reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Olciak nie stresuj się, wszystko będzie dobrze, kuzynka mi opowiadała, że w na początku ciąży też często miała infekcje i nie zaszkodziło to nic bo ma dwoje zdrowych dzieci. Jutro po wizycie mam nadzieje, że będziesz spokojniejsza [emoji110] o której wizyta?
 
Właśnie najgorsza jest godzina wizyty - 20:15 cały dZien w nerwach:(

W poprzedniej ciazy cały czas miałam infekcje ale tak nie bolał mnie brzuch. Aż skurcze mam co jakiś czas przez to cholerstwo. Oby to nerwy. Kopnijcie mnie w tyłek. Ja to jestem panikara. Mój mąż ma mnie dość. Sam nie wie jak wytrzymuje:)
 
Justa do poniedziałku już wytrzymasz mi w weekend zawsze szybciej leci czas [emoji6] i nie myśl w ten sposób co było wtedy. Teraz jest teraz i masz być dobrej myśli i nie zamartwiać się! I wizyty kontrolne w wc... już pisałyśmy, że to u nas normalne, prawie każda z nas potwierdziła moja np składa się z dwóch kontroli - najpierw bielizna potem papier [emoji12]
 
Olciak głowa do góry ! dobrze że jutro masz wizytę -uspokoi cię nieco!
Ale się obżarłam chyba 1wszy raz od 3 tyg. ......Pizzę zamówiliśmy -no już odchył miałam na taką z pomidorkami szynką parmeńską rukolą :) teraz będę cierpieć przez obżarstwo ...
Justa zobaczysz dzieciątko! choć czekanie nie jest fajne to prawda ...
AniaFania witaj :d
 
Olciak chyba faktycznie będę musiała Cię kopnąć, a że mam najbliżej to nie mów mi 2 razy [emoji123][emoji109] jutro zajmij się czymś w ciagu dnia - może jedź do nowej galerii? A gdzie te skurcze? Może weź sobie magnez. A apropo witamin bo któraś wspominała to ja kupiłam w aptece zestaw witamin dla kobiet starających się i w I trymestrze ciąży mają one w sobie kwas foliowy wiec tylko je póki co łykam.
 
Nie ma co sie dziewczyny nakręcać :)

Trzeba myśleć pozytywnie!! Co ma być to będzie a stres w niczym nie pomaga... Za to pozytywne myślenie owszem [emoji13]

Z tym sprawdzaniem mam identycznie najpierw bielizna pózniej papier [emoji85][emoji87]

Bedzie dobrze mamuśki [emoji123]
 
reklama
Venicee No w końcu pojadłaś też lubię pizzę z pomidorami, parmeńską i rukolą ale ostatnio jak pytałam to nas takiej nie mieli [emoji45] oby Ci nie zaszkodziła tylko może napij się herbatki miętowej? Ja lubię bardzo choć dziś miała jakiś dziwny posmak [emoji12]
 
Do góry