reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Ja 1 słabą kawusię z mlekiem wypijam w zasadzie od samego początku i jest ok:-)

Co do Sylwestra - szalejemy z mężusiem i Juleczką w domu:tak::tak::tak: Mam nadzieję, że nie skończy się przed północą kimką na kanapie:szok: Ostatnio coś padnięci jesteśmy. U innych w domu trzeba się mobilizować pomimo zmęczenia. U siebie niekoniecznie;-)

Buziaki dla wszystkich 5 i 6 miesięczniaków:-):-):-)
 
reklama
Informuję że kolejny test wyszedł negatywny, więc już nie bzikuje tylko pewnie znów mój cholerny żołądek sie odzywa, przez który juz kilka lat temu kilka rzy myślałam że jestem w ciązy:baffled: zostaje mi tylko wizyta u gastrologa chyba ze samo przejdzie, dzis juz troche lepiej ale wciaz mi niedobrze....
ja odkąd przestaam malą karmic to kawkę pije raz dziennie conajmiej. Wcześniej piłam bardzo rzadko, bo parę lat temu pracowałam w Tchibo i kawę piłam litrami, do tego paczke papierosów dziennie:zawstydzona/y: jak rzuciałam palenie to i kawę rzuciłam, teraz kawa wróciła, fajki na szczęscie nic a nic mnie nie ciągną....
 
Aleście popisały! Ja z oazji urlopu i przyjazdu siostry odpoczywam od kompa i powiem Wam, że normalnie w ciągu roku jestem od Internetu niby uzależniona, ale jednak wychodzi, że mnei to męczy skoro bez żalu z Internetu dobrowolnie rezygnuję:-D
Madzia, suknia boska, jakbym miała Twoją figurę i teraz za mąż wychodziła, to bym wybrała właśnie taką:tak:
Mondzi, witaj na forum;-)
Co do szmerów, to już tu kiedyś pisałam, że to naprawdę w 90% przypadków nic wielkiego. Pediatra tłumaczył mi, że większość niemowlaków je ma, a z czasem zanikają. Florka też ma i jej mogą nie zniknąć, jeśli odziedziczyła po mnie wadę serca, co jest mocno prawdopodobne, ale i tak się nie martwię, bo wiem, że i z tą wadą można normalnie żyć, pić, palic, szaleć i dzieci rodzić:-)
Izabelka, współczuję bardzo przebojów z lekarzami i domowych konfliktów, ale to tak zwykle jest, że wszystko razem się nakłada i oby jak najszybciej wszystko razem przeszło;-)
Pabla, coś ta ciąża się koło Ciebie kręci ostatnio...;-)
My na Sylwestra siedzimy sami w wersji NOT (cudny skrót;-)), no chyba, że sąsiad zwany pieszczotliwie "żulem z dołu" znowu urządzi imprezę, to wtedy pewnie ewakuujemy się do mojej mamy.

wszystkim dzieciaczkom, ktore w międzyczasie pokończyły kolejne miesiące, życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności, a na Nowy Rok, życzenia, nie własnego autorstwa, ale otrzymane od siostry, które uważam, za wciąż trafne bez względu na wiek i stan cywilny:-D

"Pijmy w Sylwestra za zdrowie facetów, którzy nas zdobyli, nieszczęśników, którzy nas stracili, idiotów, którzy nas rzucili i farciarzy, którzy nas poznają":-)

A zatem wszystkiego naj poparte wirtualnym toastem;-)
 
Pabla przynajmniej masz pewnosc,ze to nie rodzenstwo dla Lenki cie tak meczy,ale zoladek czego ci bardzo wspolczuje,wiem,ze to okropne uczucie,ale pewnie niedlugo minie,czego z calych sil zycze.

NOT dobry skrot,zwlaszcza,ze ten prawdziwy may kolo domu i jak powiedzielismy rodzicom,ze idziemy do NOTu to byli bardzo zdziwieni,ze cos tam organizuja:-D

Z okazji nadchodzacego Nowego Roku dużo zdrówka,powodzenia oraz samych przyjemności życzą : Maciuś,Magda i Krzysiek. Oczywiście toaścik z tej okazji obowiązkowo:tak:
 
Spóźnione życzenia dla naszych 6-miesięczniaków
Madzia suknia bardzo ładna czekamy na twoje zdjęcia w niej:-)
My sylwestra spędzamy ze znajomymi u nas w domu.Moja przyjaciółka w lutym rodzi,więc my będziemy spokojnie siedzieć a nasi panowie się spiją:-)
Wszystkiego dobrego w roku 2009!!!!
 
W Nowym 2009 Roku niech Wam się spełnią wszystkie marzenia te duże i te małe, oby nigdy niczego nie zabrakło i ogólnie lepiej było niż w mijającym 2008 roczku tego życzymy Wszystkim my: Gabrysia, Kasia i Tomek:-D
 
reklama
Do góry