reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Na francuskiej tez jet przecena i nie patrzyłam dokładnie ale na tej francuskiej niektóre rzeczy były tańsze niż na belgijskiej.
 
reklama
Witam,dzis mnie siostr odwiedzila i mialam troche sprzatania wiec do kompa dopiero teraz usiadlam. Misia z oczami troche lepiej jedno jeszcze nieco zaczerwienione,obydwa dalej ropieja:baffled:Dzis na 16 idziemy do lekarza:tak:
Andula,Iza wiem co czujecie z ta migrena po kilkunastu miesiacach mnie dopadla w nocy,jak karmilam Franka:no:
Madzia powodzienia na kolokwium:tak:
Kic widze ze dobrze Ci idzie dieta:tak:Ja juz szukam pomalu wozka dla Franka na wiosne:tak:
Iza fajny pomysl z ta ksiazka:tak:
Andula ale masz zaarcie na cwiczenia:tak:
Dzis jeszcze mnie glowa boli ale mniej i jeszcze @ dostalam:baffled::wściekła/y:Juz myslalam ze bedzie normalna a tu po godzinie cala zalana :szok::no:Dobrze ze jeszcze mam wolne,jutro ide na nocke mam nadzieje ze juz nie bedzie taka mocna:tak:
Dobra spadam,dam znac jak po wizycie,Frane przez cala noc kaszlal a teraz od rana moze z dwa razy:baffled:
 
hej hej
Madzia, Andula, zaczynam ogarniać temat, tylko trza trochę poszperać, ja nic nie znalazłam narazie ciekawego albo rozmiaru nie ma. Poszukuje spodni na 104 dla
mam prośbę o może nowy wątek np na zamkniętym. mogłybyśmy się dzielić tym co znajdziemy Co wy nato??
ja nie kumam tylko dlaczego to działa. Andula guru napisz :)
 
hej

widzę, że znowu szaleństwo zakupowe
moze wieczorem zajrze na stronke c&a
ja przy tym chodziku małym nie jestem w stanie nic zrobic
wszystko z przerwami;-)
muszę mu pchaczyk przynieść bo czepia sie krzesł, wózka i pchając idzie
a o upadek łatwo

dziś wizyta u naszej lek
mam nadzieję, że da coś na krtań młodemu bo skrzypi jakby mutację przechodził

Dorka współczuję@
ja też nie do życia jak mnie nawiedza

no i popisałam
młody juz na rekach
ide ululac - moze sie uda
 
Witajcie.

Dorka współczuję @, ja ostatnio miałam mega @, chodziłam dosłownie po ścianach, a tu 8 h trzeba w pracy na tyłku wysiedzieć :(

Stary mi się rozchorował i gorzej z nim niż z dziećmi. Jęczy, płacze, narzeka. Lekarstwa trzeba mu szykować. Niby takie twardziele z nich, a jak tylko katarek złapią to jęczą jak nie wiem co.
 
Madzia kurcze nie wiedziałam o sms, ale w końcu kupiłam dzieciakom sandały na lato, więc chyba przecenione rzeczy już nie wchodzą na te smsy? i tak jestem zadowolona, bo za 2 pary zapłaciłam 60zł:tak:a na takie latanie do piachu nam się ze Smyka sprawdzają:tak:
Andula ło matko ile paczek:-Dmi się jakoś nie chce szperać na tym c&a:-pno i zaciskam pasa bo muszę uzbierać 1200zł na moją nową furkę:-p:-Dco do wagi hmmm no u mnie dieta to MUSOWA sprawa:zawstydzona/y:na razie jakością mego ciała się nie przejmuję, chcę być szczuplejsza przede wszystkim a potem będę modelować:-p

Byłam dziś z Kubą u dr, bo w nocy brzydko kaszlał i ma początki oskrzeli:szok:dostał antybiotyk, bo przecież za tydzień jedziemy, więc chciałabym żeby był zdrowy do tej pory:dry:

Kurcze nie mogę sobie na 5minut usiąść, bo zaraz mnie wołają dziadygi jedne:wściekła/y:
 
Kic masz rację - też chciałabym, żeby moje dzieci trafiały na takie nauczycielki jak Izabelka:tak:Zdrówka dla Kubusia! Widzę, że Ty z wózkami jak mój m ze sprzętem foto ;-)
Andula, ale szalejesz zakupowo:-D Wg mnie waga do wzrostu super!
Dorka jak oczka?
Znów byłam z Olgą u dentysty i reperował jej drugiego ząbka a ten zatruty w przyszłym tygodniu:-(Oczywiście dzielna bardzo, ale martwi mnie, że tak jej te ząbki zaatakowało:-(
A poza tym u nas chlapy ciąg dalszy. Kurcze jakieś kalosze by teraz stykły:sorry2:
 
