reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Andula no trudno:-pale nie powiem trochę mi żal:-pjakbyś coś widziała na 86/92 ewentualnie 98 to klikaj:-Dco do tiramisu to chyba Renia kiedyś robiła z bloga mojewypieki i chwaliła przepis :D

Kurcze no nie wiem co jej jest:-(kataru dziś troszkę dostała i mierzyłam jej temp koło 18 bo mi się ciepła wydawała i miała 38.2:dry:tydzień chodziła do żłobka:wściekła/y:dałam jej nurofen na noc mam nadzieję, że to zęby:cool2:jutro i tak musi iść do żłobka bo nie ma kto z nią zostać:dry:w takie dni chciałabym być spowrtem na wychowawczym, ale znowu bez mojej wypłaty nie mogłabym sobie pozwolić na niektóre rzeczy, bo kasy tak na prawdę było na styk:dry:

Kasia oj taaak czas to trzeba mieć:tak:niestety u nas w PL takie obniżki są nadal dość sporadyczne i ludzie wyłapują okazję migiem.
Haszi:szok::szok:mój M chyba by zawału dostał jakby sobie Kuba kolczyk w języku zrobił:-D:-D
Sylcia widzę Wiki już na modelkę się kreuje:-pno a taka 12 latka to już pod dużą presją koleżanek jest niestety:dry:sama ostatnio widziałam w h&m jakie fochy nastolatka strzelała bo mama jej chciała dżinsy z wyprz kupić a ona chciała te obok (w reg cenie) bo koleżanka takie ma. W sumie niczym oprócz ceny się nie różniły:dry:

No nic czas za żelazko chwycić ale odprasuję młodemu tylko koszulę na jutro.Nie mam siły już dziś na nic. Byliśmy na sankach przed południem, śniegu u nas dość dużo:tak:
aaa Renia byłaś może na tym "stoku" w Sosnowcu???

jeszcze z cyklu "hasła naszych dzieci". Gadam dziś z moją mamą o Kubie, bo od kilku dni upodobał sobie laptopa i non stop by siedział i albo grał, albo oglądał gry na yotube:dry:no i moja mama mówi, że trzeba mu minutnik ustawiać i jak zadzwoni to koniec kompa i tyle. Na co mój Kuba mówi do babci "a jakby Tobie ktoś zadzwonił takim budzikiem, a Ty byś sobie gadała przez komórkę i kazał Ci w tej chwili skończyć, to by Ci było miło?!":szok::-Da wczoraj grał na telefonie mojego M i mu mówię "jak się skujesz to idziemy spać" a mój Kuba na to "a jak wygram??":dry::-Dnormalnie ręce opadają:-p

Spokojnej nocki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja znowu czatuje na mojego m :dry: Dzieci już prawie śpią.
Ma mały problem z choinką, jak tylko zaczynam rozbierać to płacz :-p
kic u mnie to samo z grami.
Kompa mam całego zahasłowanego i włączam właśnie z minutnikiem.
Tylko u ciebie wydze, że hasełka a u mnie po prostu ryk jak wyłączam :baffled:
Z Patrykiem też tak było- wtedy zaczeliśmy mu włączać kompa za karę :-p i podziałało ale Tymi chyba nie z tych :-D.
No my z tych lubiących dyskretne kombinacje a takiego kolczyka na języku to praktycznie nie widać (ludzie przeważnie myślą, że to bombelek śliny jeśli się z tym nie afiszujesz i tylko niektórzy w gębę zaglądają) :-D Lepsze to niż kolorowe włosy czy nawet mini jak dla mnie :-D
W dodatku dziurka wyjątkowo szybko zarasta. Nie ma co demonizować :-D:-p tsa tsa
Kasia fajny pomysł :tak: z kalendarzem.
Łóżeczko mamy 180 na 80 i w zupełności wystarcza,nawet jak chłopaki razem śpią.
A co do ozdobników, cóż Patryk ma na kogo popatrzyć ^^
Andula cóż mój m a w większości naprawdę fajną rozdzinkę ale ten przypadek...hmm... fakt, m mocno zmienił myślenie o bracie ale i tak jestem pewna że zawsze by mu pomógł nawet własnym kosztem choć wie, że w drugą stronę może być różnie.
sylcia fajnie, że imprezka udana. Oj ja po imprezie Patryka zmulona byłam chyba z 2 dni ^^ myślę, że sąsiedzi też :-p
No gdzie ten mój...zaraz pójde serial oglądać...
 
