się udadzą [emoji16]( my już po). Jak czytam o tych problemach brzuszkowych to wam współczuję nas to ominęło żadnych kolek i braku kup. Codziennie kilka razy kupa jest.
Piąstki oczywiście też są najlepsze na świecie. [emoji16][emoji16]

Pumelova serniczek pycha ja mało piekę bo u mnie nikt nie jest łasuchem poza mną i dla mojego dobra wolę nie piec. [emoji6]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli chodzi o badania to ja też nic nie robiłam. Jak pytałam to jeśli nie ma wskazań to lekarz nie kieruje.
Emol mój synuś ogólnie bardzo krótko ssie pierś ale dosyć często. Czasami dokarmiam mm ale to dlatego że on słabo pije z butelki czasem 90ml z bólem, próbowałam różnych butelek i z każdą jest podobnie.

Ja kupiłam kombinezon w smyku ale to na mrozy, narazie kurtka i spodnie aczkolwiek zakładania ciepłych ubrań tak nie cierpi że szok. [emoji16][emoji16]
Abed zdrówka życzę.
My też nie znamy grupy krwi teraz nie robią bo wynik musi być aktualny jak by co i tak trzeba by było go powtarzać ponoć chodzi o przeciwciała.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Saba ja spowrotem przeszłam na system mieszany (jak zaczęłam szkole) i on tak 20 min je z piersi. Więc dla mnie kilka min nie jest zwyczajne. Artur właśnie pierwszy raz złapał świadomie położona przy nim zabawkę, ale nie wiem czy mu zaraz się to nie znudzi za 1 razem. Tak jak było to z przewrotem.
 
Do góry