reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Mi gin powiedziała ze jak za tydzien nie będzie to da mi skierowanie na zabieg. I jak tu nie płakać
Co to za lekarz??? Moja mi dzis powiedziała, że to normalne, że może nie być jeszcze widać! Mimo to też się stresuję, ale nie dajmy się zwariować, przegrzebałam dzisiaj poł internetu i dużo dziewczyn pisało, że zarodek pojawił się np dopiero w 7 tygodniu. Więc Twój lekarz chce dać Ci skierowanie na zabieg nie mając pewności (bo w 6 tygodniu nie moze jej mieć), że nie ma dzidziusia... Delikqtnie mówiąc dupa nie lekarz!
 
reklama
Co to za lekarz??? Moja mi dzis powiedziała, że to normalne, że może nie być jeszcze widać! Mimo to też się stresuję, ale nie dajmy się zwariować, przegrzebałam dzisiaj poł internetu i dużo dziewczyn pisało, że zarodek pojawił się np dopiero w 7 tygodniu. Więc Twój lekarz chce dać Ci skierowanie na zabieg nie mając pewności (bo w 6 tygodniu nie moze jej mieć), że nie ma dzidziusia... Delikqtnie mówiąc dupa nie lekarz!
Racja, poszłam dzisiaj do jakiejś randomowej gin w medicover. Pozostaje cierpliwie czekać.
 
Wizyta wczoraj z OM 6+3 z usg 5+ 5 ;) serduszko pięknie biło ! Widać już nawet kształt chyba moja gin ma dobry sprzęt bo już normalnie coś na kształt wystających ramion jest ;) miałam późno owulacje bo coś między 16-18 dc ;) powiedziała ze następne prenatalne a potem dopiero do niej na kolejna wizytę czyli po nowym roku ;)
 
Cześć :)

I ja dołączam do grona lipcowych. Ostatnia miesiączka 11 październik, test zrobiłam 8.11 i gruba krecha, 9.11 powtórzyłam to samo 🙈

9.11 zrobiłam betę miałam 718 w piątek idę powtórzyć.

Do lekarza jeszcze się nie zapisałam, ale chyba zapiszę się na jakiś 7 tydzień. Dziś aplikacja mi pokazuje 4+4 i termin 18 lipiec ☺️

Generalnie jestem zestresowana i w szoku, gdyż to nasza pierwsza próba i nadal do mnie to jeszcze nie dociera 🙈
 
Ostatnia edycja:
Ja w pierwsza ciążę zaszłam w drugim cyklu, w obecną w pierwszym cyklu. Nie umiem sobie wyobrazić co czują dziewczyny które starają się latami. Rozumiem też za to dlaczego Tobie zrobiło się przykro. Chciałabyś by cieszyła się z Tobą, usłyszeć coś miłego. Myślę że ten czas to będzie dla Was trudny czas ii trzymam kciuki by Wam udało się zachować ta przyjaźń.
początkowo byłam trochę zła na tę reakcję, litanię żali że jej jest źle, a ja nie muszę się nawet starać, ale po przeczytaniu tych dzisiejszych komentarzy na forum od kilku z Was sprawiło, że złagodniałam. Zlapalam trochę więcej empatii i cierpliwości. Nie mogę siebie stawiać w centrum, szkoda, że nie usłyszałam niczego miłego, ale widać jej ból musi być naprawdę duży. Dzięki za wsparcie dzisiaj!
 
reklama
Byłam wczoraj na wizycie u gine. Jestem w 6+2tc i widzialam i słyszałam bicie serduszka 🥰🥰
Niestety obawy mam spore zwiazane z donoszeniem. Mam stwierdzona macice dwurożną (lekarz stwierdził, ze w moim przypadku nie jest to niby duża wada), trombofilię, obecnosc przeciwcial przeciwjądrowych, no i oczywiście dochodzi do tego tarczyca 😱
Wczoraj strasznie sie cieszyłam ale dziś większy jest strach...
 
Do góry