reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Justysiu dlatego ja wysłałam Tomka w wieku 3 lat do przedszkola. Po prostu chciałam, żeby miał więcej czasu na przygotowanie się do szkoły. Bo co tu dużo mówić, ale w domu nawet z rodzeństwem jest się "w domu". Przedszkole uczy już pewnych zasad, reguł życia w grupie. Tym bardziej w przypadku chłopców. Tomi już wraca i mówi, że ten go za mocno za rękę ciągnął, ten go w plecy uderzył... A to jeszcze przedszkolaki. Tomi też najdrobniejszy... już się boję co będzie się działo w pierwszej klasie na przerwach :-D Mam nadzieję, że mój Tomcio nabierze trochę sił i odwagi ;-)

U nas dziś pochmurny dzień. Ale chmurki są wyżej, więc raczej nie będzie padać (mam taką nadzieję) :-)

Miłego dnia życzę!
 
reklama
Witam

Mała śpi to coś skrobnę i lecę jej obiadek robić

Adudz, Justysia rozprawa jest w lipcu, jakoś w połowie, już mamy 3,500 tyś wpłacone adwokatowi, on twierdzi że dużo jest takich oszusów, co próbuje kasę wyciągnąć, z tym że w kolejnym piśmie kóre dostaliśmy od adwokata tego gościa jest napisane że ostatecznie jednak nie chce tych dodatkowych kosztów (prawie 10tyś) tylko koszt auta ponad 46tyś. Tyle i tak na tą chwilę wgotówce nie mamy, z tamtej kasy poszło już na adwokata i starego audika b4, żeby M miał czym do pracy jezdzić no i mam nadzieję że sprawa będzie wygrana, wtedy przegrany ponosi koszty (np adwokata naszego też) Umowa oczywiście spisana, w lipcu bedzie mijał rok od kupna, od dostania pierwszego pisma minęło 8 m-cy od kupna, dodatkowo on sam napisał że BYŁ NA STACJI KONTROLI POJAZDÓW I NA POLICJI SPRAWDZIĆ CZY NP AUTO NIE JEST KRADZIONE.
 
EWCIA ja też sie boję tych bijatyk.
Sąsiad z Karolem bedzie chodził i jak widzialam jak on odnosi sie do dzieci i w przedszkolu biję i to nie szczypie tylko z piachy wali w twarz.
Masakra jakas Karola też raz uderzył na podwórku ,miał wielki żal do niego i powiedział mu ,że juz nie jest jego kolega.Bo koledzy nie bija.
Zobacz jak takiemu małemu do głowki przyjdzie i wie co powiedziec.
Karol tez jest delikatny ,ale tam sie nauczy oddawac,juzgo szkole w tej kwesti Tomek też.

Kamila i mam nadzieje ,że wygracie.

Kochane ,ja mowie AHOJ I PAPA .
jedziemy Zaraz na budowę i odezwie sie w poniedziałek.
Jabyscie nie miały co robić to wpadnijcie do mnie mam robote dla was w wolontariacie.

buziaki :*:*:*:-):-):-)
 
Zaczęłam dzisiaj z Adikiem to nasze czytanie :-) i jestem pozytywnie zaskoczona. W "instrukcji" napisano, żeby najpierw dziecko powtarzało po nauczycielu, później wskazywało tą samogłoskę, którą wypowiada nauczyciel, a na końcu nazywało pokazane literki. No i pierwsze 6 samogłosek Adam wymawia, wskazuje i prawie wszytskie nazywa :szok:

Zobaczymy jak będzie dalej. Na razie musimy utrwalić poznane samogłoski :-) fajne jest to że znając 6 samogłosek dziecko umie już przeczytać pierwszą książeczkę. A jaka jest lepsza motywacja jak stwierdzenie "Już umiem przeczytać całą książkę!!!"

Buziaki laseczki! Piszcie!
 
Melduje sie ... jutro lece z mala na polnoc Niemiec prosto do bakterii coli.. tzn na regaty :-)
Mam pytanie chyba Justynka do Ciebie , bo Ty pislaas o zezie , ze ktos od Ciebie z rodziny mial operacje itp?? A mial oczko zaklejane?? U nas po 3 dniach zrobila sie rana pod okiem, od zrywania palstra.. Moze mogla bys sie spytac czy tamta mamusia maila jakis patent na zrywanie plastrow??? czym smarowac.. oliwka idzie srednio.. boje sie tez zeby do oka jej nie nalecialo.. mzoe inna firme plastrow sprobowac??? Vit. A smaruje ale tez dalej jest rana...


p.s. wlosy malej rosna znacznie szybciej !!!!!!!!!!!!! bez porownania z tym jak rosly wczesniej - jelsi chodzi o szybkosc... i ruszly tez te co nie chcialy rosnac.
 
Czołem dziewczęta:)

A ja się urlopuję w rodzinnym domu, ale jutro lub po jutrze wracamy do siebie.
Słonko w końcu świeci. I mam nadzieję, że dziś poświeci cały dzionek.
Justysia super że domek już taki zaawansowany.
Kamlotka mam nadzieję, że wygracie tą sprawę.
Ewa super ze nauka idzie tak do przodu.

Miłego dnia, buziole.
 
Stopi ja miałam zeza jako dziecko i też miałam zaklejane oko. Tzn. nosiłam okulary i miałam zaklejone jedno "szkło". Ale ja miałam wtedy ok.7 lat. Jakby Lenie tak zrobić to by pewnie ściągała wszelkie opaski czy okulary, które by jej zasłaniały to lepsze oczko. Może jednak warto spróbować, bo zaklejanie plastrami faktycznie może mocno podrażniać skórę.
 
Ewcia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! Zdrówka, szczęścia, pomyślności i przede wszystkiej dużej radości z życia!!

Na weselu byliśmy, szczegóły później, wpadłam tylko na sekundę. Miłego dnia. Buziak!
 
Witam

weekend jak zwykle szybciutko zleciał, u nas nic szczególnego się nie działo, pogoda super, obiad gotowy, jak się obudzi to zjemy i na dwór.


Ewa wszystkiego najlepszego w dniu urodzinek!!!!!!!!!
Pati jednak udało Wam sie pojechać na to wesele. Mam nadzieję że udane?
 
reklama
Witam i ja poweekendowo
u nas weekend też szybciutko minął, ale czas spędzony z rodzinką więc ok

Ewcia stu lat życia i pociechy z dzieciaczków i męża:-):-):-)
 
Do góry