reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

witam się porannie :-)

ja znowu bo nieprzespanej nocy, i w sumie to nie wiem czemu, mała spała nawet ładnie a ja przewracałam się z boku na bok, na dodatek -12 st u mnie więc z domu wychodzić się nie chce, a zaraz do pracy trzeba iść:-:)-(

miłego dnia wam wpadłam życzyć, mała jeszcze śpi więc mam dosłownie 5 min dla was

ps. Agnieszko Daisy wszystkiego naj z okazji urodzinek, spełnienia marzeń i dużo miłości,:tak::tak::tak: i daj znać co u ciebie i Adulki
ja już teraz nie mam czasu, ale pewnie Patra albo Kamilka znajdą jakiś fajny tort dla ciebie, ostatnio tak im dobrze szło;-);-);-)
wpadnę wieczorem
 
reklama
cześc matki wariatki!
Dzisiaj będę miała już dla was więcej czasu bo mężul idzie na 14 do pracy. Koniec leberki :-p
Mały w miarę dzisiaj pospał, tzn usnął o 19:30 a obudził się przed 7. Bez pobudki. Ale ja i tak padnięta jestem bo usnęłam dopiero ok 1. Mam ostatnio jakieś problemy ze spaniem :confused2::eek:

DAISY!!!!

Najlepsze życzonka,
wielkiego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
szczęścia dużego jak smok,
pomyślności na kolejny życia rok
i miłości, bo ona dostarczy Ci radości!
Mało zmartwień i agresji,
żadnych stresów i depresji,
dużo śmiechu i radości,
wiele szczęścia i miłości.
Aby wszystkie fajne dni
W żółwim tempie upływały, By co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały,
By nigdy nie było porannej pobudki
I wiatr rozwiewał wszystkie smutki.


oCZYWIŚCIE MAMY DLA CIEBIE PREZENCIKI, KWIATKI NO I TORT :-) Dzisiaj mniej zboczony... życzę Ci jak najwięcej takiego "tortowego" relaksu :-D:-D
 

Załączniki

  • 1228317901.jpg
    1228317901.jpg
    63,9 KB · Wyświetleń: 13
  • kwiaty8.gif
    kwiaty8.gif
    56,9 KB · Wyświetleń: 20
  • 1271166376274511635.jpg
    1271166376274511635.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 18
Witam sie i ja!! nie bylo mnie kilka dni bo mialam taki stres ze nawet nie umialam kompa wlaczyc...mialam egzamin wczoraj na prawko i... ZDALAM!!!! no nie myslalam ze za 1wszym razem sie uda ale jednak :)

PATI te torty wymiataja ;) ale ten dla mnie byl lepszy :p (pamiatasz jaki to byl??)

dzisiaj idziemy na sciagniecie szwow jonkowi..ale bedzie larmo napewno...huhu..
ide po kawke i was troche poczytac bo niezle tu naklikalyscie w te kilka dni...;)

KASIU BRZOSKWINKO trzymam kciukasy za lepsze czasy :) wszystko sie ulozy :)
 
cześc wariatki!!

Męzul juz pojechał do pracy, łosiek śpi (dzisiaj padł rekord - usypianie trwało.. 2 minuty :-p) , a że obiad mam wczorajszy to mam chwilę dla was :-D

Przede wszystkim:

AGNIESZKO GRATULUJE ZDANIA PRAWKA!!! I trzymamy kciuki za Joniego :tak: No i przepraszam że nie odpisałam na smska, ale znowu brak środków na koncie a nie umie znaleźć odpowiedniej bramki żebym mogła do Ciebie pisać :zawstydzona/y:
 
Agniesia, moje gratulacje !!!! podziwiam Cię, ja nawet nie mam odwagi się na kurs zapisać :-D

Daisy , kochana Tobie wszystkiego naj co tylko zapragniesz !!!! I takiego torta jak szalona Patra Ci wstawiła :laugh2::laugh2:

Cieżaróweczki, oszczędzać się i czekać cierpliwie na narodziny. Olcia współczuję przeżyć, Vioreczka cieszę się że z Tosią wszystko dobrze, no i smaruj bliznę co by była mniej widoczna. Ania, pustawo bez Ciebie na forum, ale pewnie po porodzie się to zmieni co?

Karola, zazdroszczę wakacji, ja też bym chciała gdzieś wyjechac na tak długo i odpocząć od pracy.

Brzoskwinko, ktoś kiedyś (niestety nie pamiętam kto) powiedział że sukcesem w związku jest umiejętność rozmowy (lub coś w tym stylu :laugh2: ). U mnie w małżeństwie rozmowa potrafi zdziałać cuda, myślę że u Was też, tylko oboje musicie spokojnie to zrobić.

