reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

witam weekendowo. co prawda mój dopiero zacznie się jutro po 14.00, no ale dla mnie to nie problem! M poszedł z kuzynem i szwagrem na browarka , a ja poprasowałam, teraz nalałam sobie lampeczkę winka i oglądam sobie filmek! Miałam sprzątać ,ale M powiedział ,że posprząta jutro więc z małą wiarą dam mu szanse się wykazać! zapomniałam bym , mój M jest na opiece na Stasia, bo znowu ma duszności i oskrzela mu nawalają i musi dostawać zastrzyki, a ja jestem bez auta jak M pracuje więc nie było wyjścia , bo do ośrodka autobus nie jeździ! Po za tym mam dzisiaj wilczy apetyt i mam ochotę na takie dania ,że szok , no ale muszę się pocieszyć sałatką śledziową! Co by wam tu jeszcze napisać, sama nie wiem ! Powiedzcie mi kobietki czy wasze dzieci też tak po swojemu gadają , a jak przyjdzie co do czego to zagadują jak by to było normalne , bo Maks niby taki nie umiejący mówić a dzisiaj przyszedł do M i mu walnął" gdzie idziesz" M nie odpowiadał , bo w szoku został to mały powtórzył to pytanie! Ja niby miałam już Stasia , ale Staś w jego wieku mówił całymi zdaniami, a Maks tylko ble bla i nie mam porównania! dobra idę łazienkę posprzątać , bo pewnie już na to liczyć nie mogę! Dobranoc kobietki!
 
reklama
witam się serdecznie,
ja podobnie jak niektóre z was miałam dziś dzień sprzątania:tak::tak:, a ponadto byliśmy w końcu na ostatnich szczepieniach, więc jakoś czasu mi brakowało, jutro jedziemy do moich rodziców na urodzinki bo mają oboje, więc sałatkę już im zrobiłam, ale jeszcze teraz musze zrobić ciacho więc uciekam zaraz z powrotem do kuchni,

Aniu miłego spotkania z koleżanką
Patra a ty może jak za takie porządki się zabrałaś to może podjedziesz do mnie i u mnie okna umyjesz i firanki popierzesz co??
Kamlotka dobrze, że mama już się lepiej czuje i że już w domku jest
Stopi a kiedy tą tomografię będziecie robić??

a tak poza tym to u mnie znowu śnieg zaczął padać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: na dodatek wieje strasznie i ogólnie jest na dworzu okropnie :angry::angry::angry:

kochane miłego i ciepłego weekendu wam życzę, bo pewnie jutro do domku nie wrócimy, i będę do was mogła zajrzeć dopiero w niedziele wieczorem
 
cześc matki wariatki!!!

U nas od wczoraj jest straszne wiatrzysko :szok: Kacper się w nocy budzil co chwilę, mniej więcej co 30 minut bo u niego wywietrznik jest w oknie zepsuty i strasznie ten wiatr było słychać. Dzisiaj musimy to porządnie zakleić i to grubą taśma, bo ta co teraz jest nie zdałą egzaminu. No i bidula jak w nocy przyszedł do mnie tak mu pozwoliłam spać ze mną :-p

Niutka doobrze że się odezwałaś! Oby duszności szybciutko zniknęły :tak: A Kacper też gada po swojemu. Mało mówi, a jak coś już powie to ciężko go zrozumieć. Oczywiście mama tata baba auto i parę innych słówek to mówi pięknie i wyraźnie. A jak jesteśmy w sklepie to do tego jeszcze krzyczy tak głośno że wszyscy go słyszą. To co że my obok niego ale ten tylko mama tata baba itd

Adudz uwierz że okien i firanek mam dość na co najmniej miesiąc. Jeszcze tylko u łośka kmusze umyć i poprać :sorry2: I udanej zabawy!

Gabiaz to zaraz zobaczysz inny mój popisowy tort :-D:-D

IWONKO!!!!!
W dniu tak pięknym i wspaniałym
życzę Tobie sercem całym
zdrowia, szczęścia, pomyślności,
sto lat życia i radości.
Być może masz i inne życzenia,
więc też życzę ich spełnienia!


 

Załączniki

  • 31877365.jpg
    31877365.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 40
  • bukiet_kwiatow_mieszanych.jpg
    bukiet_kwiatow_mieszanych.jpg
    40,7 KB · Wyświetleń: 23
  • prezenty_obrazki.jpg
    prezenty_obrazki.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 28
Witam

Ja dzisiaj sprzątanko mam już za sobą, Mała zasypia, bo wcześniej pospała tylko pół godz więc położyłam jeszcze raz, obiadek dla Małej wstawiony, dla nas Tortilla.

Adudz u mnie pogoda identyczna, śniegu trochę napadało, ok 9 było -4, słonko poświeciło ale już się schowało. Udanego pobytu u rodziców

Mała coś się chichra w łóżeczku i wymyśla, to kotka chce, to mleko :eek: No ale może zaśnie.

Patra Ty to prawdziwa mistrzyni jesteś w wypieku tortów, tym razem kilka wzorów wzięłaś pod uwagę :-D

Teraz Mała pierdziochy puszcza :sorry::eek::-D

Gobiaz kawka pyszna :tak:
 
Mi łosiek też spi, czekam az mąż przyjdzie bo naprawia auto z dziadkiem :-p A popołudniu jedziemy odwiedzić chrzestną męża i przy okazji wysłać pita przez neta bo mają program :-p

Gabiaz mmmm kawcia pycha. Chce jeszcze jedną :-)

Kamcia teraz wolałam nie popełnic gafy z kolorem włosów :-D Wiec jest i czarna i ruda i blondi :-D:-D:-D

U nas zero śniegu, pięknie słonko świeci ale jest zimno brrrr :-p

Miłego popołudnia!
 
Patra przecież program do wysyłania pitów przez internet ściągasz normalnie za darmo ze strony ministerstwa finansów, zajmuje to 5 sekund. Pamiętajcie, żeby wziąć pita z zeszłego roku ze sobą, bo jako "podpis" musisz podać wartość dochodu/przychodu (nie pamiętam) z zeszłego roku.

U nas słoneczko. Może po południu pojedziemy do sklepu cos kupić. Chciałm mężowi kupić płytę do auta - myślałam o "Me Myself & I"... podobali mu się jak występowali w Mam Talent, a że troszke czasu w aucie spędza to sobie posłucha :-)
 
reklama
Witam wieczorowo


Kamcia życzonka urodzinowe składałam Antkowej która już o nas chyba zapomniała bo dawno jej nie było :-D Ale torcik od lipcówek musiał być :tak: To co że bez solenizantki :-D

Ewcia ja program ściągałam z wp i na końcu mi wyświetliło że licencji nie mam :-D A że w takich sprawach kombinować nie chciałam to skorzystaliśmy z pomocy chrzestnej męża. Przynajmniej była okazja do odwiedzin ;-)
Trochę się tam za łośkiem nagoniłam ale co zrobić :-p

Dobranoc lipcówki!
 
Do góry