Hejka! Ja tylko ma chwilke, dzieci spia tzn te mlodsze :) Ja zaraz tez use lulu. w pracy jakos zlecialo.Franek juz w nocy dobrze nie spal,kilka razy sie budzil :/ Zdrowka zycze chorym . Dobranoc
 
Kicrym Kuba nieźle kombinuje:-D
Jak tam Liwka?

Moja tez niby zdrowa,a w piątek i sob. miała gorączkę:baffled: Dziś do żłoba pojechała,a wczoraj nawet na dworze trochę była i na sankach jeździła. Mam nadzieję,że jej nie zaszkodzi,ale chciałam dziecku śnieg pokazać.

Kasia a widzisz, nawet nie wiedziałam,ze są dwa filmy o podobnym tytule i nawet nie wiedziałam jak dokładnie się nazywa ten co mam oglądać :-p ale to był ten o Paktofonice. Taki se, bym powiedziała,a najbardziej mnie wkurzał widoczny u góry mikrofon:baffled:

Haszi ja to nie mam nic porzeciwko "ozdobom",ale w odpowiednim wieku dopiero pozwolę, o ile ktoś sie będzie z moim zdaniem liczył ;-)
Moja siostra ma w języku i jakos to sie w oczy nie rzuca, natomiast się nasłuchałam kiedyś o komplikacjach po przekłuciu i aż mi ciary przeszły.

Ja miałam kiedys w nosie,ale potem wypadł, dziurka zarosła a i ja stwierdziłam,że za stara już jestem ;-)


Na uczelni wczoraj spoko, niedziela to akurat lajtowa, nawet bym powiedziała,że przyjemne te zajęcia ;-) No i dwie 5 z projektów dostałam,ale to takie banały były ;-) tych dwóch najtrudniejszych w tym semestrze nie dam rady pchnąć, trudno, zostaną na przyszły sem. Jeszcze na sobotę jeden i będzie z głowy, nawet egzaminów w tej sesji nie mam, tzn mam,ale ugadane z wykładowcami,że nie będzie ;-)
 
Madzia, no wkurzający ten mikrofon - tez zauważyliśmy. Również spodziewaliśmy sie czegoś lepszego. Oglądni ten amerykańki - fajny jest. Zdrówka dla Majci!
Kic, niezły Kuba jest! Nie zbędziesz go byle gadką
 
Kic Kubuś jest bezbłędny :-) aż strach pomyśleć jakimi tekstami zaczną nas zasypywać za kilka lat:tak:

Madzia,Kasia a mi się film podobał .Byłam w kinie z R :tak:Myślę że podchodziłam do niego inaczej gdyż od podstawówki słuchałam Kalibra a następnie Paktofoniki ,chodziłam na koncerty Hip-Hopowe;-)Widziałam orginalny koncert na pożegnanie Magika i zrobił na mnie duże wrażenie.

Kasiu
bardzo fajnie że M w taki sposób wspomagał WOŚP ja wysyłałam smsy ,tak można było najłatwiej przekazać pieniądze dla Orkiestry:tak:

Nocka średnia 3 pobudki.Czekam tylko na pierwsze ząbki i będę "walczyła" z nocnym karmieniem:tak:Już czas aby majowe dzieciaki nocki zaczeły przesypiać:tak:

Haszi,Kic mój Misiek cały czas najchętniej grał by na telefonie R.Wkurzam sie bo uż nawet w aucie gra:baffled:Powiem Wam że kumaty jest bardzo ogląda najpierw na You Tube filmik do gry czy waro ściągać nastepnie ściąga i zaczyna grać.W jednej grze R zdobył 3 tyś punktów ja tysiąć a Michał 9.500 tyś :szok:Jak mu zabieramy telefon jest ryk:wściekła/y:

Po weekendzie w domu burdel,muszę ogarnąć tylko R wczoraj zapomniał kupić worków do odkurzacza wiec z odkurzania nici:tak:
 
Witam. Wyspana w końcu, pospałyśmy do 8:30.Ale w końcu ferie mamy.