Nocka rewelka, tyle że pobudka o 5:40 :eek: Ale Jula wyściskała mnie wycałowała pokrzyczała mija mama więc jej daruję tą pobudkę:-D:-D
 
Witam :-)

Noc ok, jedna pobudka ale tylko żeby się przenieść do mnie do łóżka i tak Niunia spała do 9.30, może spała by dłużej ale zrobiłam zdjęcie i to ją obudziło

Daisy wszystkiego naj naj naj..... dużo zdrówka i miłości, spełnienia marzeń i w ogóle samych słonecznych dni
Aga gratulacje!!!! Super że udało ci się zdać za pierwszym razem :tak: No i uściski dla Joniego
Brzoskwinko wczoraj odpadłam szybciej niż planowałam, jak już film oglądam w łóżku to mi się same oczy zamykają
Pati tort jak zwykle rewelka :tak:
Ja zrobiłam generalny porządek w szafie narożnej, bo już mi rura od odkurzacza wystawała i domknąć nie mogłam :-D Teraz jest luzik, można się tam nawet schować, albo kogoś :-D

Mała dopiero zasypia, ale lepiej jak trochę pózniej idzie spać bo inaczej do wieczora wytrzymać nie może
 
hejka.
widze,ze wszystkie sa ciekawe mojego prania.
otóż sie nie połamały i odmarzło ,lezy jeszcze w misce.
Kamila u mnie zdało sie posprzątać bo też rura wystaje,jakies doły przechodze ostatnio bo jak wiecie nigdy rura mi nie wystawala ,a w szafie raz w tyg. układałam .
Karol ostatnio sie bawil w chowanego z kuzynem i wszystkie swoje ciuchy z półki wywalił no i jest nie ciekawie ,nawet prania nie chce mi sie składać bo po co jak w szafie jest kogiel mogiel.:angry::baffled::confused2:


Ja juz oboadek mam prawie tylko czekam na jajeczko -dziś żurek i pieczarki dla Tomka do zupy.

ABUDZ juz z noga lepiej ,dziękuje .ale jeszcze bokiem ze schodów schodzę.

Plan na dzis to okno i firankę inna założyć ,ale nie wiem czy się spełni.

AGA GRATULLACJE NO NO ZA 1 RAZEM.:tak::tak::-):-)szacun;-):-p
ja bym poszła jeszcze na jeden egzamin,ale mąż sie nie zgodzi.
Wiecie co powiedział ostatnio,że mi komarka kupi i będę mogła po polu wymiatać .

DEISY STO LAT ,MARZEŃ SPEŁNIENIA I SŁODYCZY W ŻYCIU .:tak::tak::tak:

A piwka z soczkiem też bym sie napiła -tak,tak.
 
Justysia to ja na wieczór skombinuję jakieś piwko, bo jak teraz to tylko sok mam. A te pogody też na nas już dołująco wpływają, jak jest brzydko to Mała zdrowa, jak np teraz słońce świeci to ma kaszel i w domu siedzimy :angry::wściekła/y: Czekam już na tą wiosnę z utęsknieniem, żeby wkońcu wyskoczyć z tych grubych kurtek
 
hej Lipcówki :-)

kurde ale zamieszany dzisiaj miałam dzień.. miałam iść z dziewczynami na multibabykino, ale że z kasą krucho, to stwierdziłam, że zamiast kina wolę te pieniądze przeznaczyć na fryzjera dla Adasia. bo tak mu już włosy urosły, że zamiast loczków to mu się robią kutony.. no i byłam u fryzjera, maskra.. mały nie dał się dotknąć :-D fryzjerka mi opowiadała, że niektóe mamy ze 6 razy przychodziły a i tak nie było sukcesu także już się boję co będzie z moim :-D no i ogólnie głupio wyszło, bo to spotknie forumowe z bb z Poznania miałyśmy i pisałam n forum rano, że nie dojadę, ale chyba się obraziły, że nie przyjechałam.. :-(
no nic.. z M ciut lepiej, może to jakoś będzie.. wgl ta pogoda jest taka masakryczna, że chyba mnie od niej rozkłada.. :-(


Daisy nie wiem, czy miałyśmy przyjemność tutaj, ale również dołączam się do życzeń i życzę Tobie dużo szczęścia, samych szczęśliwych chwil i miłości :-)

Agnieszko gratuluję zdania egz na prawko :-)
 
reklama
witajciee:-):-)

Brzoskwinko ja sie jeszcz z Tobą nie witałam, to się wiatm teraz:-) Ja jestem z okolic Jarocina wiec tez Wlkp, jak Dżastinka :-) Strasznie mi przykro ze masz takie problemy, moim zdaniem tylko rozmowa i rozmowa i walkowanie noc stop. Bo niestety faceci sa malodomyslni i jak im czegos nie powiesz, to sie nie domysla:baffled:

Agnieszko, gratuluje prawka, wow, za pierwszym razem podziwiam CIe
trzymam tez kciuki za Joniego, i wierze,ze na pewno babcia zostaniesz:tak::tak::tak:

a tak w ogole to ale sie nam towarzystwo rozpilo, hheheh straz nocna wartuje, :-)

A ja jestem przeziebiona, kicham i sie smarkam,:baffled::baffled::baffled: nie lubie tego stanu
lece poczytac co u Was dokladnie
 
Do góry