reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Mondzi- co u Was?

Kate- masz racje, ze wysylasz malego do ludzi, niech sie uspolecznia.
Tez bym chetnie moja wyslala, ale lekarze powiedzieli ''nie''.

Kasia- ciesze sie, ze zrobilam wrazenie na Mikusiu, no i niezmiernie sie ciesze, ze ofiarowal mi serce:-D. Olga mowi tak pieknie, ze nie moglam wyjsc z zachwytu, nawet po przyjezdzie do domu opowiadalam o niej mamie. Zainab na przeciw niej to niemowa:szok:. No i dziekujem za pyszny serniczek, mniam.

Kicrym- znajac moje szczescie, tez dostane ''masakryczna grupe'' w pracy. Bede miala trzylatkow, 13 dzieci rano (9-11.30) i 13 dzieci po obiedzie (12.30-15.00).

Julia- mielismy bardzo podobna sytuacje do wasze, tyle, ze rozeszlo sie o lodowke, tj. gdy sie wrowadzilismy lodowka byla uszkodzona i powiedzielismy o tym wlascicielowi, on powiedzial, ze jest tego swiadom, jednak przy wyprowadzce powiedzial, ze to my to zrobilismy. Co wiecej, postapil bardzo niefair bo probowal wyciagnac od nas pieniadze za ta lodowke wplacajac do banku czek (nasz) bez naszej zgody. Dobrze, ze nie mielismy wtedy pieniedzy na koncie i czek nie zostal zrealizowany.

Madzia- jak tam wasza (foto) tapeta w lazience?


Surv- stropanienstwo? Nie, nudno by ci bylo bez Florki i jej tatusia:-D
 
reklama
no i jestem i ja
hej hej
Kasia Beaa..ale fajnie, widziałam zdjęcia...super leżakowanie :)
Mondzi...właśnie..co u Ciebie???
Kic...taki tajfun pomysłów jak Ty to nawet masakrycznej grupie da radę :)
Kamu..ja też bym przeczekała, wyzdrowieje i pójdzie w swoim czasie..
Madzia..to ja też czekam na tą fototapetę a do Ikei też musimy się wybrać ale w Kraku:-D
Izabelka...sto lat sto lat sto lat...wszystkiego naj i coby m. już taki pozostał :)
senny dzień coś i zimno jak fix....brrrr..czy nie dałoby się ten zimy jakoś obejść????
Młody na głęboką wodę się rzuca, leci nie patrząc na podpórki...robi 4 kroki i traci równowagę bo góra chciałaby szybciej biec ale nóżki nie nadążają i bęc..śmieszny jest. zbiera się i dalej w drogę....wogóle się nie boi conan mój
Ika się cieszy że Cinek chodzi,
Pabla......a to szalenstwo było na weselu. wklej jakieś fotki :)
 
Dzień dobry,a co to śpicie?:-) wstawać,taka piękna deszczowa pogoda:sorry2:
No tak Kasia na urlopie to ,kto ze mnąkawę wypije?

Beaa a czemu lekarze zabronili ? to kiedy będziesz mogła puścić Zainab do przedszkola?
Mondzi odzywaj się częsciej!
Kicrym taka pani przedszkolanka to napewno skradnie serca maluchom i będą grzeczne jak aniołki:tak:
Post Cinek Nieustraszony hehe:-D oj tak,jesień i zimę to ja bym chętnie przespała:sorry2: u nas dzisiaj ma być aż 12 stopni:szok: ,ale w przyszłym tygodniu 21:tak:
 
witam
Madzia ja wypije :)
dzieki za zyczenia mamusie
Kasia i Beaa fajnie, ze sie spotkalyscie :):):)
Julia ojjj ja bym temu facetowi wygarnela, ale w sumie szkoda nerwow
wszystkim nauczycielkom i przedszkolankom zycze udanego roku szkolnego :)

w sumie jestem zadowolona, bo mam 27 godzin; tylko,ze dostalam dwie klasy 3, nie uczylam wczesniej-nowe podreczniki, system kropkowy zamiast ocen, troszke mnie przeraza bo nie mam materialow; a dowiedzialam sie o tym wczoraj, tak bym w wakacje cos porobila
dzisiaj niania przychodzi sie przypomniec, jutro zaczynamy; Oski do przedszkola; standardowo nie chce isc :d
 
I ja się witam z szrek i mokrej cz-wy,ale jest zimno.
Iza co to za system kropkowy?
Post czyli Cinek z tym chodzeniem całkowite przeciwieństwo Iki.
Kate jak by u nas tyle przedszkole kosztowało to też bym spróbowała,ale u nas są to kwoty za 4 godz ok 280 zł,chyba że coś podrożało.
Kasia,fajnie że się spotkałyście z Beą
A moje dziecko dziś jest tak niegrzeczne,że przechodzi samo siebie,już mi nerwy zaczęły puszczać.Drze się o wszytko i bez powodu,wstał o 6.30 też z rykiem,teraz jest śpiący,masakra zawożę go do mamy i idę do pracy
 
Witam
Madzia ja też kawkę z Tobą wypiję, no i Izka i jest nas 3:-D:-D

Julia dobrze że już kucze zdaliście, i się nie denerwuj, a gść to chamski strasznie :angry:

Beaa Kasia fajnie że spotkanie udane, a zdjęcia super.
Beaa czemu nie możesz puścić Zainab do przedszkola? Ja bym Wikuśkę wysłała ale u nas nie ma dla 2 latków nic, dopiero od 3 lat jest przedszkole.

