reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Maju super przepis!:tak: Tylko zastanawia mnie czy ziemniaki takie calkiem surowe, czy lekko podgotowane? Ale chyba surowe, co?

Olcia no tak to z tymi opiekunkami właśnie jest. Ale ja bym na Twoim miejscu udawała, ze macie zepsuty telewizor. Cos bym wymysliła, kabel antenowy schowała, czu cuś. A opiekunce sprezentowała książkę z zabawami dla dzieci:tak:z ładną dedykacją-np. na walentynki od Mateuszka. Bo chyba nie jest taka zła, tylko moze właśnie nie czuje bluesa? Nie ma pomysłów?
Twoi rodzice prowadza rodzine zastepcza? My o tym z mesem m arzymy, gdy juz odchowamy swoje dzieci.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dmuchawcu- już też myślałam o popsutym telewizorze:-D A z tą książką dobry pomysł, tylko jeśli ona nie czuje bluesa, to nie wiem czy to coś da. Ogólnie ona jest spoko, sympatyczna, Mati ją lubi. No, ale jakoś tak jest... Jak było trochę cieplej, to było lepiej. Szła z nim na spacerek, potem do siebie do domu- a tam ma młodszego brata, mamę. Więc tam się więcej działo i dla Matiego to by było zdecydowanie lepsze.... Mam nadzieję, że się szybko ciepło zrobi....
No i cały czas liczę na też żłobek!
 
Maju dzieki wielkie! Buziak dla Ciebie!Własnie obieram ziemniaczki:tak::-D

Olcia - albo jeszcze lepiej sama zrób taka ksiazeczke z zabawami z naszego watku;-)i róznymi zdjeciami Mateuszka...mmmmm....rozmarzyłam sie:-D
 
hej dziewuszki
Mari spi, tzn ucina sobie krociutka drzemke, znajac moje szczescie nim skoncze pisac posta to sie obudzi. mam problem z jej kupcia, od 2 dni nie moze zrobic kupy, strasznie steka i sie prezy, brzuch ma miekki ale dzis wyszedl tylko malusi twardy bobeczek:baffled: w polsce dawalam jej sliwki i zaraz kupka byla....co moglabym jej jeszcze dac by ja troszke przelecialo? pytanie troche nie na ten watek...sorki:-p
Dzieki za zyczenia no to dopiero jutro....zapraszam wszystkie na tort i drinki:tak::-D alkoholu mam caly barek wiec jest w czym wybierac.
Ada jesli chodzi o pieniazki ktore wydajemy na mala to nie wydaje mi sie by bylo to wiecej niz w polsce, moze tak samo albo i mniej...bo np. jest duzo promocji na pampersy i to takie duze przeceny nieraz, zreszta jak na cala zywnosc dla dzieci i jakies przedmioty, nie wiem czy w polsce tak jest:confused: ciuszki tez nie sa strasznie drogie, zalezy gdzie sie kupuje ale np body pakowane po 7 szt lub bluzeczki ktore pakowane sa po wiecej szt to taniocha do polskich cen. nie wiem jak w londynie, moze ceny troszke drozsze ale ja tez mieszkam w turystycznym miasteczku i ceny tez tu wysokie.A i wszystkie leki mam dla dziecka za darmo! wiec tu wielka oszcz!!!! choc mala nie choruje ptfuu ptfuuu
ja mam tez leki i leczenie dentystyczne za darmo w ciazy i rok po porodzie:-)
co do lekarza, tzn ginekologa to ja nie bylam badana po porodzie wogole, no i zostawili mi wielki kawal miesa w srodku, po antybiotykach to mi wyszlo wiec umowilam sie do lekarza na kontrole i bylam pewna ze zbada mnie ginekolog a tu dupa zadnych badan ni nic wiec pojechalam do polski na kontrole bo tu doprosic sie nie moglam:baffled::no:
 
Dmuchawcu moja mama jak robiła podobną zapiekankę (jak się nie myle to chyba miała "Pomysł na..") No i po długim trzymaniu tego w piekarniku to i tak ziemniaki były twarde, no chyba że masz jakiś super piekarnik, chociaż kuchenka mojej mamy też właściwie jest nowa, następnym razem dała podgotowane i było super i dużo szybciej :tak::tak::tak:
Mi wpadło na myśl spagetti z mielonym, ale to jak kto woli

albo Mielone inaczej - Kulinarny blog emigrantek - Onet.pl Blog

Na odpowiednim wątku dodam jeszcze dwa przepisy.

olcia85 Bardzo dobry pomysł z tym dyktafonem, przynajmniej wiesz jak się zachowuję ;-)
 
Hej Kochane,
Ale naprodukowałyście, co myślałam,ze koniec , to juz kolejne posty, ale fajnie, bo tak tłoczno u nas, a ja towarzyska dusza jestem, i bez ludzi to więdnę jak kwiat bez wody.
U nas też nocka całkiem fajna, a najpiękniejsze,że mój Filipek nauczył się nowych dziwięków, i teraz w zapomnienie poszło, mama i baba, teraz tylko TATA, ale mój M, się cieszy, normalnie aż mu się łezki zakreciły.
Mój mały Maarrudnik lezy na podłodze, tez jeszcze nie umie tak konkretnie gdzies sie przemiszczac, a słyszałuscie o kuli do raczkwania'
o beczy
 
dmuchawcu co do tej zapiekanki to jak pisala kamlotka ...ja robilam i ziemniaki podgotowywalam wczesniej.:tak:
wiecie co jaka jestem zla, kupilam telewizje na karte, dzialala pare dni i nagle brak sygnalu, antena napewno oki dzwonilam do biura obslugi i mowia ze napewno cos z moja antena a napewno nie, mi sie wydaje ze cos z karta a oni mi wciskaja ze mam se kupic nowa antene i konwerter....
dostalam dzis pismo z przychodni ze mam sie stawic na szczepionke przeciw swinskiej grypie a jak nie to mam napisac odmowe i odeslac...nie wiem co zrobic., szczepic sie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
I ja chyba podgotuje:tak: Dzieki, cioteczki.
A spaghetti było niedawno, Kamlotko, ale tez Ci dziekuje za podpowiedz!

Ja tez mam Fasolki i je uwielbiam. Najbardziej "Fantazje":tak:
 
Do góry