Kic niezłe teksty Kubusia.Moja Wiki owszem straszne fochy ma przy ubieraniu, poza tym przebiera się kilka razy dziennie, i sama grzebie w szafie :baffled: Moje prośby i awantury nic nie dają :dry:
Andula , Kic to nieźle obeznani chłopcy w grach i w telefonach, moje laski mało grają, więcej Ola (ale tylko w ferie ,wakacje) Wiki nie pozwalam na razie.Czasem w Pluszaki rozrabiaki gra z Olą.Ale dvd wczoraj rozwaliły :-D Coś się zacieło i nie otwiera się :cool2:

Kasia podesłałam Linka to może mnie znajdziesz? Jak nie to wpisz Sylwia małopolska.Mam zdjęcie otwartej książki a na tym róży.

Oj ja też muszę ogarnąć chatkę po weekendzie.Ale mnie się nie chce :zawstydzona/y: I pranie wstawić mus. Nic wypiję kawkę i choć trochę porobię.Tym bardziej że jutro ma przyjść dyrka z przedszkola(koleżanka) żeby skończyć obrabiać zdjęcia dzieciaków.

Miłego dzionka.
 
hej hej Dziewczyny
Wczoraj usilnie chciałam napisać posta ale cos mnie wywalało
Kic, Andula...nie ogarniam...jak ze strony belgijskiej czy polskiej i skąd te kody??? ja bym poprosiła małe szkolenie :)
kic..ten Kapahl fajny ale ja nie mam w pobliżu a nie chce mi się d....ruszac daleko bo czasu mi szkoda. Musze dokładnie kuknąc czy w outlecie go gdzies nie ma, no inowe centrum handlowe nam koło ikei budują tuż pod moja pracą to może tam łaskawie będzie to będe mieć normalnie po drodze wtedy :)
sorki że się nie odzywałam ale zaniemogłam straszliwie. Dzisiaj mam ostatni dzień l4 buuuuuu, ale nadal nie czuję sie zdrowa. gorączki nie miałam bo tylo 37 ale mną telepało od wtorku do soboty, teraz mi pozostał kaszel.
dzieciaki też coś odemnie podłapały ale jako tako działaja i poszli dzisiaj do p-la
u nas śniegu moc że ho ho
kic..ja mam propozycję osobnego wątku...teksty naszych dzieciaków..to zazwyczaj są perełki i fajnie byłoby mieć w osobnym miejscu , co wy na to??? :)
Na fotki się doczekałam, Pawełek słodziasty strasznie, podobno wysoko głowę Panicz nosi, a ma i też troszkę brzuszkowych problemów. Jak się ogarnę nieco to fotkę wrzucę.
Mam nadzieje że wybaczycie że ostatnio mnie mało ale wszystko czytam :)
nie wiem co jeszcze,
ide się ogarniać przy kawce
paaa
 
Sylcia wysłałam Ci zaproszenie:tak:
Post mówisz, że koło Ikei cos budują? Duże to będzie?
Kurde, psica zaczeła się lenic - masakra lekka w mieszkaniu panuje. A we czwartek robimy jej rachu ciachu, czyli sterylka. Z tego powodu aż urlop na dwa dni biore, bo to w Krakowie a w piatek musze jej doglądac, żeby cos nie majstrowała przy kubraczku. Mam nadzieję, że tak to wszystko świetnie zniesie jak Luka
 
reklama
Wpadam na szybko i się chwalę:-pKuba zajął I miejsce, jestem dumna i blada:-pdostał wielkiego misia, puzzle no i dyplom:tak:jak będę miała czas to wrzucę filmik i pokkombiuję żeby go się dało odtworzyć, tym razem M nagrał cały występ:-p
Spadam po Liwę:happy2:
Zajrzę wieczorkiem:)
 
Do góry