reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam :)
U nas nareszcie się ciepło zrobiło:)

Wczoraj miałam przedstawienie w swojej grupie, dobrze, że już "po" bo wyszło średnio :/


Kamu oj ciąża szybko leci, a szczególnie czyjaś:D już nie długo:)
Renia to strasznie dużo:/ powiem szczerze, że mnie nie kręcą wakacje na leżaczku przy basenie więc u nas odpadają wszelakie kraje, w których musisz mieć obstawę żeby coś zobaczyć :D:D Wolę 3 tyg nad Solią czy w samych Bieszczadach niż tydzień za granicą w średnich warunkach za dużą kasę :) My w tym roku już mniej więcej zaplanowaliśmy co i jak :)
Madzia moja znajoma pracuje w biurze podróży i mówi że nawet tam się wczasy sprzedają.Warunki średnie i drogo na miejscu:/ ale sama nie byłam więc nie potwierdzam w 100% :)

U nas słoneczko, więc dziś w planach dokończenie huśtawki na ogródku:)

Jeszcze 3 tygodnie i WAKACJE!!! :D:D:D:D

Miłego dnia!
 
reklama
Hmm widzę, że chyba mam za mało obowiązków, bo tylko ja mam czas zerknąć na forum:-p:-D

U nas weekend minął pracowicie, zaczęliśmy trochę plewić w ogródku, osobiście tego nie lubię, ale efekt już widać, więc cieszę się że mój udział w tym też był:-Djeszcze ze 2 dni i będzie nawet fajnie:-D teraz musimy wkopać huśtawkę dzieciakom i piasku dowieźć, no i obowiązkowo kupić nowy basen, bo zeszłoroczny był dziurawy:sorry2:

Pogoda u nas cudna, ja dziś na popołudnie, więc plac zabaw pewnie dopiero pod wieczór zaliczymy :)

Miłego dnia!
 
U nas też w weekend pogoda była świetna, ale cóż z tego jak nas rozłożyło i wczoraj z Maksem wracaliśmy o 18 z działki bo miał wysoką gorączkę
Mnie też coś dziś rozkłada, do tego przywaliłam sobie w palce u stopy furtką i mnie boli okropnie. Jutro mam wizytę i już idę na zwolnienie.
 
u nas wczoraj kataklizm z tymi ulewami. Dziś lało od rana a teraz słoneczko już świeci.
Dziewczyny ok, jak w piątek jadę na babski weekendowy wyjazd a panienki jadą do babci bo M ma mecze.
upały mają podobno być, już się doczekać nie mogę po tych deszczach.
 
hej
u nas też weekend udany;-) zwiedzająco i rodzinnie
wycieczka na zamek w Książu i twierdza w Kłodzku;-)
Ignaś spokojny i zadowolony
Tymuś odważny bo to trochę historycznie i bunkrowo było

przygoda z kleszczem nawet sie przytrafiła
najmłodszemu oczywiście bo z nim zawsze "kino akcji"

Kic ja właśnie mam zamiar poplewić swoje rabatki
może w tygodniu nie będzie padało;-) i sie uda

Pabla udanego wypadu babskiego

Madziu a my jednak jedziemy nad balaton i zobaczymy jak tam będzie
oby sucho, ciepło i bez powodzi

dobra zmykam ogarniać siebie i walizki bo my dziś wróciliśmy
a jutro raniutko szczepienie Tymusia
oj będzie ciężko - jakieś przekupstwo a raczej coś na ukojenie byc musi (lego chima działa jak najlepsze lekarstwo)
 
Hej:)

Pabla to udanego balowania:-Dja jadę 22.06 do koleżanek ze studiów, ale to bardziej kawkowo-plotkarskie spotkanie, bo gronie ciężarna:-D
Renia i jak po szczepieniu? no plewienie poszło w odstawkę bo pada,pada,pada:crazy:

Madzia???gdzie się podziewasz??wszystko ok??
Andula, Dorka Wy to samo:)

Kurcze co tu tak nagle wywiało:confused:
 
Hej
Właśnie machnelam prasowanie. Teraz chwila na BB i zmykam spac

szczepienie zaliczone
Tymi nawet nie zaplakal. Taki oodważny
Nie wiem czemu nie infanrixem No ale niech już bedzie

Kic wywialo wszystkie na fb
No oby jutro już przestało padac
chce ciepła i spacerow

No ale sie nie poddamy i będziemy pisały na naszym forum

Dobrej nocki
 
piszcie, piszcie, ja Was czytam, niestety w obecnych okolicznościach życiowych nie daję rady pisać, eM jest w domu prawie tylko w weekendy, ja zasuwam po nocach, a niania dopiero w trakcie wybierania...moze od przyszłego tygodnia lepiej bedzie, jeśli nam się niania sprawdzi...
 
Hej
Żyjemy:tak: ale doba za krótka;-)Bardzo często mam u siebie siostrzenice i już 3 pod opieką to za dużo,jeszcze jak każdy chce czegoś innego;-)Dobrze że teściowa ma urlop zabiera dzieci na placyk a ja mam czas posprzątać.Chodakowską odpuściłam zupełnie przy Ewie nie mam jak ćwiczyć( wiem,wiem wymówki;-)) ale zamiast 3 razy w tygodniu chodzę 4 na rowerki:tak:

Na wakacje żadnych planów nie mamy nadal :eek:
Dziś mam rozmowę w sprawie pracy ale raczej się nie zgodzę.Po pierwsze umowa na zastępstwo,zarobki marne ok 1700 .Słabo sie opłaca przedszkole prywatne dla Ewy kosztuje 800 plus paliwo itd Za 500 zł nie kalkuluje mi się dziecka oddawać do placówki.Zresztą praca tylko na 4 miesiące ,zero wakacji .

Pabla zadroszczę wypadu:tak:
Surv powodzenia w poszukiwaniu opiekunek.
Reniu my też mamy szczepienie ale MMR na 13 miesiąc ,boję się trochę tego szczepienia.

Miłego dnia!
 
reklama
Hej!
U nas spoko, ale mała taka niedobra,że szok. Wymusza wszystko rykiem, nawet K juz wymięka:szok:
Wczoraj o dziwo była grzeczna, może już jej przeszło?
Do tego ma rozwolnienie od piątku, obstawiam zęby , bo idą jej trójki.

My jutro idziemy na festiwal:-) K wczoraj kupił bilety za 30 zł:-) Tylko trochę dziwnie, bo już nie pamiętam kiedy byliśmy gdzieś sami bez dzieci:sorry: a dzieci do teściów, mam nadzieję,ze ładnie będą spać.

Andula faktycznie na zastępstwo to trochę nie fajnie, ale z drugiej strony czasem jest szansa aby zostać.
U nas w pon. też był casting ,w pon. druga tura (moja koleżanka z klatki startuje),ale finansowo to podobnie jak piszesz, z tym,że u nas jeszcze premia 20% więc trochę ratuje.

K znów prace zmienia, ja z tym chłopem osiwieję,ale dobrze,że ma ciągłość. Tylko,ze znów okres próbny,a potem niewiadomo:eek:

Oki, zbieram się i lecę do urzędu. Ostatnio jak byłam to babki już wymiękały, bo to koło amfiteatru,a próby od pon już są i im szyby w oknach latają:-D a przynajmniej sobie posłuchają.
 
Do góry