reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny, czy któraś miała zatkany kanalik piersiowy? Czy coś pomogło? Potwornie boli podczas karmienia. Przykładam soda i nie pomaga.
U mnie wypróbowane wszystkie domowe sposoby i pomogła kuracja z lecytyny, poniżej wrzucam od cdl rozpisane jak brać. Miałam przekluwane nawet i nie pomogło a lecytyna pomogła[emoji4]

Monti aa no to bez problemu dacie radę[emoji4] super[emoji4]
received_1651322354946352.jpeg
received_1651322414946346.jpeg
 

Załączniki

  • received_1651322354946352.jpeg
    received_1651322354946352.jpeg
    89,7 KB · Wyświetleń: 737
  • received_1651322414946346.jpeg
    received_1651322414946346.jpeg
    37,1 KB · Wyświetleń: 733
Hej,

Dziewczyny,nie odzywam się bo u nas chorobowo... przed świętami zaczęliśmy maraton od najstarszej do najmlodszej i jeszcze ja i maz. ..tydzień pochodziły i dzisiaj z najstarsza byłam u pediatry potwierdzić ospę także znowu w domu no i zapewne średnia i najmłodsza też dostaną... załamana jestem :(
Mam nadzieję że U Was wszystko dobrze :)
 
Artur dzisiaj mało śpi. O 9 do 9.40 a potem dopiero o 16 i to na 10 min. Myślałam że bedzie marudny o 18 i ze jeszcze się zdrzemne przed kąpielą ale nie. Nadal dzikuje i nie wygląda na śpiącego.
 
Madzik zdrowka dla Was

Ola w super że Kubie się podobało :)

Mój też dziś jakoś bardziej marudny ;-) to chyba na 9 mc bo dziś kończymy. Nie ma zębów, waży 7.300g i ma 70.5 cm raczkuje, staje przy wszystkim, a schody ulubione miejsce ;-)
Idziemy łeb w łeb! Wszystkiego dobrego dla naszego blizniaka[emoji173] 70 cm 7220 dziś ważona[emoji16] ino starsza:p ale zebolki przez tydzień wyszły 3 więc i wy się doczekacie[emoji173]
 
reklama
U nas biegunka od niedzieli. Wczoraj już było dobrze a dzisiaj na nowo. Podaję jej ertanol i doktorka przepisala smecte ale z tym to ciezko jej podać. Apetyt ma, brzuszek nie boli więc nie wiem czy to jakaś jelitowka czy na ząbki. Powoli już raczkuje ale jeszcze czuje się niepewnie i boi się. Coraz częściej wypiera się na wyprostowanych nogach i próbuje wstawać przy wszystkim. Kurcze w domu ogarniam cokolwiek jak ona śpi w dzień albo wieczorem, w ogóle nie mogę wyrobić się z niczym.

Pumelova, Abed wszystkiego dobrego dla Waszych kruszynek z okazji 9 miesięcy.

Dziewczyny ale macie fajnie z tymi zajęciami dla dzieciaczkow. U mnie w okolicy niestety nie ma nic takiego a do Wawy sama nie odważne się pojechać, może w wakacje jak już będzie troszkę większa to zrobimy sobie jakiś wypad do stolicy.
 
Do góry