reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Mi też objawy przeszły praktycznie zupełnie i się stresuje... Nie wiem jak wytrzymam do piątku... [emoji849]
 
Ja w środę zaczynam 5 tydzień, dziś jestem jakas słaba i chodzę co chwile siku, minimum co godzinę jestem w toalecie, nocka była Kijowa to moze i przez to nie mam tyle siły, obecnie oglądam Familiade byle do 21 i pójdziemy spać
 
Hej dziewczyny, mam pytanie czy któraś z was odczuwa albo odczuwała taki ból podbrzusza jak na miesiączkę ? Ja od dnia kiedy powinnam dostać czuje mocno podbrzusze ból przypomina ból menstruacyjny i zastanawiam się czy to normalny objaw ?
Ja też się czasami tak czuje, myślę, że to normalne zjawisko :)
 
Szczęście❤️😭
 

Załączniki

  • 7B491269-3237-48EC-AA1A-AC4E3508F1FD.png
    7B491269-3237-48EC-AA1A-AC4E3508F1FD.png
    49,3 KB · Wyświetleń: 109
Ja np od wczoraj poza piersiami i niechęcią do kawy to czuję się jak ... przed ciążą. Brzuch przestał całkowicie pobolewać, jem normalnie, czuję się dobrze.
Jutro mam wizytę i nie ukrywam że zaczynam się cholernie mocno martwić.
Widzę, że w porównaniu do Wszystkich Mamusiek jako chyba jedna z nielicznych nie mam problemów z zapachem ani smakiem kawy, tzn cały czas pije sobie jedną szklaneczkę kawy, ale z expressu, nie tknęłam się jeszcze ani sypanej ani rozpuszki :p
 
Dziewczyny idę na betę znów i czemuś mi strasznie ze coś pójdzie nie tak , masakra… niby piersi dalej powiększone ale oni to bardziej tkliwe, to mniej, na wieczór w ogóle mi się wydaje ze nie reagują na nic. Jezu , tylko cały czas się modlę żeby tym razem wszystko było dobrze
Ja na ogół nie czuje bólu piersi, są powiększone, są tkliwe ale jeśli je dotknę, inaczej po prostu nic, więc może jest podobna sytuacja u Ciebie, nie martw się na zapas!!! to nie pomaga
 
reklama
Do góry