reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Dziękujemy Wam Dziewczyny :) malutki ma sie ok jest pod obserwacja z tym oddechem i dostaje antybiotyk. Jest maskotka na oddziale bo ma strasznie długie stopy :) jest taki cudowny...

Wymarzony wyśniony i idealny.

Pomoc Meza przy porodzie nie do opisania...jak on płakał jak sie Franek rodził...cos pięknego.

Dziewczyny życzę Wam lekkich porodów, moj niestety do takich nie należał, ale sie udało i wam tez sie uda jaki by poród nie był. To co dodajemy wzamian tego cierpienia jest nie do opisania...trzymam kciuki za Was wszystkie :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Paula gratuluję :-) jest śliczny. Ja też od razu zauważyłam te stópki i nogi chyba też ma długie? Będzie może wysoki facet :-) ciesz się teraz swoim szczęściem. Buziaki dla Franusia :-) i dla Ciebie za cały ten trud.

I mój mąż też płakał :-) dwa razy był ze mną i dwa razy płakał. Tacy z nich twardziele w obliczu dzieci :-)
 
Dziękujemy Wam Dziewczyny :) malutki ma sie ok jest pod obserwacja z tym oddechem i dostaje antybiotyk. Jest maskotka na oddziale bo ma strasznie długie stopy :) jest taki cudowny...

Wymarzony wyśniony i idealny.

Pomoc Meza przy porodzie nie do opisania...jak on płakał jak sie Franek rodził...cos pięknego.

Dziewczyny życzę Wam lekkich porodów, moj niestety do takich nie należał, ale sie udało i wam tez sie uda jaki by poród nie był. To co dodajemy wzamian tego cierpienia jest nie do opisania...trzymam kciuki za Was wszystkie :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
No i się poryczalam.....jakbym o swoim pierwsz ym porodzie czytała.

Bardzo się cieszę że już u was dobrze idę gratulowac w odpowiednim watku[emoji4]

35tc5
 
Paula gratuluję :-) jest śliczny. Ja też od razu zauważyłam te stópki i nogi chyba też ma długie? Będzie może wysoki facet :-) ciesz się teraz swoim szczęściem. Buziaki dla Franusia :-) i dla Ciebie za cały ten trud.

I mój mąż też płakał :-) dwa razy był ze mną i dwa razy płakał. Tacy z nich twardziele w obliczu dzieci :-)

Nogi tez długaśne :) a nosek i paluszki takie maciupkie...:)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry