reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Karolcia moze tak byc w ciązy jak masz akurat termin spodziewanej @. Ale nie ma co tego bagatelizowac i trzeba skonsultowac z lekarzem. Mysle, ze w tym przypadku da ci luteine alebo doustny duphaston.
Koeniecznie skonsultuj sie szybciej nie czekaj 10 dni
 
Karolcia moze tak byc w ciązy jak masz akurat termin spodziewanej @. Ale nie ma co tego bagatelizowac i trzeba skonsultowac z lekarzem. Mysle, ze w tym przypadku da ci luteine alebo doustny duphaston.
Koeniecznie skonsultuj sie szybciej nie czekaj 10 dni

Przyobserwuje jeszcze te dwa dni...jak nic się nie zmieni to w poniedziałek pójdę do mojego starego gina...żeby choć zobaczył co jest grane?
 
Karolcia a nadal masz te plamienie? To myśle, ze powinnas isc jak najszybciej do lekarza da ci te leki i bedzie wszystko ok. Czasami tak bywa, ze są plamienia a po jakims czasie juz mocniejsze.
Nie przemeczaj sie i duzo lez.
 
Arlecia ja miałam ostania 9.10 i mi się spóźniła i miałam tylko niecałe dwa dni i następnie jakieś 1,5tyg później tak jakby znowu miałam tylko 1 dzień no i powinnam teraz dostać w środę i nic .... aa dzięki za odpowiedź co do beta hcg :-)
 
Witam ja byłam ostatnio u gin i powiedział że to szósty tydzień. To będzie moje drugie dziecko, mam już trzyletnią córeczke. Termin na 5 lipca 2010.:-)
 
O kurczę... Chyba muszę jak najszybciej udać się do gina... Trudno że prywatnie (bo z NFZ wizyta dopiero na :szok: 8 grudnia)... Miesiąc temu w terminie @ miałam pierw brązowe upławy 1 dzień, później 4 dni krwawienia i ostatni dzień znów brązowe upławy... No i z tego co czytam to mogę być w ciąży... Chociaż robiłam 2 dni przed upławami test i wyszedł negatywny...
A imiona: dziewczynka Roksanka a chłopiec Damianek (wybór 2 imion nalezy do taty :)
Choć nie ukrywam że marzę o zdrowym chłopcu to mimo wszystko będzie co będzie byleby było zdrowe...
 
i ja sie witam :)
u mnie taka paskudna pogoda ze nawet nosa za drzwi nie chce sie wystawiac:/
poza tym to nic ciekawego,powoli wraca mi apetyt i zjadlabym cos a sama nie wiem co.
my nad imionami jeszcze nie myslelismy ale powiedzielismy sobe ze dla chlopaka wybiera tatus a dla dziewczynki mamusia.
 
reklama
Hej dziewczyny ,melduje sie ,ze zyje :tak:
Nie pisze narazie bo czasu nie mam ,mazem musze sie nacieszyc no i ciagle gdzies chodzimy w odwiedziny ,w niedziele juz wracamy wszyscy do uk :)
bylam dzisiaj na usg iiiiiii widzialam malenstwo :happy2:i slyszalam bijace serduszko :happy2::happy2:termin z usg 29 czerwca :-pale i tak zapewne urodze po terminie wiec nastawiam sie na poczatek lipca:-)suwaczek oszukuje bo to jest 6 tydzien i dwa dni :)
ok ,uciekam kompac sie i spac ..buzka :)
 
Do góry