reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Fajnie wam dziewczynki spacerki itp itd a ja zmykac musze do pracki..... a wieczorem do kosciola bo wyspowiadac sie trzeba......
Vioreczka napewno nie jest tak zle z Tosia skonsultuj sie jeszcze......
Dziula podobno u niemowlaków katar trwa 2 tyg. tak mi lekarka powiedziala i miala racje.... odciagaj tylko te gilki zeby nie splywaly do oskrzeli bo to nie dlugo....
Aluska ty to masz przygody osa juz o tej porze.... :)
Niutka miło popatrzec na Maxa jaki on juz duuuzzzzyyyy super chlopak
Kamlotka twoja mała już ma kolczyczki super my planujemy na roczek :)
Dmuchawcu och Dmuchawcu............ latawce wiatr.......... frrrrrrrrrrrruuuuuu :)

pozdrawiam i miłego dnia :)
 
reklama
witam mamuski
vioreczka nie martw sie, moze jak dziewczyny radza-wybierz sie do innego neurologa. a z tym niedorozwojem to normalnie przeginka. moja siostra ma corke, ktora wogole nie raczkowala, tylko na pupie jezdzila, jak miala 9 miesiecy to dopiero zaczela sie na brzuch przewaracac, a siadac sama to 10, a teraz ma 1,5 roku, biega jak szalona, no i jakos nie widac zeby jakas opozniona byla.
a u nas taka sobie pogoda, ledwo slonce przez chmury widac i jak wychodzilam po 7 to bylo +4.
chcialam sie wam pochwalic ze wciagu 2 tygodni juz 2 zabek Oskarowi wychodzi.
 
WIATAM !!
ja na chwile ,słonko świeci więc ,aż sie chce coś!!
Zaraz zabieram sie za mega porządki w pokoju ,a później na dworek!!:-)

ANIU ja nie byłam jeszcze u gina,miałam isc tydz. temu ,ale ona była na urlopie, a teraz mam okres !!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dostałam bo tak juz na niego czekałam !
Byłam tylko w szpitalu po odebranie wyniku i pisze tam tylko po łacinie RESIDUA DECIDUE,czyli poronienie coś tam coś tam .Juz nie chce mi sie znowu sprawdzać.
a słyszałam ,że na cytomegalie też ponoć dają ,ale nie wiem.

VIORECZKA JA TEŻ SĄDZE ,ŻE TA PANI JEST NIEDOROZWOJEM!!!

ALA ja osy już tydz. temu widziałam,latają juz różne stworki ,jak w nocy autem jechaliśmy to było ćmole widać!

A ja wczoraj byłam w piwnicy i wyciągałam ciuszki po KAROLKU właśnie sie piorą,musze jeszcze do mamy jechac u niej tez sa!!:-)
Kurcze pamietam jak całkiem niedawno KAROLEK w tym chodził,a już tak mi urósł!!


DOBRA MIEŁEGO DZIONKA!!
LEEECE SPRZATAĆ ...........:-):-):-):-):-):-)
 
No i ja już jestem. Byłam z moją mamą w sklepie po czapkę dla Adama i buty dla Tomka. Czapkę kupiliśmy, butów nie. Pani w BARTKU zmierzyła stópkę TOmkowi i wyszło jej, że but 25 ma mieć, a ja w domu mam buty GEOX rozm. 25 z jesieni i jak ostatnio mierzyłam wydawały mi się za małe. Teraz pani dała mi 25 z Bartka i były ok (tzn. jeszcze z zapasem) i już nie wiem sama... teraz jesteśmy już w domku, ale Tomi zasnął w aucie, jak się zbudzi to mu przymierzę jeszcze raz te co mamy w domu...

A Adamo ma nową czpulinkę, więc po obiadku na spacerek możemy iść. A Tomi oczywiście na rowerek :D

Vioreczka - tak jak dziewczyny piszą, na spokojnie poszukaj dobrego neurologa i skonsultuj wszystko jeszcze raz... a może nie neurologa tylko jakiegoś rehabilitanta poszukaj w jakimś ośrodku rehabilitacyjnym... Często diagnoza rehabilitanta jest lepsza od lekarza... znam takiego rehabilitanta, który był u mojego Tomka. Normalnie przyjechał do nas do domu i patrzył jak Tomi sie bawi, z której nogi wstaje przy zabawie, jak chodzi jak biega... dziecko nei było spięte bo było u siebie - wydaje mi się, że taka diagnostyka jest lepsza niż w jakimś gabinecie u pani czy pana doktora.
 
Ostatnia edycja:
Hej hej,
przepraszam was, ale chyba mnie zrozumiecvie bo u nas jest juz ta wiosna z 20 st ;) I prawie calymi dniami jestesmy zajeci.. a jak was podczytuje to zazwyczaj z malym na kolanach ktory odpisac juz nie pozwala. Ale i tak nikt za mna nie teskni co? :p

Vioreczka ja tez uwazam ze ta pani jest niedorozwinieta i to porzadnie, po czym to ona poznala z Tosia? Po lakonicznych pytaniach i juz takie diagnozy? Ohhh glupie wredne babsko, biegnij szybko do innego lekarza a ta pania omijaj wielkim lukiem. I co ze niby za pozno na rehabilitacje? Chyba dla niej bo to ciezki przypadek... A co to wogole za haslo ze jest niedorozwojem?! To w jaki sposob was potraktowala swiadczy o niej.

