reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

hej, u nas tragiczna nocka.. chyba z 8 pobudek mimo spania ze mną (mąż w pokoju TYmka bo do pracy i nieco nam ciasno, jak TYmek z nami), ciagle popłakiwał jakby go coś bolało.. dzisiaj na szczęscie ma nieco lepszy nastrój..

Aneta, jeszcze troszkę czasu masz, więc nie zamartwiaj się porodem:tak: jeszcze zdążysz się nastresować;-) hehe, chrupki dla pieska - sama kiedyś spróbowałam (chodziło o zakład) i powiem CI że nie są najgorsze:-D dzięki odnośnie TYmka i okularków

Anula, jak dzisiejsza nocka? mam nadzieje, że Bartuś wyrósł już z tego niespania
pia, a TY jak robisz rybę? wspominalaś że na parze, ale bez żadnych ziół?
MIczka, zapalenie zatok:szok:omg! zdrówka kochana!

Wrzucam obiecany sorter, ale aktualny w miarę, bo tamtego nie mogę znaleźć..
[video=youtube;hZp7Qllte5I]http://www.youtube.com/watch?v=hZp7Qllte5I&feature=youtu.be[/video]

reszta dziewczynek..hop hop
 
reklama
Witajcie :)
nasza nocka spokojna, mąż w pracy całą noc więc pozwoliłam córci spać ze mną :)

W nocy tak wiało mocno, że myślałam że mi okna wyrwie, i dalej wieje... pogoda bardzo nie ładna, błocicho wszędzie, odwilż okropna...

Konwalianka, współczuję nocki :(
Co do ryby to gotuje na parze, równie... ostatnio z natką pietruszki, z ziemniaczkami i brokułami i to wszystko w sosie pomidorowym.

Miczka, kurcze.. zatoki, przykro mi.

A ja teraz czekam na mężulka... od wczoraj od 17:00 go nie ma...

Miłego dnia :)
 
witajcie babeczki
U nas trochę się dzieje zwłaszacza że okres ferri powoli się kończy. Maja po nartach z tatą pojechała na wieś do prababci więc miałam ją zaledwie w domu 3 dni . Wraca dopiero w niedzielę bo ma tam tyle atrakcji nie wspomnę że na rozmowę przez telefon też zbytnio nie ma czasu:dry:ehh kiedy to było jak nie można jej było na chwilę zostawić u nikogo .filip choruje wczoraj mąz pojechał z nim do lekarza i niestety dostał antybiotyk. ogólnie zachowuje sie normalnie ale ten kaszel .....:no:
anetko na spokojnie jeszcze masz trochę czasu zaplanujesz sobie wszytsko jak trzeba . a z zakupów szkoda kasy przecież masz pewnie ogrom rzeczy po Filipku a jak okularki u was ? My dziś zmieniliśmy na normalne zauszniki i się super trzymają . Wiztytujemy w Dywidach 18 lutego mam nadzieję że może pani dr pozwoli by już nie nosił okularów .
konwalianko ja jestem zauroczona Tymkiem . Zresztą sprytna z niego bestyjka i tyle i kocham mężczyzn w okularach a oni mają takie stylowe:-D:tak:
miczka no to teraz jak już wiadomo co to się kuruj kochana . zdrówka życzę
daga ,monia (buzi)
anula trzymam kciuki za więcej takich nocek.
tesiu ??? hop hop co u was ?
miłego dnia życzę
 
Ostatnia edycja:
Konwalianko, Madziu, ja wiem że mam czas, ale ten stres jest poza mną. To tak, jakbym się przygotowywała (a raczej nieprzygotowywała) do jakiegoś egzaminu :tak: A z zakupów to tylko raczej kosmetyków potrzebowałam. Ciuchów raczej na razie nie będę kupować, bo i po co? Filip zwykle nosił uniseksy, więc i teraz się nadadzą.
Jeśli chodzi o okulary to ja mam wizytę dopiero 18.03 i też mam nadzieję że już nie będzie musiał nosić. Wydaje mi się, że z okiem już jest ok, a jak nie, to przez te 2 mce powinno się do końca naprostować.
 
aneta a gdzie będziesz rodzić zaplanowałas juz ?
eh najbardziej boję się wymiany szkieł ... u nas wszytsko razy dwa bo przecież Majunia też nosi okularki:szok: a luty jakiś obfity w ,,nieplanowane" wydatki
 
Witajcie;-)
Nocka dziesiejsza ok, Bartek zasnal o 21, przed 4 zjadl i spal az do 6.15 no jak nic ktos mi dziecko podmienil:-Da co najlepsze pytam sie co chce jesc na 2 sniadanie wymieniam mu i chcial tak jak wczoraj nalesnki,az sie zdziwilam bo zjad prawie 6:-Dmoze w koncu zacznie ladnie jesc;-)
Konwalianka, Bartek tez uwielbia sortery, ciagle przynosi, siada obok mnie i zaczyna sortowac, czasami chce mi na zlosc zrobic i chce wszytsko pakowac do kolka gdy powiem ze nie pasuje smieje sie, gdy sie nie wyglupia wszytskie dopasuje:tak:
Aneta fajnie masz z ubrankami tez mialam dla Bartka w wiekszosci uniseksy;-)imie wybrane?
MADZIA, zagladaj czesciej;-)cora wyszaleje sie na feriach az zazdroszcze:-D
 
Miczka, Aneta u nas tez wizyta w marcu i znowu badanie z mocniejszą dawką atropiny:-( już się boję, bo przy ostatniej miał odczyn alergiczny a teraz większe stężenie ma być:cool: u nas niemal na 100% ciąg dalszy okularów i zapewne zmiana szkieł na mocniejsze.. dziewczyny czy okulary odciskają się na bokach głowki chłopaków? BO Tymek tak po 3h ciągiem ma odciśnięte te boczne zapięcia..nie wiem czy nie powinniśmy zmienić oprawki na większą..
 
Madzia, będę rodzić w Malarkiewiczu. Jeśli chodzi o wymianę szkieł, to my już wymienialiśmy na mocniejsze, mam nadzieję że Was to ominie...
Anula, no to pięknie Bartek zjadł. Mój nie chce widzieć naleśników...
Konwalianko, pamiętam jak pisałaś o tej atropinie, ale teraz Tymek jest większy więc może lżej to przejdzie. U nas okularki się nie odznaczają ale chyba tylko dlatego że mamy całe plastikowe, a i na samym początku wzięliśmy większe, jakby przeczuwając że będą na dłużej.
 
reklama
Aneta moj do tej pory gdy widzial nalesniki krzyczal nie, ze 2 tyg temu Ł jad Bartek podszedl niepewnie dotykal i zjadl wtedy 3 az sie zdziwilam:-Dwczoraj zjadl 3 a dzis az dziwne znowu chcial i zjadl prawie 6 wiec przez reszte dnia pewnie kiepsko bedzie z jedzeniem ale wazne ze polubil kolejna rzecz;-)
 
Do góry