reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Noc była ciężka. Znów Majcia miała kłopot z brzuszkiem. Tak się biedna męczyła i płakała. Dużo kupek, dużo bączków i płacz. Wczoraj ją pochwaliłam, a tu masz. Cała noc do d..y
Ja już od 7.00 na nogach. Wyprawiłam małego do szkoły, puściłam pranie i zmywarkę, pomopowałam podłogi i znów się karmimy.

Joldżi moja księżniczka na noc przeważnie zasypia ok24.00 więc dopiero o tej porze mogę się zająć czymś innym (sobą)?

Pola oby to jednak nie przeziębienie.
Dokładnie tak jest jak mówisz. Jak Maja pierwszy raz tak chlustająco wymiotywała, to kazali nam zrobić to badanie moczu.

Ze spacerami nie mam problemów od kiedy do stelaża wpinam fotelik. Maja ewidentnie nie lubiła jeździć w gondoli.

Pumelova, oj jak ja bym chciała żeby ktoś mi chociaż raz posprzątał...
Synkiem muszę się nacieszyć, przyleciał na dwa tygodnie.❤

Kasia skype dla niewierzących:laugh2:dobre.

Emol , pytałaś lek. o to ulewanie, bo nie pamiętam?

Jem śniadanie, kończę kawę i jadę na zakupy. Potem obiad.Po południu muszę na jutrzejszą kolację jakąś potrawkę ogarnąć, jutro mam fryzjera i zrobię sałatki. Chciała bym żeby już było po chrzcinach.
 
Emol Agatka ulewala od początku ale tylko w przerwach między ćwiczeniami no i zanim w ogóle ne zaczelismy. A teraz cholera nie pomyślałam że to dlatego i się biedna męczyła miesiąc://

Aniek ja wstaje o 6 codziennie:D ale teraz godzinkę spałam z Agatka:D jeszcze bym pospala ale kurier:/
Współczuję że nie możesz liczyć na posprzatanie. Ciesz się synem a nie siedź na forum!:**
Powodzenia na chrzcinach[emoji813]



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniek powodzenia na chrzcinach, na pewno wszystko się uda nie stresuj się :) naciesz się synem ile się da :) może poproś to Ci pomoże w sprzątaniu syn albo mąż? Ja zawsze pisze co jest do sprzątania na takiej tablicy w kuchni i mąż wie i kiedy ma czas to to robi a ja inne rzeczy :)

Pumelova Na zakupy chodzę sama, Iga jak zaśnie na spacerze a weszła bym do sklepu koniec spania by było ;) mówisz, że sernik robisz ? :D

Chyba Super, że już widzisz poprawę po ćwiczeniach :)
 
Hej

My pospalysmy nawet zasnela o 18.30 o 23 obudzila sie ale cyca nie chciala musialam troche pobujac by zasnela pozniej cyc o 1 o 3 i 4 .O 7 sie obudzila ale wzielam ja jeszcze do nas i dospalysmy prawie do 9 teraz tez zalicza pierwsza drzemke ale niedlugo to potrwa


Aniek kurcze biedna Majcia wydaje mi sie ze w tym wieku te brzuszkowe problemy to norma moja tez miala na szczescie juz jej przeszly nocne pierdy i bole.
Chrzciny na pewno beda ok!
Super ze masz cala trojeczke przy sobie teraz!:-)

Pumelova fajna tradycje macie z tymi serialami.A znajoma jakiej plci dzieciaki bedzie miala?

Emol ja za dzieciaka mialam chomiki ale jak nam zdechl taki co mielismy go 2lata i z bratem i siostra plakalismy 2 dni to mama powiedziala ze wiecej chomikow nam nie kupi bo za krotko zyja a czlowiek sie przywiazuje.

Pola zdrowka dla Oliwci:-) moja tez ma lekki katarek.

Zaraz wybywam na spacer poki nie leje trzeba korzystac!!:-)

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol - bardzo mi przykro z powodu chomika :(

Agniesiam86- no właśnie wkłada też palce jak się denerwuje a przy zasypianiu staram się mu smoczka dać, żeby się z palcami nie nauczył, ale już widzę że będzie z tym ciężko... zresztą może to mieć po mamie ;)

Agniesiam68 i Ola W. - jak Wam tak się rozkopuja to może warto spróbować spiworek? U mnie się świetnie sprawdza.

Ola W - czemu myślisz że AZS? Sama sucha skóra to nie musi być to .

Aniek42 - jeżeli robisz chrzciny na sali to taka moja rada, zainteresujcie się pokojem do karmienia i żeby był ciepły! U nas to pomogło wirusowk że było zimne a dziecko ciepłe w takim zimnie i niestety... oby naszm dzieciaczki przeszło uzależnienie od palców bo lepiej nie płacić później ortodoncie.

Dziewczyny wyjdę na zwyrofniala matkę, nie robiłam małemu żadnych badań od czasu jego narodzin. Jedynie temperaturę sprawdzałam. Ale nie śpieszę się z pobieraniem krwi, małemu choć chciałabym sprawdzić kiedyś jaka ma grupę krwi, ale to przy okazji. ;)
 
Aniek no wiadomo gdzie tam stary koń u mamusi:D

Ewella tak sernik bo idziemy dziś do mojej mamy na urodzinki [emoji16] piekę dla niej
Przydałaby mi się taka tablica [emoji14] bym zapisywalam co ja mam zrobic:D bo tak to wszędzie laze z karteczkami:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz jest tydzień sprzątania w Lidlu i mam ptanie czy tego robota z Viledy ktoś używał? Dziadostwo? Bo w takiej cenie kupilabym do wypróbowania czy w ogóle się sprawdzi coś takiego u mnie bo na razie mamy jeden pokój;)
 
reklama
Pumelova wszystkiego najlepszego dla mamy :* udanego wypieku :)
Ja karteczki mam na zakupy :D

Maziajka my też za chwilę na spacer tylko dokończę myć okna, myje a w międzyczasie bawię się z Iga ;)

Mamusia nie mam viledy ale obyś nie musiała o to się bić- Jak to w Lidlu ;)
 
Do góry