Vercik, aga u nas z ta wanna tak samo... A wogole moj maly tak juz goni ze szok... Teraz sie ze mnie nie smiejcie: wczoraj jak przyszlismy ze spaceru chcialo mi sie tak strasznie sikac, wiec pozostawilam moje malenstwo w najdalszym kacie mieszkania (on zawsze goni za mna jak gdzies ide) i biegiem do lazienki... I co i co i co? Polowe sikania mialam juz z malym na kolanach to sobie wyobrazacie jak zabawnie mam :D

Dziula, daisy u nas tez byl 2-tygodniowy katar, ktorego juz odpukac prawie nie ma

Matko tak chcialam wam jeszcze cos napisac ale czytalam was o 7 rano a starosc nie radosc same wiecie... Pozatym ten moj maly stworek powstal i probuje za wszelka cene zwrocic na siebie uwage

......................

Wlasnie przyczepialam oderwana listwe przypodlogowa... No nic chyba koncze nim maly mi cale mieszkanie zdemoluje :D
 
Ja tez sie witam :-)

U ans tez piękna pogoda, słoneczko i 15 stopni w cieniu!!!! Ja chodze po dworze w spodenkach, ale ja juz tak mam, nawet zimą zdarzało mi sie wyjść na podwórko boso:szok::szok::szok: I nic mi nie było.
Z Filipkiem zaliczyłam spacerek po ogrodzie, bo nie chce mi sie po ulicy chodzic, teraz śpi.

W ogóle noc dzis u nas nie za fajna, mały sie obudził jak ja szłam spac czyli po 1 .I za chiny nie chciał spac, ciagle wstawał w łóżeczku, wiec wzielismy go do nas do łózka i zasnal od razu, ale....... skopał mnie nie samowiecie, wiercił sie, raz w lewo raz w prawo, masakra, w koncu jak sie obudziłam o 7 rano, to obok mojej głowy były jego.... nogi:-D:-D:-D Wędrowniś mały.

Vioreczka, wiesz mi tez sie wydaje,że ta lekarka jest jakas niedouczona:no: Nie przejmuj się nią, a najlepiej skonsultuj sie z kims innym, niektóre dzieci predzej zaczynja chodzic niz siedziec, tak było w przypadku moejgo taty a był całkiem zdrowy. poza tym kazde dziecko rozwija sie w indywidualny sposób.

Poczytam Was jak wróce ze szkoły, czyli koło 20. Bo teraz jeszcze musze obiadek zrobic, i podrukowac troszke materiałow do szkoy.
całuje mocno

I zapraszam do krainy słoneczka;-);-);-) Ehhh wiosna, wiosna... ach to Ty:tak:
 
I ja się witam. My nadal jesteśmy poza domem, jeszcze do piątku będziemy siedzieć u Rodziców, bo M. ma stomatologa. Ja mam już wszystko zrobione:). Mały już doszedł do siebie, ale podajemy jeszcze antybiotyk, mam nadzieję że nieprędko dopadnie go następne choróbsko. Tęskni mi się za domkiem i wartą nocną, jak tylko wrócę to będziemy znowu plotkować pół nocy ;)

vioreczka szkoda słów na określenie "pani doktor" i myślę że powinnaś skonsultować diagnozę z innym lekarzem, bo stan Tosi na pewno nie jest tak poważny. Trzymam kciuki żeby wszystko okazało się wielkim nieporozumieniem!

Anko miałaś pokazać karteczki ślubne!! No gdzie są??
Ja z mężem jesteśmy świadkami na ślubie w sobotę, a oczywiscie nie mam się w co ubrać, a w tej pipidówce gdzie mieszka mama nic nie znajdę pewnie, a w Szczecinie nie zdążę, bo wracamy dopiero w piątek. Echh muszę coś pokombinować.
 
hej dziewczyny
nocka koszmar mala co chwila sie budzila a o 3 stwierdzila ze nie bedzie juz dluzej spac:szok:
teraz sie wietrzy w ogrodku a ja odpoczywam bo normalnie wykancza mnie, ciagle yyyy i placz.
Vioreczka zgadzam sie z dziewczynami, idz skonsultuj sie z innym lekarzem:tak: Mari tez nie raczkuje a nawet nie umie siedziec bez oparcia a juz nie mowie o siadaniu samej ale lekarz dal nam czas na to.
Dziula zdrowka dla Igorka
gratki dla Oskarka z zabkami:-)
 
reklama
Czesc laseczki.

My po wizycie u lekarza. I jest juz wszytko ok..pozwolila na maly spacerek to chodzilismy chyba z godzinke po lekarzu..pozniej maly spal a ja kulam na prawko..a teraz znowu spi i mam chwilke dla was..

Co do nocki to ok. O 6 wstal na mleczko..(musze chyba rolety zsuwac do konca bo budzis ie coraz wczesniej) pobawil sie w lozeczku i zasnal do 9..

Vioreczka nieprzjmuj sie..moj kolezanka ma corcie ktora teraz ma 3 lata..jak ja kladla na podlodze, zeby raczkowala to lezala jak kolda i nic ani nie siadla ani nie przewracala sie..a teraz chodzi do przedszkola i jest normalnym dzieckiem..ktrego wszedzie jest pelno..
A jesli chodzi o ta doktorke to bym jej na wtykala ze sama jest niedorozwinieta i opozniona, skoro stwierdza takie rzeczy po obserwacji bez badan..
I szukaj innego neurologa, bo ta to sama ma problemy z glowa..hehe
 
Do góry