reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

A mój Staś prawie wcale nie leży na brzuchu. Nie chce mu się. Od razu się turla na bok albo drze się, żeby siadać. No jeszcze popatrzeć przez ramię uwielbia na rączkach:-D
 
reklama
Dodi pewnie, że na wszystko przyjdzie czas:) Moja tak świadomie zaczęła się przekręcać na brzuszek jak skończyła 5 miesięcy... każdy maluszek jest inny:)
 
Wisienko dwa razy to nie tak źle. ja już doszłam do perfekcji :-D od czego zaczęliście?

Dodi Szymek załapał dopiero jakiś tydzień, dwa temu. Za to jak załapał to nic innego nie robi :-)
 
Magia, a co tam bedzie robił to co inne dzieciaczki, Staś to Staś, on musi po swojemu haha, Bianka też nie lubi na brzuchu...chwilkę leże a potem zamiast sie sama obrócić to krzyczy żeby ktoś jej pomógł..

No z tego co piszecie to jeszcze mamy trochę czasu:)
 
To i u nas w końcu mała woła że już ma dosyć brzuszka ale trochę dłużej na nim poleży... tylko jak tylko ją na plecki odwrócę to ona znowu wraca i znowu chce na plecki;)
 
didi ja wlasnie z emka gadalam o spaniu i stwierdzilam ze to temat nie dla mnie bo zaraz mnie nosi... i juz nie chce slyszec, ze minie bo kuźwa tak słyszę od 3 miesięcy i niestety NIE MIJA A NAWET JEST CORAZ GORZEJ :wściekła/y: az płakac mi sie chce jak wieczor sie zbliza...
 
reklama
Do góry