reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

eijf w dominikańskiej rzadko bywam, bo mam bliżej Arkady i CH Borek, zresztą to moje rejony "spacerowe" z Gośką.
Być może będę niedługo w g.dominikańskiej, bo powiększają mi w kruku obaczkę i pierścionek zareczynowy, ale odbiór na telefon, więc nie wiem kiedy dokładnie. Ale jak coś, to zerknę.

A co do kupowania na zapas - teraz już dzieciaki nie będą tak rosnąć, po prostu wezmę rozmiar większy niż w tym roku:-), a jak nie wceluję, to od czego jest allegro?
 
reklama
chyba faktycznie jest na parterze... hmm, ale nie przypominam sobie żebym tam dziecięce rzeczy widziała... ale ostatni raz byłam przed ciążą, to mogło mi umknąć:-D

eijf, dzisiaj wyjeżdżam na weekend, więc w przyszłym tygodniu może zajdę:tak:
 
eijf to super, bo ja dzisiaj odebrałam te moje obrączki, ale śmignęłam tylko do kruka, a to z brzegu i nie miałam już czasu włazić gdzieś dalej.
Swoją drogą, to zabawne, że ty tam ze swojej zagranicy lepiej znasz topografię "moich" CH.:-D
 
nef-Juz do nich dzwonilam.Niestety nie maja tej co chce ale o ile wierzyc pogodzie to ma byc dosyc ladna wiec to co ma powinno wystarczyc a puchowa kupie po powrocie.

No a u mnie juz wakacje.Jutro bede latala za ostatnimi rzeczami i konczyla pakowanie a potem w droge.pierwszy raz lece z mala bo zwykle samochodem.Sama ciekawa jest jak nam pojdzie:)

musze sie pochwalic jakie to moje dziecie (zazwyczaj) poukladane jest wieczorami .Codziennie po kolacji (u nas glownym posilku) bawi sie jeszcze a kiedy zbliza sie pora spania zbiera swoje zabawki i co ciekwe wie gdzie co ma lezec.oczywiscie robi to dosyc niezrecznie ale dla mnie bez znaczenia.Wazne ze na haslo "sprzatamy zabawki" robi to entuzjastycznie poki co.Nastenie kaze jej isc na kanape gdzie czeka na mleko (moj sposob zeby nie wisiala i krzyzala ze chce tu i teraz).Po wypiciu mowi ze sie skonczylo (po naszemu bardzo latwo) i zanosi do kuchni gdzie pomagam jej polozyc na blacie.Na haslo "idziemy spac" daje tacie buzi i macha na pozegnanie no a potem zeby i lulu:)

Polecam klocki lego duplo.Poki co kupilam maly zestaw ale mala ma radoche wciskajac je na siebie a nastepnie demontujac to co zrobila
 
eijf życzę spokojnej podróży:tak: o której macie wylot?

koniecznie weź do samolotu jakieś ciepłe picie dla małej i przekąski. Jak my lecieliśmy to nie byli tacy restrykcyjni z napojami dla dziecka.
Nasza wariowała przy starcie i lądowaniu, ale nie z powodu zatkanych uszu... szału dostawała, bo musiała byc zapięta pasami tyłem do mnie:baffled:
 
nef-a nie wiem nawet dokladnie o ktorej ha ha.jakos po 13.No ciekawa jestem jak to bedzie...no ale jakos musi byc.Na pewno poinformuje ha ha
 
reklama
Kropa-wieczorem.bardzo czesto jakies pol godz po kolacji ale czasem przed jesli np moj odbiera ja ze zlobka i musza na mnie czekac z jedzeniem to wykorzystuje ten czas na kapiel.po kąpieli (ale w wannie cała kapie się co dwa dni) schodzi jeszcze na dół ,troche sie pobawi ale krotko wlasciwie,ogarniamy balagan i idzie pic mleko przed spaniem no à na koncu zeby myje
 
Do góry