reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Witam:-)

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Mamy nowego lipcowego dzieciaczka:-)

Troche dzis porobilismy z M. Posprzatalismy mieszkanko, potem po zakupy. Sporo czasu dzis spedzilam w kuchni bo na obiad zazyczyli sobie mloda kapustke, rybe i watrubke z cebulka.

tiffi Gratuluję Ci córci. Żes sie zawzieła z tym ze w domu nie bedziesz siedziec:-) Konsekwentna jesteś.

jedyneczka super ze milosc kwitnie. Ja dzis tez z M sprzatalam mieszkanie. Ciekawe czy akcja u ciebie sie rozwinie

tetina Ta maść to Laticort 0,1 %- tylko ze oan ajest na recepte

madzik1980 Milo slyszcec ze spacerek sie udal i super ze kikut pepowiny juz odpadl

Ewcik - obys jak najszybciej mial internet. Bedziemy czekac:-)

Mruczka Moj porod wtedy tez bardzo blisko-apetyt mam straszny
 
hello:)
ale sobotnie niespodzianki nam sie trafily:tak:
Tiffi i oczekiwianie gratuluje jeszcze raz!!!i dodam ze cholernie wam zazdroszcze!

jedyneczko o drugiej mlodosci slyszalam ale o drugiej milosci jeszcze nie:-pwidze ze dorwalas Mka-chyba wezme dzisiaj z ciebie przyklad:-p
louise hoduj nam tego Staska jeszcze z tydzien a pozniej hulaj dusza,pewno na forum to to rzadkim gosciem bedziesz ale juz dzisiaj ci to wybaczam;-)sol fizjologiczna tez ma taka w ampulakach a patyczki z ogranicznikiem.
mysza skoro tak twierdzisz to ide zaraz rozpakowac torbe i jak tweenie pisze rozdam rzeczy po sasiadach;-)
aisim tez sobie zapodalam takiego przyspieszacza w ciagu dnia od herbaty,przez mycie okien i seksik i nic,takze moja cora tez taka uparta

brzuch mi jakos twardnieje co 20-30min ale to pewno jeszcze nie to...popatrze na mecz do konca i ide lulu.jutro moze na basen wyskoczymy,chociaz nogi troche pomocze i poleze na lezaczku w cieniu bo kolejnej niedzieli w 4 scianach spedzac nie mam zamiaru tym bardziej ze pogoda ma dopisac.ciekawa ile przez noc sie rozpakuje:blink:
 
Ruszyło na naszym forum niezle :)dziewczyny jeszcze raz gratki!!
A my juz wykąpalismy mała i zaraz idę spać-jutro znowu na spacer bo ma byc ladna pogoda więc super :)
No ciekawa jestem która się teraz pierwsza rozpakuje?? :)oj czekam ,czekam na jakies nowe wiesci :)
 
Gregorka, Kama - Nie :-D Bo nie chciałoby mi się pakować jeszcze raz :-D Siedzę na poopie i czekam. Będę używać tylko przyspieszacza na S tego pierwszego, co by M miał jeszcze jakąś radość...
Pół dnia przespałam i zapowiada się, że zaraz znowu polecę do wyrka, bo mi oczy lecą.
 
A ja byłam dziś w parku i sobie pochodziłam z M i odpoczęłam...niestety M miał przygode z kleszczem- lekarz mu usunął ale nie zapisał antybiotyku- czy to nie dziwne :confused:?
Oj dziewczynki patrze przez okno i jest wieeelki księżyc w pełni- może którejś z was się "poszczęści" ;-) ja już skapitulowałam, odebrałam dziś chyba z 10 telefonów i tyle.....no nic miłej reszty weekendu!
 
ello wieczorowa pora

louise tym spacerkiem to ja chcialam pogonic malego troche ale du.. chociaz bylo fajnie

ania pestka no wlasnie ja mam podobnie przez dzien ok a po poludniu i pol nocy masakra jakas :-(

mysza jakto sie przeterminujesz?? :-D

aisim ale masz fajne podejscie nie ma co :wściekła/y: trzeba ci takie glupoty wybic tylko nei wiem z czego :-D

mruczka jesli apetyt jest oznaka zblizajacego sie porodu to ja chyba zima urodze :zawstydzona/y::zawstydzona/y::baffled:

atabe nie poddawaj sie cala noc przed toba

ide cos wymyslic bo mnie trafi chyba z tej nieregularnosci :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dobrej nocki
 
atabe przy tej pelni predzej zaczne wyc jak wilk niz rodzic;-):-D
wydaje mi sie ze M powinien dostac profilaktycznie antybiotyk,obserwujcie miejsce ukaszenia w razie czego od razu do lekarza.

nocnym szczęściarom szybkiego i bezbolesnego porodu zycze!!!
dobranoc!!
 
reklama
w zeszłym roku M wyciągali kleszcza, sama też parę razy miałam, ale nigdy nie dostaliśmy żadnych leków...

pozdrowienia od Tiffi macie kobitki
:-)
 
Do góry