reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

ja zaczynam miec powoli dosyc pobudek o 5,30 rano( maly ma chyba zegareczek w jelitach i tak jakos budzik mu dzwoni i zagania :jelitka do pracy norme trzeba wyrobic:-D), bo codzien to samo a dzis juz przeszedl sam siebie- w nocy praktycznie sila otwieralam powieki bo ni diabła nie chcialy sie same podniesc:baffled:, musialam chyba z 15 minut je pocierac zeby wreszcie raczyly sie otworzyc leniuchy jedne.
a maly teraz odsypia:angry: a ja prace domowe odrabiam- sprzatanie, pranie, ciasto. juz 3 raz włączam pralke i blogoslawie nowa suszarke ogrodowa, bo tyle na niej miejsca, ze dam rade wszystko na raz powiesic:tak:
hmm a moze by tak w nocy meliske pic, zeby ranki byly spokojniejsze.... trzeba to przemyslec gruntowniej
 
reklama
u mnie było wszystko dobrze..... do przedwczoraj:dry: normalnie jak by mi dziecko podmienili,małemu się chyba zaczęly bóle brzuszka:-(obudził mi sie dzisiaj przed 6 i już nie zasnął do 9, poszłam z nim na dwór i nic, smoczek nic,wiec powrót do domu, dałam cyca spokój, ale ulało mu sie tak że chyba to co zjadł było na pieluszce, teraz zasnąl zobaczymy na jak długo:sorry2:
 
moj tez ma zegareczek i rowniotko o 2 , 4 i 6 sie budzi.
A ktos mi kiedys powiedzial,ze jak dziecko bedzie mialo 5 kg to sie juz w nocy nie obudzi na karmienie-ladna mi bajeczka;-)
Ja za kazdym razem jak sie w nocy podnosze do malego,to z taka mysla,ze to nocne mleczko jest najwartosciowsze i dla dzidzi najlepsze.A podobno badania jakies wykazaly,ze dzieci karmione noca sa poznie bardziej inteligentne,wiec staram sie z dobra mysla do tego karmienia nocnego podchodzic.No i wieczorem nie daje malemu cyca,tylko trzymam na noc,zeby wiecej bylo.
 
Roni - daje humanie czas do wtorku, bo wtedy umówiłam sie na prywatną wizyte u pediatry, niech mi mała całą obejrzy i powie co i jak, bo mnie już szlag trafia. jedno na plus to od wczoraj kupki są co dzień i całkiem ładne, zólte, zielonego niewiele i takie mnie zbite niż po Nanie. Pomęczymy sie jeszcze do wtorku, zobaczymy, moze mała zaakceptuje to mleko a moze nie....metodą prób i błędów do czegos dojdziemy, tylko szkoda mi, że sie męczy....
 
hehe Madzia, ja chyba to o inteligentnych dzieciach musze napisac na kartce i powiesic na lodowce
za kazdym razem jak moj Jasiek mnie zdenerwuje ze jeszcze nic nie mowi i w porownaniu do rowiesnikow umie troche mniej to bede to czytac ;) pozostanje mi czekac na "ten moment" kiedy ta inteligencje raczy mi pokazac ;-) bo narazie chyba mu sie nie chce

Pabla moja tez po humanie miala ladniejsze kupy, ale troche za duzo to nas kosztowalo
 
witajcie:tak::tak:,
pozwoliłam sobie do was zaglądnąć z dwóch powodów

otóż może komuś ta informacja się przyda, ale wystawiam ubranka po moim synku Kacperku,
***Firmowy kambinezon na zimę dla chłopca 62*** (426596045) - Aukcje internetowe Allegro
Nowe śliczne pajacyki dla dziewczynki i chłopca (426607741) - Aukcje internetowe Allegro
Śliczne błękitne pajacyki dla chłopczyka 3M (426611586) - Aukcje internetowe Allegro
Śliczny różowy komplet dla królewny+ GRATISY (426574503) - Aukcje internetowe Allegro

ale jedynie te które nie były przez niego używane, lub te co założyłam mu 2 może 3 razy, gdyż te znoszone uważam , że się nie powinno najwyżej można komuś odstąpić:nerd:

w najbliższym czasie wystawię resztę komplemencików (gdyż mój synek dostarcza mi sporą rozrywkę i nie na wszytko od razu znajduję czas) zwykle są to firmowe ubranka spodnie i bluzeczki , kamizelki od święta i koszulki z kamizelkami + buciki i kurteczki wraz z wystawionym już kombinezonem, założone kilka razy gdyż zostałam obdarowana ich sporą ilością


troszkę was podczytałam i ciepło mi sie zrobiło i tak tęskno:tak::tak:, jak sobie przypomne kiedy mój synek spał z przerwami na karmienie, bo my wciąż na cycu z myślą o przestawieniu:-(

a teraz nie mam czasu zjeść taki jest ruchliwy.
do niedawna nie chciał leżeć tylko by siedział a teraz to nawet kąpiemy na stojąco bo mały gad nie chce już nawet siedzieć :-D:-D:-D:-D
ale i tak jest kochany:tak::tak::tak:

współczuję mamom maluszkóww z kolką bo mój na szcęście nie miał żadnych dolegliwości brzuszkowych

przepraszam jeśli kogoś zdenerwuję moim postem

pozdrawiam i dużo zdrówka dla maluszkó a najwazniejsze mało bolesne zabkowanie, które my teraz przezywamy
 
jestem ale nie mam sił dziś nadrabiać zaległości
wykończyło mnie moje szczęście przez ostatnie 2 dni a może już więcej - nie liczę
kurcze nie wiem co robić jak widzę, że juz ze zmeczenia oczy mruży a nie zasypia tylko płacz
owijanie w naleśnika juz nie działa niestety
noszę, bujam, kotkami zamęczam, nawet odkurzacz zaangażowałam
kolki to nie są
espumisan zadziałał zadziwiająco dobrze - dziś 2 mega kupki (nawet nie wiedziałam, że taka mała pupa tyle może) i pierdy non stop
 
reklama
Do góry