• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lipiec 2011

reklama
orchidea hahah..bo widzisz jakbym miała helikopterem leciec (co by szybciej było), to od razu by mnie spuścili na linie do tego 3 piętra..a co..jak jakis komandos...z brzuchem hihih:-)
 
też mam barszczyk dzisiaj i uszka rozmrożę (od wigilii mi zostały) mniam
119.gif


komandos z brzuchem, hahahahahahaha
367.gif
 
Corin emota pasuje w 100% matko komandos z brzuchem ale to fajnie zabrzmiało :-D :-D maqnio no tak racja na balkonie by Cię postawili a nie tak oknem :-D no właśnie bo my takie sąsiadki od rzutu beretem hahaha
 
Elo! Ja własnie "bralam prysznic".... buuuaaaaaaaaaaaaa... :-D (dla wtajemniczonych - popluskałam sie w misce). :-p

Ja bym też zjadła taki deserek ale dodatkowo z BORÓWKAMI.:-) Już od kilku dni za mna chodza, ale ich to nawet mrożonych nie ma :-(
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry