reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza

reklama

Lipiec 2010

czesc perla, ok juz rozumiem:-)myslalam, ze bedziecie zle na mnie:-Dnie mialam nic zlego na mysli piszac do oczekiwanie, chcialam Was tylko przeprosic, ze za kazdym razem jak sie tu pojawiam, to troche pomieszam watki:-D
 
reklama
iwusia perla ma racje dokladnie o to chodzi bo to troche nie na miejscu jest
Pozdrawiam was goraco i na razie mnie nie bedzie na forum jak mnie wypuszcza to sie odezwwe jakos w weekend
 
czesc magdzia:-)milo Cie poznac!
niestety musze sie juz odmeldowac, ale napewno sie jeszcze pojawie:-)milego dnia zycze!
 
oczekiwanie to masz niezłe rybki, widać jadają nocą:-D

mysza ty lepiej idź na zakupy bo zaraz zaczną się gadki o tym co która na obiad robi i Cię skręci przy twojej "widnej" lodówce:-)

dzamena pochwal się potem zdjęciem jak obcięłaś, będziemy podziwiać:-);-)
kurde normalnie chyba sie pomyliłam z powołaniem jak dzis rano powiedziałam do M ze Patita obetne to ten stwierdził zemu wspólczuje i zal chłopaka ale nawet teraz stwierdzam ze mi fajnie wyszło co prawda najpierw nozyczkami a potem maszynką ale ;podoba mu sie
 
mysza to niezły horror miał miejsce w twoim akwarium:-D

kasik szkoda że nie pogadasz ale na pocieszenie chociaż to jedzonko;-)

iwusia ja nie mam wymówki żeby obiadu nie robić niestety bo mam pełną butle gazu a szkoda:-p

tweenie ja powiem Ci tak, w tym etapie to zupełnie normalne, tez tak miałam że cisza była 1-2 dni ale jak ostatnio były prawie trzy już lezałam pod ktg na IP:-D:-p

patipaula ja tez zakupiłam dzisiaj sobie bielizne, trójpak gaciorków za 6zł w biedronce:-D

aha kupiłam sobie w końcu jeansy wczoraj, była przecena w big-starku i kupiłam 100zł taniej fajowe biodróweczki, tylko rozmiarek 2 numery większy:-p ale ciutek zapasiku w pasie jest więc może mi starczą do końca:-)i malutkiej cuda kupiłam ale to wkleje wieczorkiem albo jutro bo nie mam teraz jak, wpadłam do smyka i nie mogłam się powstrzymać, chyba się u mnie tez zaczęło:tak:
 
Witam iwusia :-) przez takie wchodzenie w kratkę na forum nie zauważyłam, że jest nowa lipcóweczka wśród nas :-) miło Cię poznać
 
Ja jutro jestem na praktykach więc może wpadnę do Pepco i coś wyskubię dla dzidzi :-) bo dłużej nie wytrzymam, tylko nie znając jeszcze płci będę szukać czegoś neutralnego, ostatnio strasznie podoba mi się kolor żółty :-):-)
 
kasik powiem Ci ze ja mam takie podejscie, ze wlasciwie wszystkie pieski sa dla mnie kochane. no tyle ze niektore bardziej mi sie podobaja. ogolnie lubie wieksze i nie lubie halasliwych i wrednych. niestety z obserwacji widze ze to ostatnie czesto idzie w parze z malym wzrostem ;-):-) mam nadzieje ze M jednak bedzie chcial bokserka bo tu jestesmy dosc zgodni. ale naprawde bardzo podoba mi sie ten jedyneczki cane corso...:tak: i chyba bede starala sie przeforsowac go na naszego psiaka ;-):-)

mruczka witaj w klubie-u mnie tez bylo pieknie ale mam jakiegos dola przez ten remont i nic mi sie nie chce. nawet na basen wczoraj nie chcialo mi sie isc i bardziej sie taplalam i skakalam i wyglupialam z deska do plywania niz plywalam-az mojego M tez zbalamucilam i tez wyglupial sie ze mna zamiast plywac basen za basenem :-D ale i tak sie odprezylam....matko ja nie wiem jak kiedys moglam nie lubiec chodzic na basen-naprawde to super sprawa...:tak:

