reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcoweczki Po Porodzie..=))

reklama
Ewo tez bym tak chciala:tak:
U mnie 33tc i 15,5kg na plusie a w brzuszku na wyskosci pempusia 102cm:szok::szok:


ty cała jestes szczuplutka, ja niestety nie, mam tylko 165 i startowalam z 62-63,wiec juz mialam nadwage

DZIEWCZYNY ja w 3 dobie po urodzeniu Krzysia zrzuciłam 7 kg.(wody, dziecko itp)ile tak standardowo warzy BRZUCH?
 
dawno mnie i tu nie bylo heh...
u mnie 33W4D i 12 kg na plusie.. pasa wole nie mierzyc dla wlasnego i Waszego dobra ;-) powiem tylko, ze kupilam na allegro spodnie, ktore gdy przyszly poczta: wysmialam - żagiel, a nie spodnie..
a teraz sa idealne ;-)
 
A ja się zastanawiam czy nie za mało ostatnio przybieram:
11.05 - 65 kg
18.05. - 65,2 kg
25.05. - 65,5 kg
01.06. - 65,3 kg
W sumie mam ok 8,5 kg na plusie. W przyszłym tyg. zapytam lekarza co o tym myśli. Ale brzusio rośnie w oczach :-):-):-)
 
no kochane a mi się udało przez miesiąc opamiętać trochę i mam tylko 1 kg do przodu, ale w sumie ważę 71kg a startowałam od 57kg = 14kg na plus :szok: więc radziłam się wczoraj ginki i mam już nie tyć :zawstydzona/y: spróbuje tak jak przez ten mieś. nie jeść słodyczy to wystarczy :tak:

Kasiulec - moja kuzynka przytyła tylko 8kg w ciąży i się cieszyła, ale po porodzie jak wyszła ze szpitala to była załamana, bo wyglądała jak anorektyczka i ryczała jak
się oglądała pod prysznicem :-( więc przytyj troszkę i sobie nie oszczędzaj smakołyków.

 
ty cała jestes szczuplutka, ja niestety nie, mam tylko 165 i startowalam z 62-63,wiec juz mialam nadwage

DZIEWCZYNY ja w 3 dobie po urodzeniu Krzysia zrzuciłam 7 kg.(wody, dziecko itp)ile tak standardowo warzy BRZUCH?

aaaa mamy nadwagę? wow-obliczałaś sobie BMI?? z tego co obliczyłam "jeszcze" mieściłyśmy się w prawidłowej wadze(przed ciążą)-ale optymalna waga do naszego wzrostu EWO to 57-58 kilo.

No i chciałam Ci pogratulować tej wagi co teraz masz-jechałyśmy równo z tym tyciem w ciąży ale ja już mam (wczoraj się ważyłam) 76 kilo:zawstydzona/y::-p czyli od początku ciąży 13 kilo:dry: ale za to w pasie mam teraz się mierzyłam czyli wieczorkiem..108:szok: gdyby nie te boczki to by było mniej ale co tam;-)
 
reklama
Do góry