reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Dziewczyny ja używam mleka Bebilon HA, dziś mała nam marudziła chyba z 3godz i nie chciała nic! Byłam już załamana. Kupę zrobiła raz o 7 rano i cisza. Może za ciepło dziś było i dlatego tak świrowała. Boję się, że na nowo wraca to co było, czyli problemy z brzuszkiem i mega krzyk.

Ja zjechałam z wagi z 72kg na 58kg. 10kg zostało, ale jeszcze macicę mam wysoko.
 
Aleksandra zazdroszczę Ci że już po:-) opisz coś więcej jak odzyskasz siły:-)
No teraz od piątku dużo dzieciaczkow się urodziło.
Została nas garstka doslownie:-) i tylko 6 dni lipca:-)
 
Dla mam ktore tak jak i.ja walczyly, przegrały i obarczone wyrzutami sumienia podaja mm. Ciekawy artykuł Link do: Sroka o....: Ku pokrzepieniu serc - Mity o karmienu piersią

Julka, ja też karmię mm i nie mam absolutnie żadnych wyrzutów :) przystawiam do piersi "na deser" i odciągam trochę laktatorem, bo piersi bolą, a też troszkę chcę, żeby pojadła, ale nie ma szans z piersi - po co denerwować i małą i siebie?. Może się trochę rozkręci, ale ogólnie nie mam zamiaru rezygnować z butelki. Po jedzonku się przytulamy, a mała sobie najczęściej zasypia na moim ramieniu :-) :) uwielbiam to :)

Dziś Marcelinka urodziła się o 14:35 waży 4190 g i 58 cm :) cały tata. niestety cc miałam :(

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje :)

Ok, mam kilka pytań: dajecie takie porcje, jak są na opakowaniu? Co ile jedzą Wasze dzieci - co ok. 3 godz., czy mm też na żądanie dajecie, np. raz co 4 h a raz co 1,5 h? Bo moja je tak nieregularnie i nie wiem czy dawać jej pełną porcję (90 ml) czy np. małą jak jadła niedawno :(
Z jaką wodą mieszacie - przegotowaną czy źródlaną?
 
Hej dziewczyny witamy sie i My[emoji4]Michas urodził sie wczoraj24.07 o2:50 waga 3730g poród naturalny wody odeszły mi o23w łożku w szpitalu byliśmy 23:30 nie zdążyli dać znieczulenia ale na szczęście przetrwałam i nie piekłam wiec obeszło sie bez szwów [emoji846]Wczoraj o 16juz byliśmy w domku[emoji6]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Julka, ja też karmię mm i nie mam absolutnie żadnych wyrzutów :) przystawiam do piersi "na deser" i odciągam trochę laktatorem, bo piersi bolą, a też troszkę chcę, żeby pojadła, ale nie ma szans z piersi - po co denerwować i małą i siebie?. Może się trochę rozkręci, ale ogólnie nie mam zamiaru rezygnować z butelki. Po jedzonku się przytulamy, a mała sobie najczęściej zasypia na moim ramieniu :-) :) uwielbiam to :)


Gratulacje :)

Ok, mam kilka pytań: dajecie takie porcje, jak są na opakowaniu? Co ile jedzą Wasze dzieci - co ok. 3 godz., czy mm też na żądanie dajecie, np. raz co 4 h a raz co 1,5 h? Bo moja je tak nieregularnie i nie wiem czy dawać jej pełną porcję (90 ml) czy np. małą jak jadła niedawno :(
Z jaką wodą mieszacie - przegotowaną czy źródlaną?

Ja karmie piersia i dokarmiam mm. Woda przegotowana. Karmie co 3h, noca co 4h. Jesli dziecko sie wybudzi i chce jesc to oczywiscie karmie. Teraz robie porcje 90ml ale maly zjada ile chce - 40-90 ml.

Jak co noc mam powtorke z rozrywki, choc dzis jest nieco spokojniejszy..
 
reklama
Dziś Marcelinka urodziła się o 14:35 waży 4190 g i 58 cm :) cały tata. niestety cc miałam :(

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję
Hej dziewczyny witamy sie i My[emoji4]Michas urodził sie wczoraj24.07 o2:50 waga 3730g poród naturalny wody odeszły mi o23w łożku w szpitalu byliśmy 23:30 nie zdążyli dać znieczulenia ale na szczęście przetrwałam i nie piekłam wiec obeszło sie bez szwów [emoji846]Wczoraj o 16juz byliśmy w domku[emoji6]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
tam to szybko wypuszczają. Gratuluję
 
Do góry