reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

i nadal nie śpię...poczekam aż M wstanie, czyli za jakies poł h.Zjem sniadanko wczeeeesne i położę się na jakimś filmie to może mnie uśpi:) Aha, zribiłam małe zakupki "o poranku" na allegro w postaci pieluszek, nożyczek, wacików, podkładów i innych drobnych ale jaaaaaaaaaaakże ważnych gadzetów na pierwsze DNI :) Haaa ha o tej porze to nie szalałam jeszcze po zakupach:) Ale jak widać ciąża rządzi się swoimi prawami:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Sestinka:-) ja też nie śpie:-) ale włączyłam tv i mam nadzieje że padne bo jestem strasznie zmęczona... Mąż już pojechał do pracy a ja sama:(

Mala monis gratuluję synusia:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wydrussia, Sestima, witam z rana, no ja chyba rekord dziś pobijam, bo wstałam przed 2gą, kiedy M. się kładł. Ale dzięki temu mogłam nadrobić przynajmniej kilkadziesiąt stron forum. Oczywiście zapomniałam co miałam napisać.
To może tak ogólnie, że się bardzo cieszę z udanych wizyt i trochę podziaiwam za cierpliwość, bo jakby mi lekarz nie powiedział płci, to bym chyba sie zaparła i nie wiem co, tupała?.... hmmm, mało to dorosłe. w każdym razie cieszę się że już wiem, że to Matylda :)

A Toruń pod śniegiem...
 
dzieńdoberek:) mój tez ruszył do pracy, zjedlismy sniadanie i rzucam się przy jakimś smętnym filmie co równa się zaraz będę spać
Slimakowa gratuluję Matyldki:) u Nas zwiemy od przed wczoraj "królewna" bo na imię nie zdecydowalismy sie;)
 
reklama
hej laseczki ja juz od pol godz nie spie mialam okropny sen ... ze tate mi ciagnik grzycisnal normalnie sie do gory nogami wywrocil bosze kiedys mial podobny wypadek zeby tylko ni mu sie nie stalo bo w trasie...a mojemu K snilo sie ze dzieko urodzilam zdrowe tylko plci nie znalismy bo zabrali dzieciatko...i co tu myslec ahhh
 
Do góry