reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Czy wyscie poszalaly nie macie innego zycia tylko bb uzaleznione hehe:p 10 stron musialam nadrabiac:eek::eek:

no a nas ,albo mówili,ze skaza, potem ze tradzik, potem znowu skaza, ehhh oszalec mozna, mam nadzieje,ze nic mu nie wyjdzie, to bedziemy dalej probowac:sorry:

A Adulka moze fantazje ciocia Ci pospiewa, co?:-);-)

Vercik a Ty gdzie? Mam nadzieje ze Cie nie wywiało:laugh2::laugh2:

Jak tam WInko, udalo sie wam wykrasc? Bo Justi chyba nam sie spiła, tak zniknęła nagle:-p:-p:-D:tak:;-)

maylah jestem nie wywialo mnie. Naszczescie :-D Po takim wietrze sa 2 mozliwosci albo bedzie padalo (snieg lub deszcze zalezy od pory roku) albo bedzie cieplo i ladnie. I dzisiaj bylo ladnie, bezwietrznie :tak::tak:

A co do schawtania sie do nosa to nei tylko ty zaliczylas..ja 1 a moj P jak robi malemy helikopter (udaje dzwiek helikopter i go podnosi) to juz chyba z 3 zaliczyl.

Frywolna opozscila bo skargi byly do admiistracji nani, ze dzewczyna dola wywoluje:laugh2:

Moj synus stwierdzil dzisiaj podczas kapieli ze jego stopki nei sa juz tak interesujace i wzial sie za swoje kolano..hehe
 
Ostatnia edycja:
A co do Kaca to mialam tylko raz jeden. Jak bylam w grudniu w pl i poszlismy z p i znajomymi na imprezeke (mluszek z babcia). z dlugiego okresu nie picia nie wiedzialam na ile sobie moge pozwoli no i ciut przesadzilam. Rano jak sie obudzialm to myslalam, ze mi oczy wypadna...naszczescie tesciowka mnie uratowala i dala alkaselzer (czy jakos tak)

Tralala ja tez nie mam po whisky. ALe tym razem pomieszalam ;/ I zawiatalam, bo P jak przyjdzie to dopoki nie pojdzie spac moge zapomniec o kompie
 
A co do whisky to z wieczora jak maly zasnie to zawsze sobie robimy po 1 drinku a tu wzoraj ostatnie rozdanie poszlo..ehh trzeba bedzie zainwestowac..

A kac po fajkach to tez masakra..
 
vercik bo my po okresie ciąży i karmienia to strasznie ekonomiczne jesteśmy :) Ja też nie wiem jaka ilość alkoholu by mnie "poskładała" i jakoś nie mam ochoty tego sprawdzać, ale myślę że mój koniec nastąpiłby bardzo szybko:)

Gustliku jak ja paliłam to też miałam kapcia po fajkach, przy piwie na imprezie nie kontrolowałam ile palę, a byly to ilości przerażające.
 
reklama
tralalala ja nigdy nie bylam mocna w te klocki w pubie max i to z trudnoscia a na imprezce gdy sie tanczy to z 4-5 ale tez jest ciezko...a teraz 2 ale nie narzekam, lepiej mniej niz nie wiadomo ile wydac..

Madzia zaginelas..ja jestem a ty ucieklas...
 
Do góry