reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Flo poszła do przedszkola pociągajaca, nosa wydmuchać nie chciała, bo twierdziła, że to pewno krew i już przestała lecieć - lekarz domowy się znalazł:-p Zobaczymy jaka wróci, ale u nas dziś gorąco, to może słońce zarazę wypali:tak: Reszty dzieciaków na razie nie zaraziła, choć Sara śpi podejrzanie dlugo, ale na chorą nie wygląda, tylko pewno odsypia to, że wstałyśmy dziś o 4.30:wściekła/y: O właśnie już stęki słysze, znaczy się odespała:dry:

Pabla, to powodzenia we wdrażaniu się do pracy, oby w miarę bezproblemowo poszlo. Dobrze, że dziewczyny placowki lubią, to będziesz mieć mniejszy stres może?;-) A Lenka ile jeszcze w gipsie ma chodzić?

Post, sto lat dla mlodego uwodziciela:-) Pewno w przedszkolu panie i kolezanki leżą teraz przed nim pokotem i spełniają wszystkie zachcianki:-D

Madzia, sto lat! Posłusznego męża i takichże dzieci:tak:

no i tyle pisania, bo syrenka już wyje: idę sprawdzić jaki efekt w pielusze dały ziemniaczki ze szpinakiem:-p
 
reklama
Dzięki za życzenia! :-)

u nas dziś gorąco, to może słońce zarazę wypali:tak:

Też mam taką nadzieję;-)

Właśnie wróciłyśmy z obiegówki po sklepach. A sobie prezenet zrobiłam,a raczej komuś, niech to szlag, zostawiłam 50 zł w bankomacie:wściekła/y:

Oj młoda mi tu meble z dzikimi okrzykami przestawia,więc ida ja karmić i do p-la śmigamy.
 
Madziu-ja kiedyś 100 zł zostawiłam, gadałam przez tel, wypłaciłam kasę, kartę zabrałam a kasy zapomniałam. Dopiero w sklepie się zorientowałam.
machnęłam na to ręką bo co zrobić i byłam bardzo zaskoczona jak po jakimś mcu, bez mojej ingerencji, bank oddał mi tą kasę na konto. Chyba nikt nie wziął tej 100 zł, tylko bankomat wciągnął z powrotem, wyszło pewnie to na jakichś rozliczeniach bankowych i zwrócili:-) życzę żeby u Ciebie też tak było!
dobra,panny śpią, pan małżonek naburmuszony też to i ja idę w kimę!
 
aa dziękować dziękować

Okazuje się że mam złote dziecko, albośmy mu dużo nagadali o przedszkolu :), został ładnie choć lekko onieśmielony, młodą za rączkę trzymał :). Dzwoniłam o 10tej jak już był w swojej grupie bez młodej i grzeczny podobno bardzo ładnie się bawił. Jakaś Pani wożna przy leżakowaniu głaskała po rączce no bo wkońcu pierwszy dzień był i On jej głęboko w oczy patrzył, to mi potem zeznała inna Pani Woźna że tamta sobie wszystkie grzechy prawie przypomniała tak ją prześwidrował :), znaczy chyba włączył opcję bajeru na oczka, choć teraz ma opcję na słodki uśmiech, tulenie i dzielenie się wszystkim :)
zadowolonego odebrałam i chce jutro iść a to najważniejsze
potem pojechaliśmy szukać producenta butów ortopedycznych bo wyszło ze młody krzywi stopy do środka i młoda minimalnie też, kupiliśmy jak narazie takie sandałki jako pantofle do przedszkola, jesienne wysokie mamy a na wiosnę znowu coś zakupimy :)
zdecydowanie taniej niż na necie i w sklepach.
Urodzinki udane, zdjęcia wkleję ale jutro bo dzisiaj jeszcze muszę pranie złożyć i allegro przegądnąć i do spania :)
PAbla..ale fart z tą kaską, Madzia, może jednak? ja mam takie szczęście że mi Panie często źle wydają na moją korzyść ale zawsze sie przyznaję :), kiedyś w kiosku chyba 10 zeta dałam a mi pani do 100 wydała :), a może właśnie bankomat wciąga tą kaskę po jakimś czasie? zapytaj wujka Googla :)
Koleżanka urodzinki miała, to życzę grzecznego męża i dzieci wesołych bo grzeczne to wiesz...ale zdrowych w takim razie :)
dobra lecę, do jutra
Dorka..a inhalujesz Frania? nawet samą solą? to pomaga , a do wyciągania polecam katarek, ten do odkurzacza, nie namęczysz się tak (ja to normalnie się zawsze natleniałam strasznie :)) a i więcej wyciągnie w krótkim czasie, zdrówka dla chłopaka bo takie maleństwo to się męczy a mama razem z nim :(
oki lecę dalej pa
 
hej
latam od rana, dzieci katary mają też, trudno
wczoraj bylam na zebraniu u Oskara; mamy głoskowanie ćwiczyć;
Kic zobaczy czy doszło mailem i daj znac
milego dnia!
 
Hej!
U Olgi zebranie zaliczone, dziś u Miśka.
Post, ciotki widziały, że CInek zachowa sie jak zuch!
Pabla nieźle. Nie słyszałam o "wciagających" bankomatach. Madzia, może i Tobie się uda!
 
Witam, u nas juz lepiej ale jeszcze Misia w domu jutro pojdzie do przedszkola.Dzis idziemy do pani doktor jeszcze osluchac,ale pewnie i tak osluchowo bedzie ok:tak:
Post ja caly czas robie Frankowi inhalacje z samej soli wlasnie bo nie wiem jakie dawki tych lekow co ma Misia:tak:Brawo dla Cinka:tak:
Madzia sto lat!!!!!!Trzymam kciuki zeby jednak bankomat "wciagnal" Twoja kase:tak:
Kasia ostatnio moja siostra(ta co przyleciala z Irlandii) tez zapomiala pieniedzy z bankomatu wziasc,a w banku jej powiedzieli ze jak w ciagu ilus tam sekund nikt nie wezmie kasy to bankomat bierze ja z powrotem:tak:
Pabla ja Ci zazdroszcze ze tyle siedzialas w domu z Sonka,ja niestety na poczatku grudnia musze wrocic do pracy:-(
Iza Misia tez jeszcze katar ma ale pojdzie juz do przedszkola:tak:
No i sobie popisalam juz maly sie obudzil,pewnie bedzie glodny:tak: W piatek mam isc na integracje z pracy zobaczymy jak wyjdzie,mleko mam sciagniete:-D
Milego dnia zycze
 
reklama
WItam

Pabla mam prośbę duuużą:) tam w tym sklepie a raczej outlecie są buciki formy Superfit w bardzo atrakcyjnych cenach - ok 40zł (gdzie w sklepie firmowych to koszt 100-300zł) chciałabym Cię prosić żebyś mi kupiła dla Kuby rozmiar 26 (wkładka nie mniej niż 17cm) o coś takiego SUPERFIT, rozm 25 (2574333724) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. nie musi być identyczny model tylko coś w ten deseń z takimi dziurkami na ciepłą jesień i początki wiosny:) oczywiście ja Ci kasę przeleję za nim pójdziesz wraz z kosztami wysyłki :)


sory że tylko o sobie ale mam duuużo pracy :/
 
Do góry