reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Tez mam na koniec lipca, ubranie popralam i poprasowalam. Ale torba jeszcze nie spakowana, chyba to zrobie bo raczej bym nie chciala zeby mąż mnie pakowal jak cos sie wczesniej podzieje ;-)
Ja dokładnie tak samo myślę, jak tylko lepiej się poczuje to zacznę prac i prasować (troszkę tego jest bo dostajemy ubranka od kuzynki na bieżąco jak ich synek wyrośnie 😁😁) ale czekam też aż mąż zdobi dodatkowa półkę w komodzie synka 💙💙
 
reklama
A chodzicie w ciazy do dentysty? Ja w sumie bylam, mam do wymiany jeszcze jedna plombe, chyba nic bardzo pilnego i sie zastanawiam czy isc bo najbliszy wolny termin to 1 lipca i tak wydaje mi sie dosc pozno :-(
 
Dentystę już odpuściłam, też mam jeszcze jedną plombę do zrobienia ale może poczekać a ja wolę uniknąć stresu. Łydki nie bolą ale zawsze dużo chodziłam i mam mocne nogi. Coraz częściej boli mnie dół brzucha i pachwiny. Jak chodzę jest w miarę ok ale jak mam się podnieść z pozycji siedzącej lub leżącej to już koszmar. Też tak macie?
 
Dentystę już odpuściłam, też mam jeszcze jedną plombę do zrobienia ale może poczekać a ja wolę uniknąć stresu. Łydki nie bolą ale zawsze dużo chodziłam i mam mocne nogi. Coraz częściej boli mnie dół brzucha i pachwiny. Jak chodzę jest w miarę ok ale jak mam się podnieść z pozycji siedzącej lub leżącej to już koszmar. Też tak macie?
mnie tez boli podbrzusze i pachwiny... do tego coraz częściej brzuch mi twardnieje i boli coraz mocniej wtedy... dzisiaj mam równe 34+0 mam nadzieje, ze jeszcze 3 tygodnie Maja posiedzi...
 
Mi się teraz przypomniało jakie objawy miałam przed porodem z córką młodsza w 38 tyg, bo z pierwsza miałam wywoływany oxy. A więc do końca czy to był objaw to nie wiem ale 2 noce przed cała wymiotowałam, czy to się org czyścił czy jakiś wirus się nie dowiem ale dr kazał przyjechać i na ktg były skurcze takie silne wg dr że na porodówkę kazał a ja nic nie czułam, potem się okazało że szyjka wysoko, ujscie zamknięte ale zostawił na obserwacji. I noc przed porodem pierwszy raz w życiu miałam coś takiego, Boże dziewczyny jak ja się pociłam, normalnie pot lał mi się ciurkiem po szyi, cycach, wycierałam się ręcznikiem, włosy jak bym z pod prysznica wyszła, zaraz zimno dreszcze, moment i znów fala potu. Byłam przerażona co się dzieje. No i rano już ok, do domu chciałam a koło 13 wody nagle odeszły. Czy to był zwiastun nie wiem ale było to nietypowe
 
Mi się teraz przypomniało jakie objawy miałam przed porodem z córką młodsza w 38 tyg, bo z pierwsza miałam wywoływany oxy. A więc do końca czy to był objaw to nie wiem ale 2 noce przed cała wymiotowałam, czy to się org czyścił czy jakiś wirus się nie dowiem ale dr kazał przyjechać i na ktg były skurcze takie silne wg dr że na porodówkę kazał a ja nic nie czułam, potem się okazało że szyjka wysoko, ujscie zamknięte ale zostawił na obserwacji. I noc przed porodem pierwszy raz w życiu miałam coś takiego, Boże dziewczyny jak ja się pociłam, normalnie pot lał mi się ciurkiem po szyi, cycach, wycierałam się ręcznikiem, włosy jak bym z pod prysznica wyszła, zaraz zimno dreszcze, moment i znów fala potu. Byłam przerażona co się dzieje. No i rano już ok, do domu chciałam a koło 13 wody nagle odeszły. Czy to był zwiastun nie wiem ale było to nietypowe
No i pomyliłam forum 🤣
 
Mi tez troche czesciej brzuch twardnieje ale nie ma tragedii. Staram sie dosc duzo spacerowac ale jak sa takie duszne dni to sie szybko mecze. I wstawanie po takim dłuższym siedzeniu albo leżeniu to tragedia. No ale chyba juz lepiej nie bedzie ;-)
 
Ja dentyste sobie odpuściłam. A jeśli chodzi o nogi to bolą i to prawie codziennie, a zakwasu mam od razu po małym spacerze, ale się nie poddajemy. My 32 tydzień +5 i od zeszłego tygodnia czuje ból brzucha ale jak się położę to po chwili przechodzi. Strasznie męczy mnie to ciepło, u nas jest strasznie duszno, więc trochę się męczymy. W nocy nawet koca nie mam dopiero nad ranem jak się robi chłodno.
 
reklama
A macie jakies sprawdzone sposoby na zgage? Juz migdaly i jakies pastylki z apteki przerobilam. Niestety dzialaja chwilowo a coraz gorsza ta zgaga u mnie.
 
Do góry