aisim witaj. wlasnie juz ktoras lipcoweczka tez wspominala ze te bole brzucha czesto od zaparc :tak::tak::tak: no u mnie na szczescie juz raczej bez problemu z tym ale jak sie czasem zdarzy to faktycznie brzuch tez boli. my tam teraz w tej jamie brzusznej mamy bardzo ciasno...:-p

ashika sliczny ten pies :tak::tak:a szczeniaczek?! no brak slow jaki slodziak :-)

mysza no wlasnie my sie m. in. dlatego wynosimy na czas tego remontu-wlasnie przez ten pyl...pamietam jak glupie drzwi wejsciowe nam wymieniali-masakra. a caly dom...chyba nie chce tu byc w tym czasie :-D ten pyl wylazil potem jeszcze przez miesiac i jedno, dwa sprzatania nie dawaly mu rady...

dzamenka golden retriver tez cudny.....ahhh niech juz bedzie lipiec i malenki dzidzius i niech juz bedzie sierpien-i malenki szczeniaczek :-) pelnia szczescia po prostu :tak:

jedyneczka to powiadasz ze dentysta klawiaturke sprawdzil Twoja :-D;-) to czekam na ta fote :tak:

oczekiwanie jaki temat?????????? ja nic nie widze :szok:

tweenie ja mam tak samo. chyba jak jest mloda ciaza i b malutki dzidzius to czuc go tylko wtedy jak sie b blisko powierzchni brzucha ulozy-tak mi sie wydaje. w kazdym razie tez juz dawno zaczelam czuc delikatne ruchy ale czesm nawet 5-6 dni przerwy jest :tak: ale sie staram nie martwic i nie popadac w paranoje- chodze do lekarza, ufam mu i on mnie bada, usg mam co wizyte-widze dzidzi wiec mam nadzieje ze oki jest, czego i Tobie zycze :tak::-)

mysza o tak...juz najwyzszy czas ;-):-D

ale wam fajnie ze sobie ciuszki kupujecie i dzidziusiom. ja to sobie chyba tylko kafelki kupie. albo brodzik :wściekła/y: ide sobie w nagrode pojesc kapusty kiszonej
 
reklama
to juz czerwieni na glowie nie bedziesz miec ??
rety ja tez chce pofarbowac...tylko co jestem na miescie nie wiem jaki kolor wybrac ;/

vanilka - planowałam juz nie miec, ale ze względu na to ze szybko się spłukuje i zeby fajnie wyglądała musiałabym co 2 tyg. farbować, jak to zwykle robiłam. Teraz żal mi dzidzi na takie moje fanaberie. Postanowiłam zakupic brąz, ale żaden do mnie nie mówił. Wybrałam wkońcu jakis mahoń.:-)

a ja mam do Was pytanie - o moją wewnętrzną rybkę :) To już 18 tydz, od 16 czułam jak się dziecko rusza, takie delikatne ruchy - łaskotanie w brzuchu, a od kilku dni nic. Zaraz zacznę panikować... Czy Wy też tak macie, że dziecko przez kilka dni się nie ujawnia??

tweenie - nic sie nie martw, na początku tak jest ze ruchy czuje sie nieregularnie i są odstępy nawet kilkudniowe pomiędzy odczuwaniem ruchów. Jeszcze będziesz miała okazje dostać niejednego kuksańca.;-)

jedyneczka - ja juz po jedzonku, pyszne było. Teraz za to jestem taka pełna, że chyba wszystko zwrócę.

louise - ja w dzieciństwie miałam bokserkę. To był najcudowniejszy pies pod słońcem. Żaden nie był juz taki jak on. Jeśli chodzi o kontakt z dziećmi, to jedna z najlepszych ras do tego stworzonych.
 
Ostatnia edycja:
Do góry