Kic na pewno dasz radę sobie ze starszą grupą, bo masz fajne podejście do dzieciaków i sporo pomysłoów.

Izabelka też dasz radę. A takie maluchy to chyba chłonne wiedzy i fajniej będą słuchać.

Post ja też bym chętnie się zimy pozbyła. U nas dziś rano było tylko 6stopni brrrryy

Madziu naprawdę za tydzień ma być cieplej??? Oby

A ja zamówiłam sobie nowy telefonik i czekam kiedy przyjdzie, i tak się zastanawiam czy dam sobie z nim radę :-D:-D:-D:-D
 
Kamu, mogę podrzucić Twojej mamie i Florę? Myślę, że by się z Maksem dogadali...tzn. dowrzeszczali bez problemu:-p Dziś rano pół godziny wycia z powodu rzuconej nieśmialo propozycji, że możnaby skarpetki wlożyć, bo zimno:wściekła/y: Odliczam godziny do jutrzejszego żłobka, zwłaszcza, że pani jak dzwoniłam uprzedzić, że Flo spotworniała oznajmiła źle wróżącym tonem "spokojnie, poradzimy sobie":-p

Madzia, to ja jestem z kawą, ale zrobiłam ją bardziej odruchowo, bo jak spojrzałam za okno, to myslę,że nie ma dziś szans na obudzenie:sorry2: I zimno tak przerażająco....mam nadzieję, że to ocieplenie w przyszłym tygodniu się sprawdzi:tak:

Izabelka, Kic - to widze, ze Was w tym roku czekają wyzwania zawodowe? Trzymam kciuki, choć widać, że obie macie powołanie nauczycielskie, więc kto ma sobie poradzić, jak nie Wy? Zawsze można się uciec do argumentacji stosowanej w przedszkolu, które mam na podwórku "Maksiu, k***a, gdzie idziesz" drą się panie przez całe przedpołudnie....i dlatego Flo pójdzie do innego przedszkola:-p

No i nie pamiętam co jeszcze....ta szarośc za oknem wyżera szare komórki:baffled:
 
o jak miło ,to jest juz nas 4 z kawą:tak::-)
Survivor ty poważnie z tym przedszkolem? no słyszy się ,ze w takich placówkach rózne są panie i róznie opieka wygląda,ale żeby aż tak:szok::szok: Wolałabym jednak tego nie słyszeć,bo strach dziecko nawet gdzie indziej nie puścić:no: My pod blokiem mamy też przedszkole,takie duże,fajne, z wilekim ogrodem,ale krąża plotki,ze tam jest nawiedzona pani dyrektor ,co każe dzieci w ramach kary zamykac w jakiejś komórce:szok::szok::szok:,poza tym biją dzieci po rączkach i krzyczą.I niby to sie działo jakis czas temu,ale czemu akurat w tym przedszkolu zaostało najwięcej wolnych miejsc po naborze? no i mam dylemat,bo niby przedszkole dopiero od przyszłego roku a mnie już to gryzie.Wprawdzie mamy jeszcze jedno przedszkole rzut beretem od domu,ale jak się tam nie dostaniemy?:baffled:
 
Dołączam do kawy! Dzieci dziś już nie były tak łaskawe jak wczoraj no ale i tak nieźle - pospaliśmy do 8. Za oknem makabra - zimnica 11 stopni i leje... Nie chce mnie ktoś dziś odwiedzić?
Surv, serio z tymi przedszkolankami? Ło matko!
Kic, Izabelka - dacie sobie świetnie radę! Izabelka napisz o co chodzi z tymi kropkami, bo też mnie to zafrapowało.
My też będziemy jutro przeżywać przedszkole...
 
reklama
Ja też dołączam się do kawki,to już moja druga od rana
Mama przed chwilą dzwoniła to ją uprzedziłam w jakim nastroju jest Maks.
Na szczęście doszedł do siebie i jest normalny,za to sąsiedzi nas przeklną.
U nas nie słyszałam,aż takich strasznych opinii na temat państwowych przedszkoli i wszystkie są tak załadowane,że lepiej nie mówić.Bez znajomości można mieć problem
 
Do góry