reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

@Kasienka3b no na pewno nie wykluczają. Moja organizacja leży i kwiczy. Bardziej niż to że nie będę mogła ćwiczyć martwi mnie długa przerwa w ćwiczeniach. Ja w poprzedniej ciąży ćwiczyłam siłowo do 8 miesiąca. Po porodzie nie było możliwości a potem operacja i zakaz teraz wróciłam dopiero. I jestem mega zdołowana wkurzona i mam ochotę na prawdę rozpaść się na milion kawałków. Będę ćwiczyć oczywiście podczas ciąży ale to już inne ćwiczenia, na pewno nie takie jak w poprzedniej ciąży bo po prostu formę mogę zbierać z ziemi. To nie ćwiczenia będą tylko jakieś popierdolki. Ostatnio na rękach weszłam z moim 10kg dzieckiem na 8 piętro bo winda się zepsuła i miałam zakwasy! Serio z takiego gownianego powodu. A następnego dnia ryczalam że mam zakwasy... Bo to takie żałosne czuję się jak stara baba i to sflaczala
@renisus no ja planowałam od zawsze jedynaczkę sama jestem jedynaczka. Są jeszcze inne powody o których napisze jak już forum będzie prywatne.
@netka. To masz 5 letnie bliźniaczki? Dobrze rozumiem? Jednojajowe? Fascynuja mnie bliźniaki z psychologicznego punktu widzenia:)

Nowe dziewczyny gratuluję pozytywnych strasznie wam zazdroszczę tej radości i mam nadzieję że ja też do niej dojrzeje
Napewno ruch i odpowiednie cwiczenia spowoduja Twoja lepsza forme:) Ja 3 mam kciuki za Ciebie i bys szybko zaczela 'lepiej' sie czuc:)
 
reklama
Klauduska kciuki dla Ciebie[emoji4]
Ja pierwsza ciaze tez stracilam, a potem kolejna byla bladziochem na tescie. Siklam i sikalam az w koncu kupilam elektryczny test i juz nie bylo watpliwosci. Takze testuj znowu i pisz nam tu dobre wiesci [emoji16]
 
Malinalove kciuki [emoji4]
Ja pracuje 19-3 i zaczynam czuc sie jak mama niedziec. Spalabym i spala... Dzisiaj moja corcia sama sobie wstala i "zrobila" sniadanie. A ze byl to kawelek czekolady to juz inna bajka [emoji16] Ogolnie zaskakuje mnie moja 4latka, ze juz taka duza i taka bystra.

A propo staran, ja tym razem sikalam na testy owulacyjne. Z Julka tez mi tak udalo sie zajsc. No ale tym razem bylam bardziej wyluzowana.
 
reklama
Do góry