reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Hej dziewczyny..
Aga nie przejmuj sie niczym. Moj tato jest takim fanatykiem. Zaraz jak zdalam prawo jazdy wzial mnie na przejazdzke i pierwsze co uslyszalam "wyp**** z tego samochodu!" bo mu soe cos nie podobało. Od tamtej pory nie jezdzilam z nim wcale az trzeba bylo go zgarnac z imprezy i jak mial jakies uwagi to sie zatrzymalam na pustkowiu i kazalam mu wysiasc. Od tego czasu jestem najlepszym kierowca w rodzinie ;)
Kamejka nie jestes przecież jasnowidzem. Gdyby darmowe szczepionki byly szkodliwe to nie bylyby puszczone w obieg..
Aleksandra mam to samo.. Jem i cwiczyc mi sie nie chce.. I szczerze mowiac juz przestaje sie tym przejmowac .. A jezeli chodzi o mieszkanie .. My mieszkamy osobno co prawda ale w tej samej klatce na tym samym pietrze co moi rodzice.. Drzwi w drzwi.. Za blisko.
Moja Helenka konczy dzisiaj 4 miesiace [emoji307] od jakiegoś cZasu juz jemy kaszki i warzywka więc u nas z tym nie ma problemu ... A okresu jak nie mialam tak nie mam..
O mezu nie bede pisala bo to co odwalil wczoraj przechodzi moje pojecie.
Milego dnia kochane ;))

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mała zasnela oczywiscie na moich rękach, więc przymusowa przerwa w pakowaniu. Jak myślicie czy 4 body z długim, 2 z krótkim, 1 bez rękawków, 2 bluzy i 3 pary spodni wystarczą do jutra? :-D
 
Mi się dzisiaj płakać chcę a w sumie powinnam się cieszyć. [emoji22] Dzisiaj kupiliśmy używany ale większy samochód [emoji592] bo poprzedni był malutki [emoji594] ale zanim mogłam się nim przejechać usłyszałam od męża same groźby i nauki bardzo przykre dla mnie co by było gdybym go np zarysowała itp szczerze powiem że już nie chcę mi się nawet do niego wsiadać. Strasznie pokłócilismy sie z tego powodu. Mąż ma chopla na punkcie samochodów zresztą kiedyś juz pisałam na tym wątku o tym. Oczywiście teściowa przyleciała i odrazu sie nim przejechała i beszczelnie zaczęła gadać jak to się nim fajnie jeździ itp. Zagotowało mnie to[emoji48] i odpowiedziałam jej ze nie wiem bo jeszcze nim nie jeździłam. Teraz opijają osiowe a ja siedzę w drugim pokoju i lulam dziecko, które w sumie śpi ale nie mam ochoty do nich nawet wyjść. Muszę sie gdzieś wyżalić [emoji26][emoji30][emoji32]
A ja Ci Aga napiszę bo dziewczyny za bardzo udprawiedliwily zachowanie Twojego męża ze nie miał prawa tak Cię potraktować. To co z tego że jest maniakiem samochodowym. To absolutnie go nie usprawiedliwia.
A czy teściowa usłyszała taką samą reprymende jak Ty??? No bo skoro nim pojechała to rozumiem że mamusi też dał wytyczne???
Oj u mnie miałby już ciepło jak wcafryce za taką postawę.
Jakim prawem i jeszcze teściowa to słyszała??
Ja bym już nie wsiadla do auta dopóki mnie by nie przeprosił.
A gdyby było coś potrzebne wysylalabym jego i za każdym razem podkreślała że nie możesz jechać bo boisz się ze zarysujesz auto albo w ktoś Ci je zarysuje....różnie bywa na parkingach.
A największego Focha syrzelilabym za to ze teściowa pierwsza nim pojechała ...
No matki mężów są pojeb...e ...

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aga głowa do góry! Auto to tylko auto nie warto się przejmować niech se gada. Jeszcze nie raz Cię poprosi żebyś go na impreze z kumplami odwiozla. [emoji16][emoji16][emoji16]Zapytasz wtedy ze stoickim spokojem: kochanie a jak zarysuje?[emoji594][emoji594][emoji594][emoji594][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
In nie pojechalabym za takie usłyszałem słowa...niech sobie taksówkę zamówi...
Zarządzam koniec tematu kto jak karmi!

P.s. Ewa wczoraj odkryła swoje nóżki. Mam fotkę ale gołych się chyba nie wstawia
Zgadzam się to nie jest temat do licytowania się jedna karmi mm bo musi a inna bo chce bo nie czuję się w np kompfortowo. Ale najważniejsze są dzieci by były szczęśliwe ale i mamusie tez.
Ja nie widzę problemu...
Problem byłby gdyby dziecko było głoszone...
A ze nie są to wszystko jest super...
Toteczka .. Zdecydowanie. Jezeli sie slini albo jej sie ulewa wez sliniak i ubierz .. Mniej bodow idzie ;)(

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
O tak u nas już dużo sliniakow bo młody się bardzo slini .

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry