reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
U mnie 9+4 i trzasnęłam sobie zdjecie brzucha żeby zobaczyć jak sie prezentuje....no i jestem w szoku...w pierwszej ciazy taki brzuch mialam w 13 albo 14tc 🙈 co to będzie później to sie już boje 😂

Mój Łukasz kupił w sklepie serdelki...zarzekałam sie, ze nie zjem, ale spróbowałam od synka i teraz musze sobie zagrzać swoją
 

Załączniki

  • d291b870-a474-411d-a3f6-4444f2243f41.jpg
    d291b870-a474-411d-a3f6-4444f2243f41.jpg
    69 KB · Wyświetleń: 83
Dziewczyny miewacie kłucie w jajnikach? Cos pamietam ze bylo pisane. Ja do tej pory nie mialam ale teraz czuje takie klucie w obu ze az sie przestraszylam
 
Niekoniecznie. Mleko modyfikowane wcale nie jest gorsze. A to, czy dziecko choruje czy nie nie jest zależne od rodzaju mleka, tylko od wielu innych czynników i w jakiś stopniu od szczęścia.
Poza tym, kompletnie nie rozumiem sensu karmienia piersią dziecka, które jest w stanie zjeść normalnie samodzielnie każdy posiłek.

Każdy ma prawo do swojego zdania . Nigdy nie dam się przekonać że pomidor ze szklarni w zimie i ten wyrosniety latem na słońcu jest tak samo dobry;) natury nie da się zastąpić .
Ja nie widzę sensu np szczepień ,ale skoro ktoś chce jego broszka...
 
Ja już po wizycie. Kamień z serca, wszystko dobrze. Miałam już usg przez brzuch 🙂 maleństwo ma 2,73 cm, serduszko pięknie bije. Mąż mógł wejść ze mną, machało do nas rączkami 😁🥰 prenatalne będę mieć 12 stycznia 🙂
Super wieści 😁💛A który dziś masz tydzień i dzień?
 
reklama
Do góry