reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Em_ka moze rzeczywiscie tak wyszlo bo to pogotowie było.. Mysle, ze w normalnej sytuacji nie robi sie problemu.. Pewnie juz sie nie mozecie doczekac :tak:
Moj M jak ze mna był to tak sie gapił w ten monitor, ze myslałam ze mu oczy z orbit wjda! śmiesznie :-D Jego widok - bezcenny. Załuję ze mu zdjęcia nie zrobiłam :-D
 
reklama
hanami no wiec wlasnie, to tez sie pytac o zgode nie bede czy moze wejsc czy nie :-D jak patrze na te twoje zdjecie bobasa kolo suwaczka to mi sie geba smieje z tych dlugich nog, wyglada jakby w balecie wystepowal :-D zobaczymy co jutro z USG, chce zobaczyc jak sie rusza, zjem pol tabliczki czekolady ^^
teraz lecimy do baru bo gra real madrid z sevilla :-D buzka
 
Ja tylko na moment, bo jeszcze fura rzeczy do zrobienia, a wyjazd tuż, tuż... A ja padam na twarz, bo sobie wymyśliłam pełno dodatkowych rzeczy do zrobienia przed wyjazdem, no i dopiero co skończyłam myć lodówkę, a niech se bidula odpocznie te kilka dni... Szkoda tylko, że ja się zmęczyłam. Ale co tam, teraz kąpiel, pakowanie i spać, bo z rana... przed 4tą wypad robimy! Hej przygodo! krótkie, ale zawsze wakacje!

Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty, pewnie zajrzę z ciekawości, choć miał być weekend bez kompa... Ale nie wytrzymam.

Pozdrawiam ciepło i miłego weekendu :)
 
Ślimakowa - odpoczywaj i baw sie dobrze, ale ostroznie ;) no i trzymam kciuki byś wstała o tej 4ej rano ;-)

Ja nie wiem co jest z tym bólem głowy, mnie też boli prawie codziennie. Może to normalne w ciazy.. :eek:
 
witam.
Dziś towarzyszyłam mojemu małżowi na mieście, taka padnięta jestem ze hej:(
Mój maluszek powoli zaczyna dawać mi znać o sobie, strasznie się rozciąga, domaga się wiecej miejsca. Można brać bezpiecznie no- spa w ciąży?Aleście naklikały od wczoraj. muszę sobie troche was poczytać....
 
Hej mała monis! No spe jak najbardziej można brać. Moja ginekolog przepisała mi nawet taką silniejszą na receptę na wypadek gdyby dokuczały mi bóle (to rozciąganie itd). Także spokojnie możesz zażyć jeśli bardzo Ci to dokucza..
 
reklama
Emka jak ja byłam na drugiej wizycie, na której widać było już dzidzie a raczej jej zarys, to lekarz sam się zapytał czy przyszłam z mężem. powiedziałam ze z przyjaciólką, więc zapytał czy ją zawołąc, zeby zobaczyć dzidziepowiedziałam, ze kumpela chyba nie jest na to gotowa, Zapytał więć, czy może poprosić swoją corkę i jej koleżanke- studentki medycyny- to się zgodziłam. A paula mnie omal nie udusiła, ze jej nie zaprosiłam!!!!!
Na ostatniej byłam z mężem, do gabinetu weszłam sama, pobrał ma wymaz na cytologię, zrobił wywiad, a potem usg. Powiedział ze jak wszystko bedzie ok to zaprosimy mężulka. i tak bylo. Poprzykrywał mnie papierowym recznikiem, żeby się moj mąż niepotrzebnie koncentrował na czymś innnym. No i było super:p:p:p
 
Do góry