reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
hej laski...ja wrocilam teraz z silowni... joni bawil sie ladnie z dziewczynka i nie plakal :)
teraz siedze i czekam na mezula z pracy-obiad gotowy wiec mam chwile dla siebie... joni sobie drzemie bo padniety po silowni ;-):-D

tez chyba na chwilke oko pocwicze;-);-)

JUSTYSIU a u nas jeszcze problem !! martwi mie to bardzo...jak joni widzi ze jestesmy obok( ze trzymamy rece) to bedz problemu przejdzie od jednego do drugiego! przy stole i ogolnie gdzie mozna sie trzymac to chodzi bez problemu...nawet nie musi sie trzymac umie stac bez trzymania...ale jak widzi ze nic nie ma obok to stoi i sie bardzo boi ruszyc...tak jakby go mrozi i patrzy na mnie i sie smieje ale nie ruszy..widac w oczach strach...:(
nie wiem co o tym myslec...jutro idziemy z nim do lekarza bo ma katarek i chce to sprawdzic to odrazu spytam czy wszystko ok z nim...:(
a wy jak myslicie??
 
Ostatnia edycja:
Aga ja myślę że nie masz się czym martwić, nie wiem czy pamiętasz ale moja Mała też wcale długo nie chodzi, bo dopiero ruszyła tak pożądnie jak miała jakieś rok i dwa miesiące. Wcześniej tylko od mebla do mebla i to dosyć krótkie trasy. I z dnia na dzień zaczęła chodzić z pokoju do pokoju.
Kiedys chyba Ewa pisała że dziecko ma nawet czas do 20 miesiąca. Ja myślę że w 100% jest z Jonim wszystko ok.
 
Ostatnia edycja:
Mój mały grzdylec zaczął chodzić wczoraj, czyli miał dokładnie rok, dwa miesiące i tydzień. Na razie pokonuje niewielkie trasy ale już potrafi np. stanąć samodzielnie na środku pokoju i iść dalej, po czym robi pac na tyłek i resztę drogi pokonuje raczkując.
Agnieszka, na pewno u Was jest wszystko OK :-)
 
Cześć Dziewczyny !!
Wpadam i zaraz lece bo nie ogarniam ostatnio całego tego życia :wściekła/y:
Chyba mam jakaś małą depresje bo tylko chodze i płacze. Jakoś nie moge się z niczego cieszyć. Może nie powinnam tak mówić ani myśleć ale czasami mam tak dość moich dzieci że najchętniej cofneła bym czas do czasów liceum i spokojnego życia. Wszystko robie sama bo nikt mi jakoś nie chce pomóc. No mój mąż jedynie kąpie Jasia i tyle z pomocy. A reszte robie wszystko sama. Olek non stop ryczy jak nie jest na rękach, normalnie obłęd. Tylko zupki, kupki i ryk. MAM DOŚĆ i chce wreszcie wyjść z tego domu ale oczywiscie nie moge bo karmie Olka a on butelki nie złapie i koniec :wściekła/y::wściekła/y:

Wiem że moje problemy to błahostka ale nawet nie mam z kim o tym pogadać bo wszyscy bagatelizują to co do nich mówie :no:
 
Aga ja myślę,że nie masz się co martwić

z Jonim na pewno jest wszystko oki

chciałam coś więcej napisać, ale mała mnie z rytmu wybiła, lecę robić obiadek
 
dzieki dziewczyny...uspokoilam sie troche ale nie ukrywam ze juz mi sie marzy zeby moj synus sobie dreptal :( jutro bede go dalej cwiczyc.moj juz zjadl i mu smakowalo :) teraz gdzies dzwoni to ja sobie poklikam z wami:)
ide po kawke i ciacho i wracam do was
 
Wiatam ,u nas również ....
...CIĄGLE PADA ....!!!:crazy:
głoa mnie boli ,nawachałam sie bejcy juz 3 dzien i łeb mnie nawala i czuje sie jak nacpana,choc nie wiem jak to jest.

ANIU no to fest !!!
ale nic nie zrobisz ,klient nasz PAN!:tak::dry:
A kupiłas ta sukienke.?

GRTAULKI DLA PRZEDSZKOLAKA.\

AGA z Jo NIM wszystko ok. nie masz sie co martwic.:-);-):tak::tak::tak::tak:

no to popisałaM ROOCZNIAK MI SIE WKRADA !
 
wlasnie pocwiczylismy i idzie joniemu coraz lepiej :) a co tam dziewuszki?? gdzie jestescie??
MADZIU;ANIU;reszta laseczek... no a justys jest:)

E-MAMUSIU moj jonik tylko dzien mlodszy jak twoj:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
HEJ ,jestem spowrotem .
Kalus mi sie ululał już przed 19.00,mi tez sie zamykały oczeta.
Julas przesiał butelke od herbaty i wsio nie ma .Pije z kubka i odziwio nie protestuje.
Widział,że Karolek z niego pił ,bo tak jak kupiłam nowy to nie chciał.

Położe sie zdrzemne chwile, bo znowu 5godz spałąm ,niedosc ,ze chodze jak ćpunka to jeszcze jak lunatyk.
Do mielonych chciałam wsypac hetbate rozpuszczalna ,ale na szczescie sie opamietałam..:baffled::baffled::baffled::baffled::szok::crazy:
Jeszcze jade przed 23.00 po męża do pracy.:dry:

Juz nie moge sie MOJEJ POŁÓWECZKI DOCZEKAĆ!

LALUŚKA JAK TAM ??
ODEZWIJ SIE KOCHANA!?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angry::angry::angry::growl:
 
Do góry