Witam,dopiero teraz ogarnelam dzieci(razem z G zeby nie byo),sama sie ogarnelam i jestem:-) My po wizycie bilans taki Misia jeszcze ma miec inhalacje 2x dziennie z bedorualu idalej tak jak normalnie dajemy,oczy juz prawie ok, dostalismy jakies zwykle krople na S jakies nie pamietam nazwy:baffled:Franek za to ma zapalenie oskrzeli:no::-( Lekarka na razie nie chce mu dawac antybiotyku(10sycznia skonczyl ntybiotyk:baffled:),do jutra do 14 jeszcze 4 inhalacje i mamy sie zgloscic do niej jak nie bedzie widac ze pomagaja inhalacje to antybiotyk:-( Mamy jeszcze syrop wykrztusny i pulmeo w kroplach:tak:Mama nadzieje ze bedzie ok:tak:
Kasia super ze Olga taka dziena:tak:
Kic 1200zl za spacerowke:szok: Ja chce taka do 300zl:-p
Renia ale maly rajdowiec Ci rosnie:-D
Post a Ty znowu jak wiatr :)
Nic spadam,may kaszle przez sen:-(Jutro moj starszy synys konczy 16 lat:szok:Kiedy to zlecialo?W niedziee bedzie mial gosci,ja bede po nocce wiec sam bedzie rzadzil w kuchni:tak:
 
100 lat Seba!!!

Dorka zdrówka dla chorowitków
oby Franiowi pomogły inhalacje

Mamusiasynusia no z nimi w większości tak jest, że katarek a oni już jedną nogą po tamtej;-)
mój niestety nie z tej półki - ani sie nie poskarży ani nie da się podleczyć
to też nie najlepsze takie uparte bo ja czasem nawet nie wiem ze coś dolega i musze się domyślać

Kic to kurujcie sie oby do wyjazdu wyzdrowial
a zima ponoć ma wrócić

my po wizycie
Tymi jeszcze dziś nie idzie bo Pani dr odradxa i tak do środy by go przetrzymała ale od poniedziałku pójdzie
już jest ok. Gardziel czysty tylko katar kolorowy jeszcze
Ignasz krtan chora ale nie zeszło niżej
dziś ostatni dzień bactrimu;-)
no i dostałam receptę na pepti bo najprawdopodobniej u niego te brzuszkowe sprawy są związane z nietolerancją czegośtam
w każdym muszę bacznie przyglądac się co za czynnik mu najbardziej szkodzi - już dziś na 100% wiem ze jajko ale co jeszcze
za 2 tyg gastroenterolog to może coś rozjaśni
no i póki nie zacznę karmić na noc mm to niestety na cycku będzie tak, że co 2h pobudki
oby to pepti posmakowało i rzeczywiście najedzony spokojnie zasypiał

dobra spadam oporządzić mą farmę bo leki podać śiadanie zrobić czas
kawa wypita
pogoda barowa
Kasiu to wszędzie taka chlapa
miłego dnia
 
reklama
Dorka wszystkiego naj dla Seby!

Kicrym w smsie jest napisane,że dodatkowe 20% do wyprzedaży, więc ja rozumiem,że własnie na przecenione rzeczy. No, ale to do wczoraj było,a przed świętami też takiego smsa miałam na 25%, jak następnym razem dostane to dam znać ;-)
Kic dziś mi się śniałaś,że byłam u was w p-lu i ty normalnie szczupła wysportowana laska byłaś i się zastanawiałam po kij ci ta dieta :-D

Renia a to mnie zadziwiłaś,tym,że P taki skryty w chorobach ;-) myślałam,że wszyscy faceci tacy jęczący w tym temacie ;-)

Dorka zdrówka dla dzieciaków!

Kasia brawo dla dzielnej Olgi! Maciek mi własnie wczoraj powiedział,ze go ząbek boli:szok: ale patrzyłam i czysty bialutki, nie rusza się ,więc nie wiem o co chodzi, był niedawno u dentysty i wszystko ok było.

Ledwo co przyszłam do pracy,a musze spowrotem do domu jechać, bo K z mała do kontroli jedzie a ja wzięłam auto z fotelikami:sorry2:
 
Do góry